UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

KARDEŞİM BENİM 2'NİN SETİNDE YÜKSELEN SİLAH SESLERİ KORKUTTU!..

Balayı için gittiği Maldivler'den dönen Burak Özçivit "Kardeşim Benim 2" filmi için kamera karşısına geçti. Sette yükselen silah sesleri nedeniyle çevredekiler kısa süreli panik yaşadı.

KARDEŞİM BENİM 2'NİN SETİNDE YÜKSELEN SİLAH SESLERİ KORKUTTU!..

Fahriye Evcen ile görkemli bir düğünle evlenen  Burak Özçivit, balayı için Maldivler'e gitmişti. Balayı biten yakışıklı oyuncu Kardeşim Benim 2 filmi için  Murat Boz ile bir kez daha kamera karşısına geçerken, film setinden gelen yoğun silah sesleri vatandaşları endişelendirdi. Paniğe kapılan vatandaşlar seslerin setten geldiğini öğrenince rahat bir nefes aldı.

ÖZÇİVİT BAYRAMİÇ'E GELDİ

Yapımcılığını Taff'ın, yönetmenliğini  Mert Baykal'ın, senaryosunu ise Zafer Külünk'ün yaptığı "Kardeşim Benim 2" filminin  Bayramiç'teki çekimleri Hacıkayyum Çamlığı bölgesi ile Türkmen Mezarlığı'nda başladı.  Fahriye Evcen ile evlenerek Maldiv Adaları'na tatile giden ünlü oyuncu  Burak Özçivit, çekimler balayından döner dönmez  Çanakkale'nin  Bayramiç ilçesine geldi.

SİLAH SESLERİ PANİĞE NEDEN OLDU

Film setin önünde uzun kuyruklar oluşturan Bayramiçli kızlar,  Burak Özçivit ve  Murat Boz'la fotoğraf çektirmek için adeta birbirleriyle yarıştı. "Kardeşim Benim 2" filminin çekimleri sırasında film setinde gelen yoğun silah sesleri vatandaşları endişelendirdi.

Paniğe kapılan vatandaşlar silah seslerinin "Kardeşim Benim 2" film setinden geldiğini öğrenmesiyle rahat bir nefes aldı.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13