UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

AY TUTULMASI VE GÜNEŞ TUTULMASINDA ÜNLÜ İSİMLER DİKKAT!

Bugün Türkiye saati ile 21:22 tarihinde Kova burcunda Ay tutulması gerçekleşecek.

AY TUTULMASI VE GÜNEŞ TUTULMASINDA ÜNLÜ İSİMLER DİKKAT!

Hint astroloji ne göre, genellikle 9 aya kadar etkisi hissedilir tutulmaların. Son iki yılda ülkemizde ve dünyada ünlü insanların  sanatçıların hayatlarını kaybetmeleri daha önceki tutulmaların yansımalarıydı. Bazı tutulmalar gizli sorunları tetikleyebilir özellikle sanatçılar ünlüler ile ilişkili konuları temsil eden Aslan burcu onlar ile ilgili ani sağlık sorunları gerek özel yaşamları duygusal psikolojileri ile ilgili gündem yaratacak olayları sırların ortaya çıkması gibi zorlukları daha etkin bir hale getirebilir. Özellikle tutulmayı takip eden 21 günlük süreç içinde yeni başlangıçlar sözleşmeler anlaşmalar beklenen sonuçları vermeyebilir verilen emeklerin karşılığını almak mümkün olmayabilir beklenmedik hukuki sorunlar ortay çıkabilir.  Ekstra zaman para ve sabır harcamak gerekebilir. Bu konularda dikkatli olunmalı ve ani kararlar verilerek hareket edilmemeli.

Ay tutulmaları tıbbi rahatsızlıklar ruhsal bozukluklar halk arasında intihar veya intihara teşebbüsü tetikleyici kişilerde düzensiz davranışlara neden olabilir. Rahu ve Ketu nun pozisyonunu skandalları ve itibar zedeleyici utanç duyulabilecek enerjileri de etkili kılabilir. Özellikle toplumda bilinen tanınan kişiler için şöhret veya başarı için tetikleyicileri enerjileri de harekete geçirecek bu tutulmalar. Doğum haritalarında kötü yerleşime sahip gezegenler ile etkileşimde bulunup bulunmadığına bağlı olarak gerçekleşecektir bu yansımalar.

Bu tutulma ile kişisel başarı için güçlü bir mücadele halinde olduğumuzda isteklerimiz ulaşılabilir olacaktır. Bu tutulma psikolojik ruhsal anlamda her birimizi fazlası ile etkileyecektir. Aç gözlü hırslı bencil ve acımasız davranışlardan uzaklaşmamız tutulma enerjilerini pozitif yönde kullanmamız açısından önem taşımakta. Özellikle ikili ilişkilerimizde zihnimizde kurguladıklarımızla agresif davranışlarda bulunma eğilimimizi kontrol altında tutamazsak krizler beklemediğimiz şekilde ilişkilerimizi sarsabilir.

Ay tutulması duygu ve içgüdülerimizin çok yoğun bir hale gelmesine neden olacaktır. Kova Ay tutulması ile son 6 aydır yaşadığımız duygusal gerginlikleri de dengeleyebilmemiz mümkün hale gelecektir. Yeter ki isteyelim ve sakinlikle hareket edebilelim.

Ağustos ayında gerçekleşecek tutulma noktaları Özellikle ABD yi etkileyecek.

Hint astrolojisinde Rahu (Kuzey Düğümü) Ay tutulmalarında etkin rol oynadığından Endişe Anksiyete, depresyon, gerçekçi olmayan beklentiler ve panikleri tetikleyici olacaktır. Güneş tutulmasında Ketu (Güney Düğümü) nün yansıması ile yutma boğulma gibi olaylarda artışlara neden olabilir. Doğum haritasında yerleşmiş gezegenleri zayıf kişiler için ani ve olumsuz olaylar tetiklenebilir. Özellikle Aslan burcu liderler sanatçılar ve tanınmış kişiler ile ilgili Çok ciddi sağlık problemleri dünya ve ülke gündemimizde şekilde yer alabilir. ABD başta olmak üzere pek çok dünya ülkesinde skandallar ABD, İngiltere ve Almanya’da ünlü kişilerin trajedik olayları hükümetler ile ilgili ani gelişmeler skandallar yaşanabilir. Türkiye’de de bazı skandallar yaşanabilir. Darbe girişimi ile ilişkili devam eden mahkemelerde çarpıcı gelişmeler ülke gündemine oturabilir. Güneş Yükselen ve Ay burcu Aslan ve Kova olanlar ve yine Doğum haritalarında Aslan ve Kova önemli gezegenleri olan kişiler, kurumlar ve ülkeler için önemli gelişmeler yaşanabilir. Ay ve Güneş tutulmaları insanların kaderi açısından zararlı değildir Örneğin Donald Trump gibi kendisi şaşırtıcı zirvelere yükselmişti. Ancak, sırlar tutulmalar öncesi ve tutulma sonrasında beklenmedik şekilde gün yüzüne çıkabilir ve görkemli hayatlar bir anda parçalanabilir.

ABD Batı Virginia, Pennsylvania, Kuzey Carolina ve masif ısı dalgalarında büyük seller su ile ilgili hastalıklar Ağustos güneş tutulması sonrası gün yüzüne çıkabilir.

Türkiye’de Ankara ve çevresinden doğal afetler sel deprem şiddetli olayların beklenmedik tezahürü yaşanabilir.

Dünya ülkeleri ile kıyasladığımızda ülkemiz doğa olayları noktasında diğer ülkelere göre daha az etkilenecek gibi görünmekte tutulma enerjisinden.

Alaska, Batı Kanada, Su baskınları depremler; Washington etrafında Güneybatı ABD, DC hükümetlerde skandallar.

Güney Amerika, Şili Brezilya Venezuela da doğa olayları ve ekonomik sorunlar olabilir.

Doğu Avrupa özellikle (Yunanistan) ve Doğu Afrika’nın bir çok ülkesinde doğa olayları etnik ayrımcılık gibi panik ve bazı terör saldırılarını olabilir.

Çin, Rusya ve Avustralya önümüzdeki birkaç ay içinde finansal krizler ile karşılaşabilir.

Suudi Arabistan da terör saldırılarını bu ay veya Eylül içinde etkili olabilir.

 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERŞENAY YANGEL