UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

HAKAN SABANCI'NIN BAŞINI PLAYBOY YILDIZI YAKTI!..

Hakan Sabancı, önceki gün Cannes’da Asia Valente adlı İtalyan bir güzelle yakınlaştı. İşadamını, playboy yıldızı olan güzelin paylaşımları ele verdi .

HAKAN SABANCI'NIN BAŞINI PLAYBOY YILDIZI YAKTI!..

Geçtiğimiz gün 70. Cannes Film Festivali için Fransa'ya giden Hakan Sabancı, burada da boş durmadı.

Sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar'la ayrıldıktan sonra çapkınlıkta gaza basan Sabancı, bugüne kadar aralarında Hadise'nin de olduğu pek çok güzelle kaçamak yapmıştı.

Geçtiğimiz hafta Best Model Cansu Melis Karakuş'la İstanbul gecelerinde objektiflere yakalanan genç işadamı, Cannes'a ayak basar basmaz çapkınlıklarına kaldığı yerden devam etti. Katıldığı bir partide İtalyan playboy yıldızı Asia Valente ile tanışan Sabancı, güzel modelle kısa sürede samimiyeti ilerletti.

Sarışın modelle gece boyunca dans edip eğlenen Hakan Sabancı, ertesi gün de Asia Valente ile yat gezisi yaptı.

AĞABEYİNİN İZİNDEN GİDİYOR!

İtalyan playboy yıldızıyla VIP minibüsüne atlayan çapkın işadamı, oradan da lüks bir tekneyle Monaco'ya geçti.

Sabancı, Valente ile geçirdiği keyifli saatleri sosyal medyada paylaşmaktan kaçınırken ünlü işadamının yaptığı kaçamak, sarışın güzelin paylaşımlarıyla ortaya çıktı.

İtalyan playboy yıldızının Hakan Sabancı ile çektiği kareleri instagram'da paylaştığını görenler, "Hakan, çapkınlıkta sınırları aştı" dedirtti. Böylece ağabeyi Hacı Sabancı ve arkadaşlarının da kendisine eşlik ettiği Hakan Sabancı, sarışın güzel yüzünden yakayı ele verdi

Bu arada Hakan Sabancı'nın bu kaçamağı, Özge Ulusoy'dan ayrıldıktan hemen sonra yabancı güzelleri instagram'da yakın takibe alıp gittiği her ülkede çapkınlık turuna çıkan Hacı Sabancı'yı akıllara getirdi. İki sosyetik kardeşin özel hayatını yakından takip edenler, "Hakan, ağabeyinin izinden gidiyor" diye yorum yaptı..

 (Takvim)

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERhakan sabancı