Yandex Metrika
Uçankuş
“KARDEŞİM BENİM 2” YOLA ÇIKMAYA HAZIR!..

“KARDEŞİM BENİM 2” YOLA ÇIKMAYA HAZIR!..

16/11/2017 16:04

Yapımcılığını TAFF ve BRK’S Productions’ın üstlendiği “Kardeşim Benim 2” filminin vizyon heyecanı yaşayan oyuncuları 14 Kasım Salı günü Kuruçeşme Huqqa’da basınla bir araya geldi.

Burak Özçivit, Murat Boz, Leyla Feray, Pınar Deniz ve Ferdi Sancar toplantıya üzerinde filmin fotoğrafları  bulunan kurabiyelerle geldi. Kurabiyeleri basın mensuplarına ikram eden  Burak Özçivit ve Murat Boz “Tatlı yiyelim tatlı konuşalım” dedi.

 DAHA FAZLA EĞLENCE DAHA FAZLA MACERA

Burak Özçivit: “Bütün bir yazı Kardeşim Benim 2 ile geçirdik. İlk filmi zaten biliyorsunuz. Seyirci de çok sevdi.  Bir babanın vasiyeti üzerine yola çıkan ve anlaşamayan iki kardeşin hikayesiydi, bunu seyirci çok sevdi. Devamında biz de ikinci filmi yapmak istedik. Murat’la (Boz) çok fazla konuştuk. Bunun üzerine Kardeşim Benim 2 yola çıktı. Biraz daha eğlence ve maceranın ön planda olduğu bir iş oldu diyebilirim” dedi.

SENENİN İYİ FİLMLERİNDEN BİRİ OLACAK!

Murat Boz: “Çok eğlenceli ve komik bir film oldu. Bir de İstanbul’u özledik. Filmi; Asos, Rize Trabzon’da çektik hatta oradan Kapadokya’ya geçtik. Bununla da sınırlı kalmadık, Gürcistan’a kadar gittik. Senenin iyi filmlerinden birisi olacağına eminiz. Filmin müzikleriye ilgili sürprizlerimiz olacak, Karadeniz esintileri duyacaksınız diyerek tüyo verebilirim size. Komedi unsurları daha baskın bu filmde” cümlelerini kurdu.

Bu filmdeki maceranın diğer kahramanları Pınar Deniz ve Leyla Feray da karakterlerini şu cümlelerle anlattı. Pınar Deniz: “Ben Didem. İlkini izlemiştim filmin çok beğenmiştim. Didem, babası ve sevdiği adam arasında kalan bir karakter. Karadenizli olduğu için duygularını gizleyemiyor. Duygularını gizleyemediği için de ortaya eğlenceli durumlar çıkıyor” dedi.

Filmde “Leyla” karakterini canlandıran Leyla Feray: “Hayalleri olan, özgür bir kız, arkeolog olmak istiyor. Abileri onu hiç istemediği biriyle zorla evlendirmeye kalkıyor o da eveden kaçıyor. Bu sırada Ozan ve Hakan kardeşlerle karşılaşıyor ve onlar yardım ediyor. Böylelikle de serüven başlamış oluyor.

BAŞLARINA BELA OLACAK!

İlk filmdeki performansıyla da çok güldüren Ferdi Sancar: İlk filmde de beraberdik, çok güzel bir film çekmiştik. Bu sefer başlarına bela olan bir “Tato” oluyorum. Herkese çok teşekkür ederim çok keyifli anlar yaşadık.

YÜKSEKLİK KORKUM OLMASINA RAĞMEN BALON SAHNESİNİ KENDİM OYNAMAK İSTEDİM!

 Oyunculara çekimler sırasında unutumadıkları bir an olup olmadığı sorulunca Burak Özçivit: “Balona atlayıp yetişemediğim ve havada asılı kaldığım anlar var mesela. Ben o sahneleri sevdiğim için kendim yapmak istedim.  Aslında bende yükseklik korkusu var ama çekim sırasında o kadar zorlamadı beni” dedi.

 Murat Boz da rol arkadaşını şu cümlelerle destekledi: “Çekilmesi ve uygulaması çok zor bir sahneydi ama hakkını verdi herkes.”

 Özçivit toplantıyı şu cümlelerle bitirdi: “24 Kasım’da sinemalardayız  ama bu filmin bir ilki var ilk defa halk galası yapacağız. Normal galamızdan önce ilk defa halk izleyecek filmi. Onlarla birlikte olacağız 22 Kasım 18:30’da Özdilek AVM’de, herkesi oraya bekliyoruz. Bu filmi zaten onlar için yapıyoruz. Seyirciyle kucaklaşmak bizim için en önemli şeylerden biri.”

 ÖZÇİVİT VE BOZ KARDEŞLER FİLMİN PASTASINI KESTİ

 Ardından üzerinde “Kardeşim Benim 2” yazısı olan pasta filmin yolunun açık olması dilekleri ile kesildi.
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla

UÇANKUŞ İHBAR HATTI
BiP - Whatsapp

Telefon:
0 532 472 88 88
BiP'teki UçanKuş Kanalı

e-mail:
Haber Merkezi
0212 283 54 54
HADİSE AŞKA GELDİ

POP TOP 10
 • OĞUZHAN KOÇ- AŞK DEDİĞİN
  1- OĞUZHAN KOÇ- AŞK DEDİĞİN
 • KENAN DOĞULU- BİZİMDİR
  2-KENAN DOĞULU- BİZİMDİR
 • İREM DERİCİ- DUDAK PAYI
  3-İREM DERİCİ- DUDAK PAYI
 • TUĞBA YURT- TAŞ YÜREK
  4-TUĞBA YURT- TAŞ YÜREK
 • PİNHANİ- AŞK BİR MEVSİM
  5-PİNHANİ- AŞK BİR MEVSİM
 • SİMGE- PES ETME
  6-SİMGE- PES ETME
 • ERSAY ÜNER- GÜM
  7-ERSAY ÜNER- GÜM
 • IRMAK ARICI- KULA BELA
  8-IRMAK ARICI- KULA BELA
 • HANDE YENER- PENCERE
  9-HANDE YENER- PENCERE
 • ZİYNET SALİ&BİLAL SONSES- YARA
  10-ZİYNET SALİ&BİLAL SONSES- YARA
ALAY KONUSU OLDU

ANKET
SİZCE CORONAVİRÜS NE ZAMAN BİTER?

A: Nisan sonu
B: Mayıs
C: Haziran
D: Temmuz


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  Copyright © 2003 - 2020 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter