UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

DİDEM SOYDAN İREM SAK’I SIRTINDAN VURDU!

Gün geçmiyor ki ünlüler dünyasında şaşırtacak haber yaşanmasın. Son olarak Didem Soydan ve İrem Sak arasında yaşanan durum hem şaşırtacak hem de üzecek cinsten…

DİDEM SOYDAN İREM SAK’I SIRTINDAN VURDU!

Didem Soydan 1 hafta önce Cihangir’de yeni sevgilisi, fotoğrafçı Erdi Doğan ile görüntülenmiş gazetecilere  “Bizi ilk kez görüyorsunuz ama uzun zamandır birlikteyiz” şeklinde konuşmuştu. Bu aşk kareleri gazete ve internet sitelerinde bolca yer aldı. Yer aldı almasına ama Oyuncu İrem Sak şok geçirdi! Çünkü fotoğrafçı Erdi Doğan sevgilisiydi. Yakınlarına “Erdi’yle beraberdik, bu nasıl olur?” dedi.

Dostlarının teselli ettiği İrem Sak arkadaş olduğu, geçen yaz birlikte gezdiği Didem Soydan’a telefon açmadı. Didem Soydan ile İrem Sak iyi arkadaştı.

Fotoğrafçı Erdi Doğan ortak dostlarına “İrem’den 1 hafta önce ayrılmıştım, sonra konuşmadık. İlişki bitmişti” dedi.

Didem Soydan ise sevgilisi Erdi Doğan ile arkadaşı İrem Sak’ın aşkının çok önceden sona erdiğini sanıyor! İhaneti gazetelerden öğrenen İrem Sak yakınlarına “İkisini de uzun süre görmek istemiyorum. O kadar üzgünüm ki kendime gelemiyorum” diyor.


Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERİREM SAK  DİDEM SOYDAN