Yandex Metrika
Uçankuş


TACİZ SKANDALINA İKİ OYUNCU DAHA DAHİL OLDU!

TACİZ SKANDALINA İKİ OYUNCU DAHA DAHİL OLDU!

12/10/2017 09:46

Angelina Jolie ve Gwyneth Paltrow da Hollywood yapımcısı Weinstein’in tacizine uğradıklarını söyledi.

ABD'de, Hollywood film endüstrisinin ünlü yapımcılarından Harvey Weinstein'ın taciz ve tecavüz skandalı gün geçtikçe büyüyor. Her gün birbirinden ünlü kadın oyuncular, Weinstein'in ahlaksız teklif, taciz, şantaj, tehdit ve hatta tecavüzüne maruz kaldıklarını itiraf ediyor. Son olarak Oscar ödüllü oyuncular Gwyneth Paltrow ve Angelina Jolie de Weinstein'ın tacizlerine maruz kaldıklarını anlatırken, İtalyan oyuncu Asia Argento, ünlü yapımcının tecavüzüne direnemediğini söyledi.

'ÇOCUKTUM, KORKTUM'

New York Times'a konuşan Gwyneth Paltrow, 22 yaşındayken Jane Austen'in Emma adlı romanının beyaz perdeye aktarılmasıyla ilgili bir otelde yaptıkları toplantıda Weinstein tarafından taciz edildiğini anlattı. Weinstein'dan kaçıp, olayı o dönemki erkek arkadaşı Brad Pitt'e anlattığını söyleyen Paltrow, "O zaman daha çocuktum. Çok ama çok korktum" dedi. Jolie de yaptığı yazılı açıklamada, "Gençliğimde Harvey Weinstein ile kötü bir tecrübe yaşadım ve hayatım boyunca onunla çalışmamayı seçtim ve diğer oyuncuları da bu konuda uyardım" ifdelerini kullandı.

'OTELDE TECAVÜZ ETTİ'

İtalyan oyuncu Asia Argento ise, 1997'de Fransa'da bir otelde Weinstein'in tecavüzüne direnemediğini belirterek, "Tam bir kâbustu. Bu olay 1999'da vizyona girecek olan filmimden önce başıma gelmişti. Onu her gördüğümde kendimi küçük, aptal ve zayıf hissediyordum. Çünkü tecavüzden sonra o kazandı" açıklamasında bulundu. Miramax adlı film şirketiyle Ucuz Roman, Kill Bill, İngiliz Hasta ve New York Çeteleri gibi meşhur filmlere imza atan Harvey, skandalın patlak vermesinin ardından basının karşısına çıkmamayı tercih etti. Harvey'in şimdiki şirketi Weinstein Company'nin başkanlığını bıraktığı öne sürüldü. Weinstein'in, avukatı aracılığıyla kendisini suçlayan 8 kadınla anlaşma yoluna gittiğinin ortaya çıkmasının ardından patlak veren skandaldan sonra Rose McGowan, Ashley Judd ve Rosanna Arquette gibi isimler başlarına gelenleri basınla paylaşmıştı.

'ÖZRÜ YOK' DEDİ TERK ETTİ

Taciz iddialarıyla zor günler yaşayan Harvey Weinstein'ı eşi Georgina Chapman terk etti. Weinstein çıkan iddianın ardından kurucularından biri olduğu Weinstein Company tarafından işine son verilmesinin ardından aynı hafta eşini de kaybetmiş oldu. Eşini "canavarca davranışları" nedeniyle terk ettiğini söyleyen Chapman, "Bu özrü olmayan hareketler nedeniyle olağanüstü acılar çeken kadınları düşününce kalbim kırıldı" açıklamasında bulundu. Öte yandan eski ABD Başkanı Barack Obama, açıklamasında "Eşim Michelle ve ben Weinstein hakkında çıkan haberlerden rahatsızlık duyduk. Statüsüne bakılmaksızın mutlaka ceza almalı" dedi.Uçankuş TV canlı yayın için tıkla
Uçankuş BiP ihbar hattı
SON DAKİKA!.. VATAN ŞAŞMAZ CİNAYETİNDE SON NOKTA KONULDU!..

ALİŞAN HIZLI ÇIKTI! ŞARKICI HANGİ ÜNLÜ OYUNCUYLA AŞK YAŞIYOR?..İNENLER
ÇIKANLAR
 • ASKER DİZİLERİ
  1-ASKER DİZİLERİ
 • MUSTAFA SANDAL
  2-MUSTAFA SANDAL
 • ŞENER ŞEN
  3-ŞENER ŞEN
 • EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ
  4-EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ
 • KENAN İMİRZALIOĞLU
  5-KENAN İMİRZALIOĞLU

TOP MEKANLAR
 • HUDSON ARNAVUTKÖY
  1.HUDSON ARNAVUTKÖY
 • RUBY RESTAURANT & CLUB ORTAKÖY
  2. RUBY RESTAURANT & CLUB ORTAKÖY
 • BRASSERİE D’OR
  3. BRASSERİE D’OR
 • MASLAK 1453 ESNAF
  4. MASLAK 1453 ESNAF
 • FİNE DİNE İSTANBUL - SULTAN AHMET
  5. FİNE DİNE İSTANBUL - SULTAN AHMET

SÜRPRİZ AŞK!.. İKİ ÜNLÜ OYUNCU YENİ BİR AŞKA YELKEN AÇTI!..

ANKET
SİZCE BU SEZON EKRANLARIN EN BAŞARILI ERKEK OYUNCUSU KİM?

ARAS BULUT İYNEMLİ
BERK OKTAY
BURAK DENİZ
ÇAĞLAR ERTUĞRUL
EMRAH ERDOĞAN
ENGİN ALTAN DÜZYATAN
GÖKHAN ALKAN
HALİT ERGENÇ
MERT FIRAT
OKTAY KAYNARCA
ÖZCAN DENİZ
ÖZGÜRCAN ÇEVİK
TOLGA MENDİ
TOLGA SARITAŞ
TOLGA SAYIŞMAN
UĞUR GÜNEŞ


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  


HABER - İSTİHBARAT

HABER İSTİHBARAT NUMARASI

Telefon:
0 212 283 54 54

e-mail:


UÇANKUŞ TV REKLAM

UÇANKUŞ'a
REKLAM VERMEK İÇİN;


CİHAN TOMBULEL
UÇANKUŞ REKLAM PAZARLAMA

Eposta:
Telefon: 0 (212) 283 54 54
Fax: 0 (212) 283 58 28


Copyright © 2003 - 2017 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Hotbird
 • Twitter