UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

SAAT 10.02'DE TÜM TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINDA BU VİDEO GÖSTERİLDİ!

İstanbul'da bugün toplu taşıma araçlarını kullanan vatandaşlar duygusal anlar yaşadı. Çanakkale Zaferi'nin 102.yılında , saat tam 10.02'de, tüm toplu taşıma araçlarında aynı anda zaferin gerçek fotoğraflarının bulunduğu video gösterildi.

SAAT 10.02'DE TÜM TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINDA BU VİDEO GÖSTERİLDİ!

1. Dünya Savaşı'nda askerlerimizin dünyayı hayrete düşüren destansı mücadelesi ile kazanılan Çanakkale Zaferi’nin 102. yılında İstanbul'da toplu taşıma araçlarını kullanan vatandaşlar hem duygusal anlar yaşadı hem de bir kez daha gururlandı.

Toplu taşıma araçlarında yayın yapan Modyo TV tarafından Çanakkale Zaferi'nin 102. yılında saat tam 10.02'de tüm toplu taşıma araçlarında aynı anda yayınladığı video ile vatandaşlar unutulmaz anlar yaşadı. Tüm metrobüs, metro ve vapurlarda yayınlanan kutlama videosuyla Çanakkale Zaferi'nin gerçek fotoğraflarını özel bir teknikle canlandırıldı.

Yayınlanan video tüm İstanbullular aynı anda Çanakkale ruhunu yaşadı. Savaşın hangi şartlarda kazanıldığını ve gerçek atmosferini gözler önüne seren videoda, aynı zamanda Mehmet Akif Ersoy'un “Çanakkale Şehitlerine” şiiri kullanıldı. Yolcular Türk Milleti’nin “Çanakkale geçilmez” dedirttiği, vatanını canı ve kanı pahasına koruduğu Çanakkale Zaferi'nin ruhunu aynı anda tüm ekranlarda yayınlanan bu filmde duygusal ve unutulmaz anlar yaşadı.


GÖRÜNTÜLER İÇİN TIKLAYINIZ

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13