UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

AYRILIK SES GETİRMEYİNCE TEKRAR BİR ARAYA GELDİLER!

15 gün aradan sonra Faruk Salman ve Deniz Seki çifti barıştı. Bu ayrılığı ilk gün köşeme taşımış ve reklam olduğunu, çiftin aşkı albüm malzemesi yapmaması gerektiği uyarısında bulunmuştum. Vatan Şaşmaz olayı patlak verince Deniz Seki ayrılığının haber değeri kalmadı, e haliyle çift tekrar bir araya geldi. Sonuç tahmin ettiğimiz gibi!

AYRILIK SES GETİRMEYİNCE TEKRAR BİR ARAYA GELDİLER!

24.08.2017 TARİHLİ O YAZIM;

AYRILIK MI? REKLAM MI? DENİZ SEKİ’NİN SON ÇIRPINIŞLARI

Dile kolay, 25 yıl süren bir tanışmışlık var, sonunda evlilikle taçlanacak olan bir birliktelik.

Tam her şey düzeldi derken, birisi içeride, birisi dışarıda aşkın tutsağı olmuşken Deniz Seki ve Faruk Salman ayrıldı.

Deniz Seki, tahliye olduğunda kucak dolusu çiçekle karşılayan Faruk Salman.Ailesi bu ilişkiye karşı çıktığında,  ailesine karşı gelen  Faruk Salman. 2.5 yıl hasretle Deniz Seki’nin yolunu gözleyen Faruk Salman. Evlilik planları yapan  Faruk Salman.

Evlilik için her şey hazır, tarih herkes için sürprizken ne oldu da ayrılık sürpriziyle karşılaştık?

Deniz Hanım, yaptığı açıklamada iş yoğunluğundan dolayı Faruk Bey’in bu kararı aldığını söylüyor… Faruk BeyDeniz Seki gibi popüler bir isimin emekli öğretmen hayatı yaşayacağını mı düşündü de iş yoğunluğu şimdi bu ilişkiye fazla geldi… Hiç inandırıcı gelmedi bana! Ayrıca diğer bir iddia da Faruk Salman’ın ailesinin bu ilişkiye izin vermediği. O zaman sormazlar mı adama bu aile Deniz Seki içerideyken bile, bu ilişkinin sürdüğünü biliyordu. Dışarı çıkınca mı ayırmak akıllarına geldi?

Mesele şu ki; Deniz seki’nin albümü beklediği ilgiyi görmedi, tıklanma yarışlarında adı bile geçmiyor. Bence Deniz Seki, bu aşka inananları hayal kırıklığına uğratmamalı ve aşkını albüm malzemesi yapmamalı.

İBRAHİM KARAKUŞ

İbrahimkarakus351@gmail.com

UÇANKUŞ

 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13