UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ŞEVKET ÇORUH, 'FRANKEŞTAYN' OLUYOR!

Oyuncu Şevket Çoruh, komedi türündeki 'Frankeştayn' filminde dolandırıcı bir karakteri canlandıracak.

ŞEVKET ÇORUH, 'FRANKEŞTAYN' OLUYOR!

Yapımcılığını Empati Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini Özgür Bakar'ın yaptığı ve senaryosunu 'Kolpaçino' filmlerinin de senaristi olan Suat Özkan, Özgür Bakar ve Alper Kıvılcım’ın kaleme aldığı sezonun iddialı komedi filmi 'Frankeştayn’ın çekimlerine başlandı.

Oyuncu kadrosunda Şevket Çoruh, Ruhi Sarı, Bülent Çolak, Ayçin İnci, Uğur Serhan, Hüseyin Elmalıpınar, Nazlı Tosunoğlu ve Merve Yüksel'n yer aldığı filmde; Şevket Çoruh, 'Frankeştayn' olarak karşımıza çıkacak.

Ünlü oyuncuya, çekimlerine İstanbul'un Beykoz ilçesinde başlanan filmde 'Frankeştayn' makyajı yapılacak. Bu rol için Londra'dan özel bir da peruk getirildi.

FİLMİN KONUSU

İstanbul'un Balat ilçesinde cep telefonu satışı yapan Gürbüz (Şevket Çoruh), çevresinde üç kağıtçı ve dolandırıcı biri olarak tanınmaktadır. Bir gün Sarı Kenan (Hüseyin Elmalıpınar) isimli mafya babasıyla ters düşer ve bu durum canına mal olur. Hikaye de bu olaydan sonra başlar.

 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERŞEVKET ÇORUH  FRANKEŞTAYN  KOMEDİ