Yandex Metrika
Uçankuş


TUĞBA ÖZAY’DAN O ÜNLÜ İSME TAM DESTEK! “HERŞEYE RAĞMEN GÜÇLÜ..."

TUĞBA ÖZAY’DAN O ÜNLÜ İSME TAM DESTEK! “HERŞEYE RAĞMEN GÜÇLÜ..."

06/01/2017 18:41

Tuğba Özay sosyal medya paylaşımıyla tüm dikkatleri üzerine çekti!

Geride bıraktığımız yıl yayınlanan Survivor 2016'nın kadrosunda olan ve çıkardığı başarılı performansla dikkatleri üzerine çeken Tuğba Özay, bir korku filminde yer aldı.

Özellikle Türk sinema sektörünün son dönem göz ağrılarından olan korku türünde bir filmde rol alan Özay’ın set arkadaşı ise uzun bir aradan sonra oyunculuğa dönen Arda Kural oldu. Psikolojik problemleri nedeniyle geçirdiği zor günleri geride bırakan Kural’a Özay sosyal medyada şu sözleriyle destek oldu.

KENDİ İÇ DÜNYASINA GİDİYOR!

“Ben onu tam 18 yaşından beri tanırım. İkimiz de Kral Tv'de sabah programı yapardık. Her sabah mektuplarımız gelirdi sevenlerimizden ve derdik ki yine en çok mektup bize gelmiş. O dönemde her şeyini paylaşırdı benimle. Az mı dertleşmişliğimiz vardır. Genç kızların Leonardo'suydu. Çok güzel işler başardı sevgili Arda. Yıllar geçtikçe ağırlaştı bazı şeyler. Zaten çok duygusal bir yapısı vardır Arda'nın. Temiz yüreklidir. Genç yaşta çok şeyi yüklemiştir omuzlarına. Bilirim... Sevmiyor şöhreti. Basit yaşamak istiyor Sade, yalın olmak istiyor . Her şeye rağmen yine güçlü duruyor. Yine çocuk gibi güleç yine sarılıyor hayata. Bazen de dalıyor gözleri derinlere... Uzaklara gidiyor , kendi iç dünyasına ... Sevgili arkadaşımla yıllar sonra bir sinema filmi çekiminde buluştuk İyi de oldu ona da iyi geldi. Ama yine de diyor ki bu benim son çekimim! Göz önünde olmak istemiyorum diyor.  Arda Kural hayatın kurallarına meydan okuyor bir yanda. Bir yanda sarılıyor sımsıkı işine, sevenlerine, dostlarına. Umarım içsel yolculuğunda hep mutlu olursun. Nasıl yaşamak istiyorsan öyle yaşa sevgili Arda"

 

 


Uçankuş TV canlı yayın için tıkla
 
 
 
 
 
ETİKETLERtuğba özay   arda kural   nefrin   instagram  Uçankuş BiP ihbar hattı
ECE ERKEN, BOŞANAN AŞKIYLA GECELERE AKMAYA BAŞLADI!..

MUSTAFA ERDOĞAN: “ÇOCUKLARIN VELAYETİNİ BİR ANNEDEN ALMAK…”
CANER TOYGAR'DAN ŞOK İDDİA!.. "BERKE, ÇİLİNGİRLE EVİME GİRDİ!.."

ANKET
SON OLAYLARDAN SONRA OLAY ANKET: ZİNA YENİDEN SUÇ SAYILMALI MI?..

Zina yapmanın cezası olmamalı
Zina yeniden suç sayılmalı


Anket Sonuçları       Anket Arşivi  


HABER - İSTİHBARAT

HABER İSTİHBARAT NUMARASI

Telefon:
0 212 283 54 54

e-mail:


UÇANKUŞ TV REKLAM

UÇANKUŞ'a
REKLAM VERMEK İÇİN;


CİHAN TOMBULEL
UÇANKUŞ REKLAM PAZARLAMA

Eposta:
Telefon: 0 (212) 283 54 54
Fax: 0 (212) 283 58 28Copyright © 2003 - 2017 Uçan Kuş