UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

HALUK ŞENTÜRK’ÜN SON KURBANI HADİSE DE TAM LUCCA KIZI OLDU, KENDİNE YAZIK EDİYOR!.. İLK AŞKI SİNAN AKÇIL’DAN SONRA NEREYE KOŞUYOR?..

HALUK ŞENTÜRK’ÜN SON KURBANI HADİSE DE TAM LUCCA KIZI OLDU, KENDİNE YAZIK EDİYOR!.. İLK AŞKI SİNAN AKÇIL’DAN SONRA NEREYE KOŞUYOR?..

HALUK ŞENTÜRK’ÜN SON KURBANI HADİSE DE TAM LUCCA KIZI OLDU, KENDİNE YAZIK EDİYOR!.. İLK AŞKI SİNAN AKÇIL’DAN SONRA NEREYE KOŞUYOR?..

Ne güzel bir imajı vardı Hadise’nin...  Sempatik tavırlarıyla, O Ses   Türkiye’nin en büyük kozlarından biriydi.   (Programda düştü zaten son   dönemde!..)

Ancak ne oldu, bitti de o geceleri görmeye hiç alışık olmadığımız kız tam bir Lucca kızı olup, sürekli gece hayatında görünmeye, sevgili üstüne sevgili bulmaya başladı.

Organizatörü Haluk Şentürk, aslında en güzel yıllarında el atmıştı Hadise’nin hayatına...

Sinan Akçıl, “O’nun hayatındaki ilk erkek benim, o böylesine muhafazakar, böylesine bir melek” diye anlatırken her yerde!.. Peki ya şimdilerde!..

Sonrasında ne olduysa oldu, Haluk Şentürk’ün bürosundan başlayan atışmalar sonucu birbirine aşık ikilinin arası feci bozuldu.

Aslında ikisine de yazık oldu!..

Sonrası malum, ikisi de dağıldı özel hayatında...

Hadise de, hiç sevmiyorum dediği gece hayatının müdavimlerinden olup, Lucca kızları kulvarına geçti.

DEMET AKALIN VE BÜLENT ERSOY İYİ KURTARDI!..

Aslında bir süre önce, Haluk Şentürk, Demet Akalın’la eşinin de arasını açmak üzereydi.

Şentürk her yerde, “Demet sıkıldı Okan Kurt’tan ayrılacak yakında” diyordu.

Ama, Demet Akalın, Şentürk’le çalışmasını bir günde bitirerek, kurtuldu bu girdaptan...

Ve evli-mutlu-çocuklu sürdürüyor hayatını ve iş yaşamını...

Aynı şekilde... Hatırlarsınız Bülent Ersoy da bir dönem, iş hayatı yerine özel hayatı gündeme gelir, zaten bu haberlerin de çoğu çalıştığı Haluk Şentürk’ten çıkardı.

Ancak, son derece zeki bir insan olan Diva da bir anda Haluk’la  ilişkisini koparıp, artık hep işiyle anılan bir insan oldu.

MUAZZEZ ERSOY’A DA YAZIK OLDU!..

Haluk Şentürk’ün son kurbanlarından biri de Muazzez Ersoy...

O’nun da magazinde çıkan en önemli haberleri, şoförüyle yaşadığı ilişki iddialarıydı.

Sonrasında da yine Şentürk’ün ince ince gazlarıyla 60 yaşından sonra Pop albümü çakırdı ve kelimenin tam anlamıyla rezil oldu!..

SABANCI AİLESİNE'DE YAZIK!..

Şentürk’ün son hedefi Sabancılar!..

Ve Hadise şimdi de kancayı Türkiye’nin çok sevilen ailelerinden biri olan Sabancı ailesine el attı.

Tabii ki ailesi hemen ayağa kalktı.

Kalkmaz mı?..

Sanat dünyasında yaşanan, bu kısır ve ayıp döngü içinde bazıları bu tarz olayları normal saysa da, toplumun çok anormal karşıladığı kesin!..

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13