UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

DENİZ SEKİ İLE FARUK SALMAN’IN BODRUM ROMANTİZMİ!..

Cezaevinden çıkan Deniz Seki, nişanlısı Faruk Salman’la birlikte soluğu Bodrum’da aldı. Özgürlüğün tadını çıkaran şarkıcı, Salman’ın jestleriyle mest oldu. Bir ara aşka gelen Faruk Salman, "Seni seviyorum aşkım" diye bağırarak Bodrum sahillerini inletti.

DENİZ SEKİ İLE FARUK SALMAN’IN BODRUM ROMANTİZMİ!..

Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan toplam 3 yıl 2 ay cezaevinde yatan Deniz Seki, 5 Haziran'daki tahliyesinin ardından nişanlısı Faruk Salman'la hasret gideriyor… Baş başa romantik bir tatil yapmak isteyen ikili, bunun için de Bodrum'u seçti. Önceki akşam Türkbükü Galen Otel'in iskelesinde nişanlısıyla yemek yiyen Salman, bir ara aşka gelip Seki'ye "Seni seviyorum aşkım" diye bağırdı. Salman'ın bu coşkulu sevgi gösterisiyle mutlu olan ünlü sanatçının zaman zaman manzaraya bakarken başını yukarı kaldırıp mırıldanarak Allah'a şükrettiği görüldü.

ŞARKISINI DİNLETTİ

Nişanlısı Faruk Salman'ın eliyle beslediği Deniz Seki'nin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Yemek sonrasında gazetecilerle sohbet eden şarkıcı, yakında çıkacak single çalışmalarını bitirdiğini söyledi. Seki, 'Büyümüşsündür' şarkısını da muhabirlere telefonundan dinletip parça hakkında yorumlarını aldı..


DAMAT COŞTU

Nişanlısı Deniz Seki'yle ay ışığı altında denize karşı romantik bir akşam yemeği yiyen Faruk Salman, ellerini kaldırıp 'Seni seviyorum aşkım' diye bağırdı. Aşka gelen damat, gözlerini gece boyunca Seki'den alamadı.

Mutluluktan ağzı kulaklarına varan Seki, bulutların üzerinde uçtuğunu söyledi..         

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERDENİZ SEKİ  FARUK SALMAN