UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ÜNLÜ MAHKUM HAPİSTEN BİR GÜN ÇIKTI, BAKIN NEREYE GİTTİ!..

İngiltere'de, ülkenin en çok konuşulan mahkûmlarından Luccia Amerecco, botoks yaptırmak ve göğüslerini kaldırmak için bir günlüğüne hapishaneden şartlı salındı.

ÜNLÜ MAHKUM HAPİSTEN BİR GÜN ÇIKTI, BAKIN NEREYE GİTTİ!..

'Soygun' ve 'bir erkeği hadım etmeye çalışmakla' suçlanan kadının botoks yaptırması, diğer mahkûmlar arasında büyük bir kıskançlığa yol açtı. Skandallarının sonu kesilmeyen Amerecco, daha önce kendisine âşık olan bir gardiyanla ilişki yaşamış, bu ilişkinin ortaya çıkmasının ardından gardiyanın görevine son verilmişti...

Leicestershire kentinde doğup büyüyen Amerecco, dışarda işlediği suçların yanı sıra hapishanedeki sansasyonel hayatı ile gündeme damga vuruyor.

'Bipolar' rahatsızlığı olduğu açıklanan 29 yaşındaki genç kadın geçmişte 'flörtünün' penisini kesmeye çalıştığı ve ondan 280 sterlin çaldığı için 6 yıl hapis ceasına çarpıtırılmıştı.

Hapishaneden bir gün için şartlı salınan kadının göğüslerini kaldırmak ve botoks tedavisi için hastaneye gittiği ortaya çıktı.

Ancak ünlü mahkûmun hapisten kaçtığı bir günü kendi bakımına ayırmasının sonuçları farklı oldu. Hapishanede birçok kadın mahkûmun, gardiyan ve polislerin Amerrecco ile sürekli flört etmesinden çok rahatsız olduğu belirtiliyor.

Ünlü mahkûmun 'özgür' tek gününü botoksa ayırması ise kolay bir süreç olmamış... Hapishanede temizlik ve kafetaryada çalıştığı paraları biriktirerek hastaneye gidebilmiş.

 

 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERingiltere  botoks  mahkum