UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

VATAN ŞAŞMAZ'IN EŞİ KARNI BURNUNDA İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ!..

27 Ağustos akşamı eski manken Filiz Aker tarafından bir otel odasında silahla vurularak ölen sunucu Vatan Şaşmaz'ın hamile eşi Yasemin Şaşmaz karnı burnunda ilk kez görüntülendi.

VATAN ŞAŞMAZ'IN EŞİ KARNI BURNUNDA İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ!..

Merhum sunucu Vatan Şaşmaz'ın hamile eşi aylar sonra ilk kez görüntülendi.

Star TV'de yayınlanan Duymayan Kalmasın'ın haberine göre Vatan Şaşmaz'ın eşi Yasemin Şaşmaz, aylar sonra ilk kez görüntülendi. Yasemin Şaşmaz, karnı burnunda bir cenazeye katıldı.

27 Ağustos gecesi otel odasında Filiz Aker tarafından vurularak öldürülen Vatan Şaşmaz'ın eşi Yasemin Şaşmaz o sırada hamileydi.

Şu an 7 aylık hamile olan Yasemin Şaşmaz'ın hep sitelerinin orada yürüyüş yaptığı onun dışında hiçbir yere gitmediği öğrenildi.

Vatan Şaşmaz'ın ölmeden bir gün önce çocuğunun cinsiyetinin erkek olduğunu öğrendiği ve adını "Asil" koyduğu ortaya çıkmıştı.

Vatan Şaşmaz'ı öldürüp ardından da intihar eden eski manken Filiz Aker'in otopsisi geçen ay tamamlanmıştı. Filiz Aker'in kanında alkol ve kırmızı reçete ile satılan psikiyatri ilaçlarına rastlanmıştı.

Vatan Şaşmaz cinayetinin ardından Filiz Aker'in psikolojisinin bozuk olduğu ve psikiyatri ilaçları kullandığı iddia ediliyordu.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERvatan şaşmaz