Yandex Metrika
Uçankuş
DEMET KUTLUAY'DAN MANİDAR PAYLAŞIM!

DEMET KUTLUAY'DAN MANİDAR PAYLAŞIM!

23/03/2017 08:16

Güzel sunucu, ‘Benim alnım ak olduğu için konuşuyorum ama onun konuşacak bir şeyi yok!’ çıkışı yaptı!.. Demet Kutluay'ın sosyal medya hesabı üzerinden az önce paylaştığı fotoğraf ise gözlerden kaçmadı...

İbrahim Kutluay'dan boşanmak için gün sayan Demet Şener Kutluay'ın bu açıklamaları eşinin keyfini kaçıracak cinsten... 11 yıllık eşinin kendisini sosyetik Edvina Sponza'yla aldattığını iddia eden güzel sunucu, dobra dobra konuşmaya devam ediyor. Daha önce sosyal medya paylaşımlarında hayatını adadığı eşinin kendisini aldattığını ve bu haksızlığa karşı geldiğinde de maddi-manevi baskı gördüğünü dile getiren ünlü sunucu, İbrahim Kutluay'ın ise neden sessiz kaldığını açıkladı. Kutluay'ın konuşacak yüzü olmadığını ima eden eski manken, şunları söyledi: "Bence İbrahim Bey'in konuşacak bir şeyi yok ama benim var. Çünkü benim alnım her zaman ak, o yüzden rahat rahat konuşuyorum." Eski Milli basketbolcunun kendisinden özür dilemesi halinde ne yapacağı merak konusu olan Kutluay, "Bu saatten sonra çok geç, artık geçmiş olsun" diyerek de tüm köprüleri yaktığını bir kez daha gözler önüne serdi.

'HİÇBİR ŞEYE GÖZ YUMMAM!'

Demet Şener, ikinci kez nikah masasına oturup oturmayacağı hakkında ise "Bir daha asla evlenmem gibi bir kuralım yok. Çünkü hayatta bir olay üzerine herkesi karalamak ya da etiketlemek bana göre değil" diyerek açık kapı bıraktı. Yaşadıklarından çıkardığı en büyük dersin kendinden başka kimseye güvenmemek olduğunu dile getiren Kutluay, "İhanet, hiç beklemediğim bir şeydi, benim için şok oldu. Ama hiçbir şeye göz yummam. Çok şükür sağlıklıyım ve kimseye muhtaç değilim" sözleriyle de İbo defterini sonsuza kadar kapattığını kanıtladı.

'ÇOCUKLAR HER ŞEYİ BİLİYOR'

eski manken eşiyle ayrılık kararının çocukları İrem ve Ömer'i nasıl etkilediği sorulduğunda "Anne ve babaları boşanıyor ve tabii ki bunu biliyorlar. Ben her şeyi çocuklarıma dürüstçe söyledim. Ancak anneleri dik ve güçlü olduğundan onlar da çok iyiler" dedi.

Ayrıca Demet Kutluay az önce sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaştı!..

Demet Kutluay'ın son dönemde gündemden düşmeyen bu boşanma haberlerinin üzerine yaptığı açıklamalar sonrası bir göndermede sosyal medya hesabı üzerinden geldi...

İşte o paylaşım;


Uçankuş TV canlı yayın için tıkla

UÇANKUŞ İHBAR HATTI
BiP - Whatsapp

Telefon:
0 532 472 88 88
BiP'teki UçanKuş Kanalı

e-mail:
Haber Merkezi
0212 283 54 54
ÜNLÜ OYUNCUYA BÜYÜK ŞOK!

POP TOP 10
 • OĞUZHAN KOÇ- AŞK DEDİĞİN
  1- OĞUZHAN KOÇ- AŞK DEDİĞİN
 • KENAN DOĞULU- BİZİMDİR
  2-KENAN DOĞULU- BİZİMDİR
 • İREM DERİCİ- DUDAK PAYI
  3-İREM DERİCİ- DUDAK PAYI
 • TUĞBA YURT- TAŞ YÜREK
  4-TUĞBA YURT- TAŞ YÜREK
 • PİNHANİ- AŞK BİR MEVSİM
  5-PİNHANİ- AŞK BİR MEVSİM
 • SİMGE- PES ETME
  6-SİMGE- PES ETME
 • ERSAY ÜNER- GÜM
  7-ERSAY ÜNER- GÜM
 • IRMAK ARICI- KULA BELA
  8-IRMAK ARICI- KULA BELA
 • HANDE YENER- PENCERE
  9-HANDE YENER- PENCERE
 • ZİYNET SALİ&BİLAL SONSES- YARA
  10-ZİYNET SALİ&BİLAL SONSES- YARA
ALAY KONUSU OLDU

ANKET
SİZCE CORONAVİRÜS NE ZAMAN BİTER?

A: Nisan sonu
B: Mayıs
C: Haziran
D: Temmuz


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  Copyright © 2003 - 2020 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter