UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

FİKRET KUŞKAN'A ESKİ EŞTEN 3. KEZ AĞIR ŞOK!

Eski eşi Fikret Kuşkan'a nafakasının arttırılması ve çocuğuyla görüşme günlerinin sınırlandırılması talebiyle iki ayrı dava açan Bahar Kerimoğlu, yine mahkeme yolunda. Kerimoğlu, Kuşkan'ın tüm mal varlığına tedbir konulmasını istiyor.

FİKRET KUŞKAN'A ESKİ EŞTEN 3. KEZ AĞIR ŞOK!

Fikret Kuşkan ile 7 yıl önce boşandığı eşi Bahar Kerimoğlu arasında sular durulmuyor. Kerimoğlu, Kuşkan'ın Arsevi Özkara ile ikinci evliliği yapmasından sonra mahkemeye başvurmuş, aylık 8 bin lira olan iştirak nafakasının 25 bin liraya yükseltilmesini talep etmişti. Ünlü oyuncunun aylık kazancının 50 bin lira olduğunu ve Zekeriyaköy'de 2 milyon 200 bin liraya lüks bir ev aldığını öne süren Kerimoğlu'nun bu iddiası çok ses getirmişti.

Çok geçmeden oğulları Kuzgun'un görüş günlerinin sınırlandırılması talebiyle ikinci davayı açan Bahar Kerimoğlu bir yıl geçmeden 3. dava için avukatına vekalet verdi.

Kerimoğlu bu kez de "mallarını eksilttiği, mal kaçırma girişiminde" olduğu iddiasıyla eski eşinin bütün mal varlığına ve gelirine tedbir konulmasını istiyor.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERFİKRET KUŞKAN  BAHAR KERİMOĞLU  DAVA  MAHKEME