UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ŞEVKAT DÜŞTÜĞÜ ZOR DURUMDAN KURTULMAYA ÇALIŞIYOR!

Şevkat Yerimdar'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Şevkat Yerimdar'ın yeni bölümünde Esin ağaçtan düşüyor. Şevkat ise Esin'in emrinden çıkmıyor.

ŞEVKAT DÜŞTÜĞÜ ZOR DURUMDAN KURTULMAYA ÇALIŞIYOR!

Şevkat’in İsmail için kız isteme macerası Cuma yüzünden facia ile sonuçlanmıştır. Bozkır ve Gülperi onların yüzünden kavgaya tutuşur. Gülperi kocasını evden atar. Şevkat hemen Bozkır’ı evine götürür, onu misafir eder fakat pişman olur. Bozkır ve Gülperi boşanmaya karar verir, kabak Şevkat’in başına patlar. Hem karı kocanın arasını yumuşatmak hem de Bozkır’ı başından savmak ister. Mahalle esnafı da, Cuma’yı işleterek ona matrak bir ceza keser.

Şevkat ve Esin arasındaki iddia sürmektedir. Esin bacağı kırılmış numarası yaparak, hem ona nazını geçirir hem de her işe onu koşturur. Esin’le tekrar yakınlaşmak için kırk takla atan Bora bir yolunu bularak bunu başarır. Daha sonra Esin’in gözü önünde Şevkat’i rezil etmek için bir tuzak hazırlar. Fakat Şevkat’in ona bir sürprizi vardır. Fox'un sevilen eğlenceli dizisi Şevkat Yerimdar Cuma akşamı izlenebilecek.

 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERMEDYA