UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

BU HAFTA "MERTÇE SOHBETLER"DE BERKSAN RÜZGARI ESTİ!

Mert Doğan’ın sunumuyla Beyaz Tv’de ekranlara gelen ‘Mertçe Sohbetler’in bu haftaki konuğu Berksan oldu. Ünlü sanatçı Berksan, Hande Yener ve Murat Boz ile ilgili açıklamalarıyla şaşırttı.

BU HAFTA "MERTÇE SOHBETLER"DE BERKSAN RÜZGARI ESTİ!

Sevilen program ‘Mertçe Sohbetler’in bu haftaki konuğu Berksan oldu. Mert Doğan’ın sunumuyla ekranlara gelen ‘Mertçe Sohbetler’de Berksan, çok özel açıklamalarda bulundu.

Özellikle Hande Yener ve Murat Boz ile ilgili yaptığı yorumlar oldukça şaşırttı.

“HANDE YENER İSTESE BÖBREĞİMİ VERİRDİM”

Bir dönem birlikte çalıştığı ve birçok hit şarkı verdiği Hande Yener ile arasındaki küslüğe değinen Berksan “Hande istese böbreğimi verirdim. Onu o kadar çok seviyordum. Hande’den daha çok sevdiğim kimse olmamıştı. Ben kim hatalı diye düşünmüyorum. Sadece biraz zaman diyorum. Büyük sözler söylemek istemiyorum.”

“MURAT BOZ ERKEĞİN ÖNDE GİDENİDİR”

Geçmişte Murat Boz için yaptığı “Erkek adam dekolte giymez” açıklamasından dolayı pişman olduğunu belirten Berksan “Murat erkeğin önde gidenidir. Çok yakışıklı ve karizmatik adamdır. Sesi çok güzeldir, onu çok severim. Eskiden çocukluk zamanımda böyle bir şey demiş olabilirim. Hakkını helal etsin

“IŞIN KARACA VE AYŞE ÖZYILMAZEL SAMİMİYETSİZ”

Kardeşi Turaç ile birlikte yaptığı “İki Cihan” isimli şarkıya Işın Karaca ve Ayşe Özyılmazel’in yaptığı olumsuz yoruma çok sinirlenen Berksan, “Her yerde dinlenen ve insanların beğenerek dinlediği bir şarkı için ‘Biz bu şarkıyı bilmiyoruz, uzaylıyız galiba’ demelerine çok sinirlendim. İki samimiyetsiz insan birbirini pohpohlamış. Işın Karaca eski dostumdur. Müzisyen olarak yaptığı yoruma ve eleştiriye dikkat etmeliydi. Bence ikisi de gerçekten biri uzaylı, diğeri de ufo gözlemcisi galiba.” diyerek ateş püskürdü.

“BEACH MODASININ ÖNCÜSÜ BENİM”

Sanatçılar arasında artık moda olan beach’leri ilk kendisinin açtığını belirten ünlü sanatçı, bu alanda rakip tanımadığını ifade ederek “Bu işin öncüsü benim. Bir fikir yarattım. Bazılarının hoşuna gitti ve onlar da yapmaya başladı. Hiçbiriyle savaşım yok. Kaliteyi artırmak adına onların olması beni mutlu ediyor” diye sözlerini sürdürdü.

“150 KİŞİYE EKMEK VERİYORUM”

Çilek adını verdiği kulüplerinin sayısının 5’e çıktığını ifade eden Berksan, yanında 150 kişiyi çalıştırdığını açıkladı. Berksan, 17 yaşında babasını kaybettikten sonra aile işlerinin başına geçtiğini ve bugün ticarette başarılı olmasını buna bağladığını belirtti.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERMERT DOĞAN  MERTÇE SOHBETLER  BERKSAN