UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

BU HABERİ OKUMADAN TATİL PLANI YAPMAYIN! BAYRAM FIRSATLARI…

Bayramın başlamasına sayılı günler kala herkes tatil planını yapmaya başladı! Tüm Türkiye’yi tatile göndermeyi planlayan Jolly Tur, bayrama özel fırsatlar yaratarak bu amacına çok yaklaştı.

BU HABERİ OKUMADAN TATİL PLANI YAPMAYIN! BAYRAM FIRSATLARI…

Tatil denilince akla ilk gelen ve güvenilirliğiyle tatilcilerin favorisi Jolly Tur’un bayram kampanyaları sayesinde, herkes tatile gidebilir.

Jolly Tur 9 taksit seçeneklerinden, % 45’e varan indirimlere, 72 saat kala seyahat iptali güvencesinden, fark iadesine kadar, birçok konuda tatile gitmek isteyen herkese kolaylık sağlıyor.

Kuruluşundan bugüne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam eden Jolly Tur, bayrama özel fırsatlarla herkese tatil imkanı veriyor.

Tüm Türkiye’yi tatile göndermeyi ve %100 müşteri memnuniyetini sağlama amacıyla çalışmalarını sürdürmeyi vizyonu edinen Jolly Tur, amacına ulaşacak gibi…

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERjolly tour  tatil  serdar ortaç