UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

OYUNCU NURGÜL YEŞİLÇAY ''İKİNCİ ŞANS'' FİLMİ İÇİN GÜN SAYIYOR!.. FİLM HEYECANINI İSE SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI!..

OYUNCU NURGÜL YEŞİLÇAY ''İKİNCİ ŞANS'' FİLMİ İÇİN GÜN SAYIYOR!.. FİLM HEYECANINI İSE SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI!..

OYUNCU NURGÜL YEŞİLÇAY  ''İKİNCİ ŞANS'' FİLMİ İÇİN GÜN SAYIYOR!.. FİLM HEYECANINI İSE SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI!..

Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay unutulmaz dizileri Asmalı Konak'tan sonra İkinci Şans filmi ile sinemada bir araya geldi.

Başrolüyle birlikte yönetmenliğini de Özcan Deniz’in üstleneceği İkinci Şans filminin fragmanı seyirciye daha da çok heyecanlandırdı. Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay'ın başrolde yer aldığı "İkinci Şans" 18 Kasım'da vizyona giriyor.

 

Filmin yayınlanmasına günler kala sosyal medya hesabından Özcan Deniz’le çekilmiş bir fotoğraf karesi paylaşan başarılı oyuncu Nurgül Yeşilçay, fotoğrafın altına 'Son 1 hafta, 18 Kasım'da sinemalardayız' notunu düştü. Yıllar sonra bir araya gelen ikili her fırsatta heyecanlarını dile getiriyor.

 

İkinci Şans filminin konusu;

 

Birbirinden taban tabana zıt iki yalnız insanın yolları kesişir. Biri matematik öğretmeni olan çok güzel bir kadın, Yasemin, diğeri Cemal Et restoranın sahibi karizmatik gurme, Cemal. Cemal ele avuca sığmaz, dışa dönük, gamsız, geçmişinden kurtulmaya çalışan bir adamdır. Yasemin ise geçmişte yaptıgı yanlış bir seçimin yaralarını sarmaya çalışan, kalın kabukları olan, yaşayacağı her şeyi matematiksel hesaplar yaparak kararlaştıran, ürkek, korumacı bir kadındır. Normal hayatta birbirlerinin yüzüne bile bakmayacak bu iki kişinin karşılaşması önce kavgalarla başlayıp sonra aşka dönüşüp sonra da bizi hüzne boğacaktır. İkilinin ortak yanı her ikisinin de ikinci bir şansa ihtiyacı olduğudur. Her ikisinin de derinlerine indiğimizde bunun kolay bir aşk olmayacağını görürüz.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13