Yandex Metrika
Uçankuş


YILDIRIM DEMİRÖREN’İN AİLE DOSTU, ARDA TURAN’I YUMRUKLADI MI?

YILDIRIM DEMİRÖREN’İN AİLE DOSTU, ARDA TURAN’I YUMRUKLADI MI?

17/07/2017 10:45

Türkiye Futbol Federasyonu eski yönetim kurulu üyesi Yaşar Aşçıoğlu, milli takımda Arda Turan ve Federasyonda yaşanan son olaylarla ilgili olarak açıklamalar yaptı. Aşçıoğlu, son olarak gündeme bomba gibi düşen Fatih Terim ve Selahattin Aydoğdu kavgası sonrası da TFF’ye çağrıda bulundu. İşte Yaşar Aşçıoğlu’nun sözleri…

“Milli Takım Direktörü Fatih Terim ile 2 dönemdir yedek TFF yönetim kurulu üyesi olan Selahattin Aydoğdu’nun kavga ediyor olması, TFF’nin ne kadar kötü yönetildiğinin başka bir göstergesidir. Çünkü Yıldırım Demirören’in yakın arkadaşı olan, kalelerdeki okey arkadaşı Selahattin Aydoğdu’nun bu duruşu, Fatih hocanın bu duruşu, TFF’de ne kadar ekip olmaktan yoksun key bir yönetim olduğunun net göstergesidir. Aynı durum Katar’da oldu. Yıldırım Demirören’in aile dostu Kerim bey, Arda’yı bizim kaldığımız otelde yumruklamıştı ve Demirören, Kerim bey’e sahip çıkmıştı. Arda olaylarının tilini yakan da bu olaydı. Maksadı Türk futbolunu bir yerlere taşımak olmayan bir grup. Amaç başka, makam ve ulufe dağıtmak dostlara. Özel uçaklar, arabalar, harcamalar, maaşlar, sekreterler, şoförler. Büyük gelir var TFF’de. Yağma Hasan’ın böreği ye babam ye. Kabahat bunlarda değil. Bu rezilliği, rezillikleri görüp bilip istifasını istemeyenlerdir, başta spor bakanı. Normalde Federasyonun Fatih hocayı da Selahattin’i de ceza kuruluna sevk etmesi gerekir. Kamuoyunun önünde kavga ettiler çünkü. Hadi mesajla beni sevk edenler etsin de görelim.”

TFF Eski Yönetim Kurulu üyesi olan Yaşar Aşçıoğlu Haziran 2017'de yayınladığı yazılı açıklamayla görevinden istifa ettiğini duyurmuştu. Aşçıoğlu istifa dilekçesinde ise TFF’de gördüğü yanlışları dile getirdiğinde görev aşkını kıran bir tavırla karşlandığını söylemişti. Dilekçede şu ifadelere yer verildi:

 “TFF Genel Kurul Üyelerinin teveccühüyle TFF Yönetim Kurulu Üyeliği’ne seçilerek görevime, Türk futboluna hizmet etmek arzusu ve azmi ile başladım. Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olmam sebebiyle inşaat sektöründeki birikimimi spor camiasına aktarma ve tesisleşmede devrim yaratma kirlerimi TFF Başkanı’na aktardığımda, görev aşkımı kıran bir tavırla karşılandım”

“YILDIRIM DEMİRÖREN’İN SERGİLEDİĞİ ZAFİYET VE EYYAMCI TAVIRLAR”

“Türkiye’yi tesisler noktasında bir yere taşımak arzusunu ilettiğimde anlaşılmaz bir şekilde önümü kesen, görevimi yapmam hususunda bana engeller çıkartan mevcut Başkan, TFF içinde gördüğüm aksaklıkları ve yanlışları dile getirdiğimde, tarihinde görülmemiş hukuki mesnedi olmayan, TFF’nin manevi şahsiyetini küçültecek gerekçelerle beni yargılama yetkisi olmayan Disiplin Kurulu’na sevk etmiştir. Kurullara kendi maaşlı hukukçularını yerleştiren Başkan, kurullardaki bütün hukukçu üyelerden istifa dilekçelerini toplayarak istifa tehdidiyle talimatlara aykırı, adaletten yoksun yanlı kararlar çıkmasını sağlamıştır. Elindeki disiplin sopasıyla yönetimsel anlamda kendisine itiraz eden herkese kurullar aracılığıyla verdirdiği ağır ve hukuksuz cezalarla susturmaya çalışan Başkan’ın sergilediği zayet ve eyyamcı tavırları yüzünden Türk futbolunun geldiği nokta ortadadır.
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla


Uçankuş BiP ihbar hattı
UFAK TEFEK CİNAYETLER DİZİSİ, YAYINDAN KALDIRILIYOR MU?

YEŞİM SALKIM’IN KIZI GİZEM’İN DÜĞÜNÜNDE DİKKAT ÇEKEN DETAYLAR!İNENLER
 • ALİ UĞUR AKBAŞ
  1-ALİ UĞUR AKBAŞ
 • DOSTLAR MAHALLESİ
  2-DOSTLAR MAHALLESİ
 • HADİSE
  3-HADİSE
 • SERKAN KAYA
  4-SERKAN KAYA
 • KIVILCIM URAL
  5-KIVILCIM URAL
ÇIKANLAR
 • AİLE ARASINDA
  1-AİLE ARASINDA
 • CENK TOSUN
  2-CENK TOSUN
 • AYNUR AYDIN
  3-AYNUR AYDIN
 • GEZEGEN MEHMET-DİDEM ÖZFİLİZ
  4-GEZEGEN MEHMET-DİDEM ÖZFİLİZ
 • SEREN SERENGİL-ALİ EYÜBOĞLU
  5-SEREN SERENGİL-ALİ EYÜBOĞLU

TOP MEKANLAR

FAİK ÖZTÜRK’TEN ŞOKE EDEN TEPKİ! ÇİFTİN ARASINDA NELER OLUYOR?

ANKET
SİZCE BU SEZON EKRANLARIN EN BAŞARILI ERKEK OYUNCUSU KİM?

ARAS BULUT İYNEMLİ
BERK OKTAY
BURAK DENİZ
ÇAĞLAR ERTUĞRUL
EMRAH ERDOĞAN
ENGİN ALTAN DÜZYATAN
GÖKHAN ALKAN
HALİT ERGENÇ
MERT FIRAT
OKTAY KAYNARCA
ÖZCAN DENİZ
ÖZGÜRCAN ÇEVİK
TOLGA MENDİ
TOLGA SARITAŞ
TOLGA SAYIŞMAN
UĞUR GÜNEŞ


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  


HABER - İSTİHBARAT

HABER İSTİHBARAT NUMARASI

Telefon:
0 212 283 54 54

e-mail:


UÇANKUŞ TV REKLAM

UÇANKUŞ'a
REKLAM VERMEK İÇİN;


CİHAN TOMBULEL
UÇANKUŞ REKLAM PAZARLAMA

Eposta:
Telefon: 0 (212) 283 54 54
Fax: 0 (212) 283 58 28


Copyright © 2003 - 2018 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter