UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

EBRU ŞALLI SEVGİLİSİNİN EŞİNİ HASTANELİK ETTİ!..

Ebru Şallı’nın evli sevgilisi Uğur Akkuş, 10 yıllık eşi, 2 çocuğunun annesi Gonca Akkuş için 4 ay uzaklaştırma kararı aldı.

EBRU ŞALLI SEVGİLİSİNİN EŞİNİ HASTANELİK ETTİ!..

Mahkeme Gonca Akkuş’un öfke kontrolü nedeniyle hastanede yatmasını hükmetti.

Ebru Şallı ile işadamı Uğur Akkuş aşkında son gelişme! Şallı ile Akkuş’un fotoğrafları ortaya çıktıktan sonra işadamının 10 yıllık eşi Gonca Akkuş, mankene 'ikinci kadın' davası açma kararı almıştı. Karnındaki 9 haftalık bebeğini de aldırdığını söyleyen Akkuş'un sert açıklamalarının ardından işadamı, 3 gün önce eşinin psikolojik hasta ve öfke kontrol problemi olduğunu iddia ederek, uzaklaştırma istedi. İstanbul Aile Mahkemesi, Akkuş'un iddialarının yerinde olduğuna kanaat getirerek, Gonca Akkuş hakkında 4 ay uzaklaştırma kararı verdi. Gonca Hanım, eşinin evi ve iş yerine 4 ay yaklaşamayacak.         

"İnsanlar susanı korkak sanıyor"

Uğur Akkuş ile yaşadığı aşkla şimşekleri üzerine çeken Ebru Şallı, aldığı eleştiriler sonrasında kendisini eve kapadı! Erkek arkadaşıyla çıkacakları mavi tur tatil planını iptal eden manken, sessizliğini bozdu. Şallı, Hz. Şems’in, "Anladım ki insanlar; susanı korkak, görmezden geleni aptal, affetmeyi bileni çantada keklik sanıyorlar. Ama yanılıyorlar"

yazısını paylaştı.      

Gerekirse polis zoruyla getirilecek

Mahkeme, Gonca Hanım'ın öfke kontrol problemi nedeniyle hastaneye yatırılmasını da karara ekledi. Gonca Akkuş eğer kabul etmezse polis zoruyla getirilecek.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13