Yandex Metrika
Uçankuş


ANKARA'YA BENZERSİZ BİR AÇIK HAVA KARNAVALI GELİYOR!

ANKARA'YA BENZERSİZ BİR AÇIK HAVA KARNAVALI GELİYOR!

27/04/2017 16:00

Ankara Golf Kulübü’nde 12-14 Mayıs 2017 tarihlerinde ikincisi düzenlenecek olan Coffee Carnaval bu kez bambaşka bir konseptle karşınıza çıkıyor.

Misafirlerine, benzersiz konseptler sunan ve bu kez açık alanda düzenlenecek olan Coffee Carnaval, kurulacak özel sahneler, eğlence odaklı ses ve ışık showları, özel buluşma noktaları, Reggae’nin birleştirici ruhunu en iyi temsil eden grupları, kaliteli kahveyi, müziği ve geleneksek Karnaval ambiyansını paylaşmaktan keyif alanları yeniden bir araya getirerek hafızalardan kolay kolay silinemeyecek bir atmosfer yaratıyor.

Türkiye’nin ilk Reggae grubu SATTAS, alt gruplar ve DJ performanslar IF Performance Hall sponsorluğunda karnaval için bir araya geliyor. Ülkemizin önde gelen nitelikli Kahve temsilcilerini ve Şampiyon baristaları, iyi kahve için mücadele veren Kahve Gönüllüleri ile en doğru demleme yöntemlerinin, miksoloji tekniklerinin ele alınacağı ücretsiz seminer ve workshoplarla buluşturuyor.

Yurt içinden ve yurt dışından bir çok katılımcı kendi kültürlerine has kahve sunumları ve dansları ile organizasyona renk katarken, Karnaval; kahve üreticilerden, zincir dükkanlara, ev içi tüketime hatta hazırlama/sunum ekipmanlarına kadar tüm sektör paydaşlarını bir araya getirecek.

Çocukları da unutmayan Karnaval ekibi “Rolling Ball” Sponsorluğunda çocuklar için oyun alanı oluşturacak ve ayrıca; Çocuk Baristalar Yarışması, kupa boyama gibi çeşitli etkinlikler ile minik ziyaretçilerinin de hoşça vakit geçirmesini sağlayacak.

Bir çok eğlenceli buluşma noktasının yanı sıra; katılımcılar, Kitap ödüllerinin Oscar’ı sayılan dünyanın en prestijli ödülü Fransız Gourmand tarafından "Türkiye'nin En İyi Kahve Kitabı" ödülüne layık görülen, Mayıs 2017'de Dünya klasmanında "Best in the World" ödülü için Türkiye'yi temsil edecek "Topraktan Fincana" kitabının yazarı Cenk Girginol'un ücretsiz seminer ve Kitap İmza Gününe katılma şansına sahip olacak.

“Urban Fun Factory (UFF)” tarafından düzenlenen “International Coffee Carnaval”, alanında Ankara'nın en kapsamlı etkinliği olmasının yanı sıra sosyal sorumluluk projeleri ile de dikkat çekerek, gönüllü anneler ile engelli bireylerimizin İş ve Meşguliyet Atölyelerinde yarattığı muhteşem ürünleri sergilemelerine olanak sağlayacak.

İlham alınacak projeler yaratmayı misyon edinen Urban Fun Factory (UFF) ekibi  “Ülkemizde hızla yükselen üçüncü nesil Kahve kültürü ile birlikte UNESCO İnsanlığın Somut Olmayan Kültürel Mirasının Temsili Listesi’ne giren Kahvemizin hak ettiği yerini koruması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle bu konuda tüm organizasyonlarımızda elimizden geleni yapmaya özen gösteriyoruz”  diyor.

Bunun yanısıra Coffee Carnaval Reggae Session’ın düzenleneceği hafta sonu Anneler Gününe denk geldiğinden UFF, 13-14 Mayıs 2017 tarihlerinde, yerli ve yabancı oyuncuların da katılımı ile Karnavalla eş zamanlı olarak “Urban Fun Factory (UFF) Anneler Günü Golf Turnuvası” düzenliyor.  

 
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla


Uçankuş BiP ihbar hattı
RATİNGLER BELLİ OLDU!.. DÜN HANGİ YAPIMLAR ZİRVEYE YERLEŞTİ?..

OZAN GÜVEN'DEN ENES BATUR AÇIKLAMASI!.. KIYASLAYANLARA NE DEDİ?İNENLER
 • ALİ UĞUR AKBAŞ
  1-ALİ UĞUR AKBAŞ
 • DOSTLAR MAHALLESİ
  2-DOSTLAR MAHALLESİ
 • HADİSE
  3-HADİSE
 • SERKAN KAYA
  4-SERKAN KAYA
 • KIVILCIM URAL
  5-KIVILCIM URAL
ÇIKANLAR
 • AİLE ARASINDA
  1-AİLE ARASINDA
 • CENK TOSUN
  2-CENK TOSUN
 • AYNUR AYDIN
  3-AYNUR AYDIN
 • GEZEGEN MEHMET-DİDEM ÖZFİLİZ
  4-GEZEGEN MEHMET-DİDEM ÖZFİLİZ
 • SEREN SERENGİL-ALİ EYÜBOĞLU
  5-SEREN SERENGİL-ALİ EYÜBOĞLU

TOP MEKANLAR

EROL KARDEŞLERİ SİNİRLENDİREN YORUM! “AİLE TERBİYESİ ÖNEMLİ!”

ANKET
SİZCE BU SEZON EKRANLARIN EN BAŞARILI ERKEK OYUNCUSU KİM?

ARAS BULUT İYNEMLİ
BERK OKTAY
BURAK DENİZ
ÇAĞLAR ERTUĞRUL
EMRAH ERDOĞAN
ENGİN ALTAN DÜZYATAN
GÖKHAN ALKAN
HALİT ERGENÇ
MERT FIRAT
OKTAY KAYNARCA
ÖZCAN DENİZ
ÖZGÜRCAN ÇEVİK
TOLGA MENDİ
TOLGA SARITAŞ
TOLGA SAYIŞMAN
UĞUR GÜNEŞ


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  


HABER - İSTİHBARAT

HABER İSTİHBARAT NUMARASI

Telefon:
0 212 283 54 54

e-mail:


UÇANKUŞ TV REKLAM

UÇANKUŞ'a
REKLAM VERMEK İÇİN;


CİHAN TOMBULEL
UÇANKUŞ REKLAM PAZARLAMA

Eposta:
Telefon: 0 (212) 283 54 54
Fax: 0 (212) 283 58 28


Copyright © 2003 - 2018 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter