UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

İBRAHİM TORAMAN'IN EŞİ EYLEM TORAMAN, İDDİALARI YANITLADI!..

Eski Milli Futbolcu İbrahim Toraman'la çekişmeli boşanma davası devam eden Eylem Toraman, hakkında çıkan haberlere adeta ateş püskürdü.

İBRAHİM TORAMAN'IN EŞİ EYLEM TORAMAN, İDDİALARI YANITLADI!..

UçanKuş TV İki Kadın Arasında programına telefonla bağlanan Eylem Toraman, evliyken yanında çalışan hizmetlinin kendi aleyhinde mahkemeye yalan ifade verdiğini söyledi.

Bu sabah çıkan sabıkalı ve mahkemeden para cezası aldığı haberlerinin ise doğru olmadığını belirterek : " Evliyken yanımızda çalışan kadın, daha sonra bizim çok yakın aile dostumuz olmuş ve İbrahim Toraman'ın beni darp ettiği ve mahkemelik olduğumuz süreçte bana destek olmuştur.

Ancak her be olduysa şimdilerde taraf değiştirmiş, basında çıkan darp olduğumu gösteren fotoğrafların hakkında abartı diyerek mahkemeye gitmiştir. Kendisine neden böyle yaptığını sormam üzerine karşılıklı atışmamız olmuş ve mahkeme karşı tarafa hareket ettiğim gerekçesiyle önce para cezası kesmiş, ancak mahkemeye sunduğum itiraz sonucu dava daha sonuçlanmamıştır. Hakkımda çıkan haberler doğru değildir" dedi.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13