UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

BURCU ESMERSOY'UN İLİŞKİSİNDE, ASLIŞAH ALKOÇLAR KRİZİ YAŞANIYOR!

Burcu Esmersoy’un yeni sevgilisi Berk Suyabatmaz’ın Aslışah Alkoçlar’ı takip ettiği öğrenildi. Esmersoy’la arası limoni olan Aslışah Alkoçlar da Suyabatmaz’ı geri takip edince, olaylar iyice karıştı. Esmersoy’un bu yaşananlara vereceği tepki ise merakla bekleniyor.

BURCU ESMERSOY'UN İLİŞKİSİNDE, ASLIŞAH ALKOÇLAR KRİZİ YAŞANIYOR!

Bilindiği üzere, Burcu Esmersoy ve Aslışah Alkoçlar birbirlerinden pek hoşlanmıyorlar.

İkili, geçtiğimiz günlerde de bir tartışma yaşayarak gündemde yer almıştı.

Aslışah Alkoçlar, Burcu Esmersoy için, "O benden yaşça çok büyük. Aramızdaki gerginliğin sebebi ise 'kızsal' bir durumdan kaynaklanıyor. Belki de kıskançlık var. Herkesi kendi haline bırakıyorum.'" diyerek yaşlı olduğunu vurgulayıp gönderme yapmıştı.

Burcu Esmersoy ise bu sözler üzerine: "Herkes kimin ne olduğunu gayet iyi biliyor. Beni bu işlerin içine sokmayın." diyerek noktayı koymuştu.

Yaşanan bu gerginlik, Burcu Esmersoy’un yeni başladığı ilişkisine de sıçradı.

Berk Suyabatmaz’ın Aslışah Alkoçlar’ı sosyal medya hesabından takip etmesi bir kriz yaşanmasına sebep olurken, Alkoçlar’dan yeni bir hamle geldi.

Alkoçlar’ın da, Suyabatmaz’ı takibe aldığı görüldü.

Bu harekete Burcu Esmersoy’un nasıl bir tepki vereceği henüz bilinmiyor ama yakın zamanda yeni bir tartışmanın başlayacağı kesin.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13