Yandex Metrika
Uçankuş


ACILARLA DOLU BİR HAYAT ÖYKÜS܅ “12 YAŞINDA TECAVÜZE UĞRADIM”

ACILARLA DOLU BİR HAYAT ÖYKÜS܅ “12 YAŞINDA TECAVÜZE UĞRADIM”

19/06/2017 09:00

Oynadığı sinema filmleriyle bir döneme damgasını vuran, merhum sanatçı Müslüm Gürses’in eşi Muhterem Nur’un yaşamını anlatan ‘Ömrümce Ağladım’ kitabı yayınlandı. Kitapta, Nur’un dramatik yaşamından kesitler yer alıyor.

Gülşen İşeri’nin kaleme aldığı kitabın yayınlanmasının ardından açıklamalarda bulunan Muhterem Nur’un kitaba ve hayatına ilişkin anlattıklarından öne çıkan bölümler şöyle:
“Ben dünyaya doğmakla hata yapmışım. Veya beni doğuran hata yapmış. Annem okul zamanında hocasıyla bir arkadaşlık kuruyor. Evli bir adammış. Ben onun resmini bile görmedim.”

“Babamı merak etmedim, çünkü annem 16 yaşında onun yüzünden ölmüş. Eğer anneme sahip çıksaymış, ‘Ben evliyim, çocuğum var’ diye doğruyu söyleseymiş annem ölmeyecekmiş. Kim olsa o yaşta âşık olur. Bir de üstelik hamile kalmış.”

 

“Bir pazar günü teyzemin Rami’de oturan arkadaşına gittik. Bir gecekondu mahallesiydi. Bir yanı inşaat bölgesiydi. Evin çocuklarıyla sokakta oynamaya çıktım. Başıma bir kaza geldi. Bütün aileler çocuklarına dikkat etmeli. Gün oluyor dalıyorlar, çocuklar dışarıda oynuyor, neredeler, başlarına ne geldi haberleri olmuyor.”
“Saklambaç oynuyorduk. İnşa edilmekte olan duvara yüzümü dönüp saymaya başladım: “1-2-3…” Bir sessizlik oldu. Yavaşça arkama döndüm. Karşımda dev gibi bir adam gördüm. Tam bağıracakken, yüzüme sert bir tokat indirdi. Elleriyle ağzımı kapattı. Ne kadar çırpınsam da fayda etmedi.”“Henüz 12 yaşındaydım ve evet tecavüze uğradım. Balat hastanesinde gözümü açtım. Beni gecekonduları için toprak almaya gelen kadınlar bulmuş. Bir bakıyorlar, iki tane ayak, belden aşağı bir çocuk. Bayılmışım, herhalde kafamı taşa vurmuşum. Kendime geldiğimde çok utandım. Okula gidemedim.”
(Hürriyet)


Uçankuş TV canlı yayın için tıkla
 
 
 
 
 Uçankuş BiP ihbar hattı
BEREN SAAT’İN ZOR GÜNLERİ! HER GÜN HASTANEDE…

İKİ DİZİNİN YAYIN GÜNÜ DEĞİŞTİ, BİR DİZİ FİNAL KARARI ALDI!
MAHSUN KIRMIZIGÜL YILLAR SONRA TÜRKÜ ORUCUNU BOZDU!..

ANKET
SON OLAYLARDAN SONRA OLAY ANKET: ZİNA YENİDEN SUÇ SAYILMALI MI?..

Zina yapmanın cezası olmamalı
Zina yeniden suç sayılmalı


Anket Sonuçları       Anket Arşivi  


HABER - İSTİHBARAT

HABER İSTİHBARAT NUMARASI

Telefon:
0 212 283 54 54

e-mail:


UÇANKUŞ TV REKLAM

UÇANKUŞ'a
REKLAM VERMEK İÇİN;


CİHAN TOMBULEL
UÇANKUŞ REKLAM PAZARLAMA

Eposta:
Telefon: 0 (212) 283 54 54
Fax: 0 (212) 283 58 28Copyright © 2003 - 2017 Uçan Kuş