UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

VATANIM SENSİN'DE BU HAFTA SÜRPRİZ GELİŞME!..

Vatanım Sensin 34. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Cevdet'in kızlarıyla ilgili yaşadığı son sıkıntılardan sonra Yakup ve Yıldız evleniyor! Evlenme sırası Hilal'e geliyor!

 VATANIM SENSİN'DE BU HAFTA SÜRPRİZ GELİŞME!..

Hilal ve Leon, ayrı kaldıkların günlerin özlemi için yeniden bir araya gelir. Leon, bu özel zamanda savaşı bir anlık unutmaları gerektiğini söyler.

 

Cevdet, kızlarıyla ilgili yaşadığı sıkıntılardan sonra onları evlendirmeye karar verir. İlk olarak Yakup'u damadı olarak Filippos ile tanıştırır. Yıldız'dan sonra sırada Hilal vardır. Leon'un bu durumu engellemek için yapacağı hiçbir şey yoktur. Mehmet'in Hilal'e talip olduğunu duyan Leon, şaşkınlıktan ne yapcağını bilemez. Hilal ise vatandan daha önemli hiçbir konunun olmadığını söyleyerek umursamaz bir tavır sergiler.

 

Diğer yandan efeler ve Yunan ordusu arasında şiddetli bir çatışma olacaktır. Yunan ordusunun saldırı düzenlediği dağ evinde bulunan Tevfik, bu saldırıdan kurtulmayı başarabilecek mi? Dağıstanlı içlerine sızan ajanı bularak bu sorunu çözebilecek mi? Cevdet'in aklındaki planlar başarıyla zafere ulaşabilecek mi?

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERvartanım