UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

YEŞİM SALKIM: "O ADAM BÜTÜN HAYATIMI DEĞİŞTİRDİ!"

Kariyerinde ilk kez bir komedi filminde oynayan Yeşim Salkım, yeni bir hayata adım atmak için hazırlık yapıyor. Gelecek yıl Bağkur’dan emekli olacağını söyleyen güzel şarkıcı Bodrum’a yerleşecekmiş.

YEŞİM SALKIM: "O ADAM BÜTÜN HAYATIMI DEĞİŞTİRDİ!"

Yeşim Salkım, Günaydın’dan, Ömer Karahan’a verdiği röportajda, Rabbim bana güzel bir hayat nasip etti.Varlığı da gördüm, yokluğu da”diye konuşan güzel oyuncu, “Çok iyi bir anne – baba büyüttü beni. Babam öğretmendi, asker bir dedem vardı. 4 yaşında Fransız anaokuluna giden, el bebek gül bebek büyütülen bir insanım. Annem ve babam ayrılınca zor günler yaşadım. Sonra bir adamla tanıştım; o adam bütün hayatımı değiştirdi. Hayatın her yönünü yaşadım ben” dedi.

ANNEM VE KIZIMLA YAŞAYACAĞIM

Yeşim Salkım, “Bunu ilk kez söylüyorum; Bodrum’a yerleşme kararı aldım. Gelecek yıl Bağkur’dan emekli oluyorum. Şu an yazdığım kitabın ardından annemi ve küçük kızım Ada’yı alıp gideceğim.'dedi. 

Ünlü şarkıcı ve oyuncu, "Herkese tavsiye ederim. Belli bir yaşa gelince emekliye ayrılmalı insan…Arnavut kızıyım, arkadan konuşmam" diye de ekledi. 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERyeşim salkım  komedi