UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

OĞLUNUN EŞCİNSEL İLİŞKİSİNE ŞAHİT OLAN ANNEYİ ÖLDÜRMÜŞLER!

Eskişehir'de 10 yıl önce 80 yaşındayken kaybolan Gülsüm Ç.'nin, evde oğlu 61 yaşındaki İ.Ç. ile çarpık ilişkisine şahit olduğu oğlunun arkadaşı 36 yaşındaki İ.B. tarafından öldürüldüğü, cesedinin de toprağa gömüldüğü ortaya çıktı. İ.B. ile İ.Ç. gözaltına alındı.

OĞLUNUN EŞCİNSEL İLİŞKİSİNE ŞAHİT OLAN ANNEYİ ÖLDÜRMÜŞLER!

Alınan bilgilere İ.Ç. geçen 30 Mayıs'ta polise başvurarak 10 yıldır kayıp olan annesi Gülsüm Ç.'nin, arkadaşı İ.B. tarafından öldürülmüş olabileceği iddiasında bulundu.

Polis tarafından gözaltına alınan İ.B. suçlamaları kabul etmedi.

Herhangi bir delil ve ceset bulunmayınca İ.B. serbest bırakıldı.

İKİNCİ KEZ GÖZALTINA ALINDILAR

Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Gasp ve Cinayet Bürosu ekipleri yaptıkları çalışmalar sonucunda İ.B. ile İ.Ç.'yi yeniden gözaltına aldı.

Yapılan sorgulamada İ.Ç., annesi Gülsüm Ç.'nin evde kendisini arkadaşı İ.B. ile çarpık ilişki sırasında gördüğünü, bunun üzerine İ.B.'nin annesini yastıkla boğarak öldürdüğünü, cesedi de Seyitgazi İlçesi yakınlarındaki Taşlık mevkiine götürerek burada dranaj kanalı içine atıp üzerini toprakla kapattıklarını itiraf etti.

İNSAN İSKELETİ BULUNDU

Polis ekipleri, alınan ifadeler doğrultusunda belirtilen yerde yaptıkları kazı sonucunda 10 yıldır kayıp olan Gülsüm Ç.'ye ait olduğu sanılan insan iskeleti ile kırmızı renkte bez elbise parçaları buldu.

 İnsan iskeleti Adli Tıp Kurumu'na gönderilmek üzere Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırıldı.

Cinayet zanlısı İ.B., sorgulamasının tamamlanmasından sonra adliyeye sevk edildi. İ.B., adliyeye getirilişinde bir gazetecinin 'Niye öldürdün?' sorusuna yanıt vermedi.

Gözaltına alınan Gülsüm Ç.'nin oğlu İ.Ç.'nin ise Emniyet Müdürlüğü'nde ifade verdikten sonra savcılığın talimatıyla serbest kaldığı öğrenildi.

HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERESKİŞEHİR