UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

FIS FIS İSMAİL, VATAN ŞAŞMAZ'LA OLAN SON KONUŞMASINI ANLATTI!

'Çocuklar Duymasın'ın Fıs Fıs İsmail'i Süleyman Yağcı, 15 yıllık oyuncu arkadaşı rahmetli Vatan Şaşmaz hakkında konuştu.

FIS FIS İSMAİL, VATAN ŞAŞMAZ'LA  OLAN SON KONUŞMASINI ANLATTI!

'Çocuklar Duymasın'ın sevilen karakteri Fıs Fıs İsmail'i Süleyman Yağcı, Edirne’de bir yakının hasta ziyaretine geldi.

Yakının hasta ziyareti öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Fıs Fıs İsmail'i Süleyman Yağcı, yakın zamanda oyuncu arkadaşı Vatan Şaşmaz hakkında da açıklamada bulundu.

Vatan Şaşmaz’ın üzücü olduğunu belirten Süleyman Yağcı, “Vatan’ı kaybetmeden 3 gün önce sette sahne arasında sohbet ettik. Ona şunu dedim. ‘Vatan uşağım hayat lay lay lom değil. Hayatın kaçınılmaz gerçekleri vardır. Ölüm dediğin bir atlet kadar bize yakındır. İçimize aldığımız nefesi dışarı veremeyiz, içeri aldığımız nefesi dışarı veremeyecek kadar ölüm bize yakındır’ dedim. Hakikaten 3 gün sonra rahmetlik oldu. Yüz yılda yaşasan ömür çok kısadır. İnsan oğlunun sermayesi geride bırakacak olduğu eserlerdir. Giderken peşinden götürecekleridir. Ne kadar zengin olursan ol. Güçlü olursan ol. Makam sahibi ol. Ne olursan ol toprağa koyduktan sonra en sevilen biri olsan bile yarım saat sonra herkes eve gidiyor. İkindi Namazından sonra mezarlığında kimse kalmıyor. Çok iyi biriydi. Çok iyi bir delikanlıydı Vatan” dedi.

GÖRÜNTÜLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERVATAN ŞAŞMAZ