Yandex Metrika
Uçankuş


REINA’NIN GÜVENLİK ŞİRKETİNDEN BASIN AÇIKLAMASI!

REINA’NIN GÜVENLİK ŞİRKETİNDEN BASIN AÇIKLAMASI!

10/01/2017 21:56

Reina’nın güvenlik şirketinden gelen işte o basın açıklaması!

 BASIN AÇIKLAMASI!

STAR Gazatesi’nin 10.01.2017 tarihli bugün yayınlanan baskısında “REİNA’DA FETÖ PARMAĞI” başlıklı manşetten girilen haberde ve devamında bazı gazetelerin internet sitelerindc! gerek şirketimız DELTAViP GÜVENLİK VE KORUMA HiZMETLERi LTD. ŞTi. gerekse de şirketimiz yönetim kurulu başkanı ORHAN ÖZCAN hakkında asılsız ve kaynağı belli olmayan bir takım idclialarda bulunulduğunu üzülerek öğrenmiş buIunmaktayız.

Söz konusu haberin içeriğinde; şirketimizin 2012 yılında hain terör örgütü FETÖ/PDY tarafından yapılan bir operasyon sonucunda REiNA isimli eğlence merkezinin güvenlik işlerini aldığı, şirketimiz hakkında terör örgütü FETÖ kapsamında inceleme başlatıldığı, yönetim kurulu başkanımız Sayın ORHAN ÖZCAN’ın FET֒nün önemli finans kaynaklarından bir olduğu, FETÖ destekçisi bir takım şirketlere maddi destek sağladığı ve hatta adı geçen hain örgüt tarafından alçakça kurgulanan kaset komplolarındaıa haberdar olduğu şeklinde son derece çirkin, asılsız, kabulü mümkün  olmayan ifadeler kullanılmıştır.

Öncelikle belirtmek isteriz ki; 01.01.2017 taırihinde gerçekleşen hain saldırı hepimizi derinden etkilemekle  birlikte  halen yaralarımızı sarmak  için mücadele etmekteyiz.

Şirketimiz; iddia edilenin aksine 2010 yılından bu yana adı geçen eğlence merkezinin güvenlik işlerini yasaların kendisine yüklediği yükümlülükleri eltsiksiz şekilde yerine getirerek yürütmektedir. Gerek bugün gerekse de bugünden önce şirketimiz ve/veya şirketimiz yönetim kurulu başkanı ale yhinde alçak terör örgütü FETÖ kapsamında herhangi bir soruşturma veya kovuşturma buIunmamaktadır. Terör örgütüne ve destekçilerine finansal kaynak sağlamak iddiaları  karşısında  tüm mali kayıtlarımızın talep edilmesi halinde eksiksiz c›larak teslim edilebileceğini ve bu konuda  bu  vahim olay üzerindeki sis perdesinin kaldırılması adına üzerimize düşeni en  kısa  sürede  yerine getireceğimizi  açıkça beyan ederiz.

Soruşturmanın hassasiyeti çerçevesinde ayrıştırıcı ve bozguncu yönlendirmelere prim verilmemesi adına şirketimiz adına açıklama yapmaktan bu zamana kadar kaçınmakla birlikte, haber içeriğinde resmi makamlar tarafından dahi ifade ve/veya ifşa edilmemiş bazı tespitlerde bulunulması ve bunun gerçek bir olguymuş gibi bir yönlendirme ile kamuoyuna lanse edlilmesi oldukça üziicü ve düşündürücüdür. Bu minvalde, şirketimiz aleyhine haber değeri dahi taşımayan ve argümanların kullanılması dolayısıyla yaşadığımız mağduriyetin giderilmesi bakımından, bir terör örgütü ile ilişkilendirilerek alenen terörist yaftası yapıştırmanın ne maksatla kimlere ne fayda sağlayacağım arılayamamakla birlikte tarafımıza yapılan bu çirkin yakıştırma karşısında sonuna kadar mücadele edec‹!gımizi, bu kapsamda tüm hukuki talep ve dava haklarımız saklı kalmak kaydıyla işlem başlatılacağını özellikle belirtmek  isteriz.


Adli makamlarca yürütülen soruşturmanın gizliliğini ihlal etmemek  adına  kamuoyunda  daha fazla bilgi kirliliği olmamasına mahal vermemek için başkaca herhangi bir  açıklama  yapmayarak  ne şirketimizin ne de yönetim kurulu başkanımız Sayın ORHAN ÖZCAN’ın adı geçen hain terör örgütü ile herhangi bir ilişkisi bulunmadığını, tabiri caizse “ABDESTİMİZDEN ŞÜPHEMiZİN OLMADIĞINI" açık yüreklilikle ve tüm samimiyetimizle  kamuoyunun  bilgisine sunarız.

Saygılar ımızla,

DELTAVİP  GÜVENLİK  VE  KORUMA  HİZMETLERİ  LİMİTED  ŞİRKETİ

 

Uçankuş TV canlı yayın için tıkla


Uçankuş BiP ihbar hattı
UFAK TEFEK CİNAYETLER DİZİSİ, YAYINDAN KALDIRILIYOR MU?

YEŞİM SALKIM’IN KIZI GİZEM’İN DÜĞÜNÜNDE DİKKAT ÇEKEN DETAYLAR!İNENLER
 • ALİ UĞUR AKBAŞ
  1-ALİ UĞUR AKBAŞ
 • DOSTLAR MAHALLESİ
  2-DOSTLAR MAHALLESİ
 • HADİSE
  3-HADİSE
 • SERKAN KAYA
  4-SERKAN KAYA
 • KIVILCIM URAL
  5-KIVILCIM URAL
ÇIKANLAR
 • AİLE ARASINDA
  1-AİLE ARASINDA
 • CENK TOSUN
  2-CENK TOSUN
 • AYNUR AYDIN
  3-AYNUR AYDIN
 • GEZEGEN MEHMET-DİDEM ÖZFİLİZ
  4-GEZEGEN MEHMET-DİDEM ÖZFİLİZ
 • SEREN SERENGİL-ALİ EYÜBOĞLU
  5-SEREN SERENGİL-ALİ EYÜBOĞLU

TOP MEKANLAR

FAİK ÖZTÜRK’TEN ŞOKE EDEN TEPKİ! ÇİFTİN ARASINDA NELER OLUYOR?

ANKET
SİZCE BU SEZON EKRANLARIN EN BAŞARILI ERKEK OYUNCUSU KİM?

ARAS BULUT İYNEMLİ
BERK OKTAY
BURAK DENİZ
ÇAĞLAR ERTUĞRUL
EMRAH ERDOĞAN
ENGİN ALTAN DÜZYATAN
GÖKHAN ALKAN
HALİT ERGENÇ
MERT FIRAT
OKTAY KAYNARCA
ÖZCAN DENİZ
ÖZGÜRCAN ÇEVİK
TOLGA MENDİ
TOLGA SARITAŞ
TOLGA SAYIŞMAN
UĞUR GÜNEŞ


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  


HABER - İSTİHBARAT

HABER İSTİHBARAT NUMARASI

Telefon:
0 212 283 54 54

e-mail:


UÇANKUŞ TV REKLAM

UÇANKUŞ'a
REKLAM VERMEK İÇİN;


CİHAN TOMBULEL
UÇANKUŞ REKLAM PAZARLAMA

Eposta:
Telefon: 0 (212) 283 54 54
Fax: 0 (212) 283 58 28


Copyright © 2003 - 2018 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter