UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

HAKAN ALTUN'DAN BİR İLK!.. HANGİ PROJEDE YER ALACAK?..

HAKAN ALTUN'DAN BİR İLK!.. HANGİ PROJEDE YER ALACAK?..

HAKAN ALTUN'DAN BİR İLK!.. HANGİ PROJEDE YER ALACAK?..

Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinin tanışma yıldönümlerini kutladıkları geceye katılan ünlü isimler arasında Hakan Altun da vardı.

Adana’dan yeni geldiğini söyleyen usta sanatçı Hakan Altun, yapımcılığını Cem Yılmaz’ın üstlendiği “Deli Aşk” filminde konuk oyuncu olarak rol aldı.

“İLK DEFA..”

İlk defa bir sinema filmi setine bulunduğunu söyleyen Altun, “Çok eğlendim. Oyunculuk çok heyecan verici ve çok başka bir şeymiş” diyerek heyecanını dile getirdi. Hakan Altun ayrıca işin zorluğundan da bahsederek, “Burada uyuduğum saatte, orada uyandım” dedi ve tüm oyunculara sabır diledi.

Ekibin muhteşem ve enerjisinin çok yüksek olduğunu, “Toplantıda da söyledim onlara, inşallah sizi yormam diye, Sonuçta onlar memnun ben daha memnunum.” Sözleriyle dile getirdi.

HAKAN ALTUN’DAN MÜJDE!.

Hakan Altun, Cengiz Kurtoğlu ile birlikte Polat Yağcı prodüktörlüğünde yeni bir projeye başlayacaklarının müjdesini verdi. Bu projede; Hakan Altun’un 6 şarkısını Cengiz Kurtoğlu, Cengiz Kurtoğlu’nun eskilerden 6 şarkısını ise Hakan Altun okuyacak. İkili aynı zamanda projede bir şarkıda düet yapacak.

Cengiz Kurtoğlu’nun manevi ailesi olduğunu söyleyen Altun, “ O her zaman ustamızdır bizim, yaşayan efsanedir bizim için” diyerek ne kadar gururlandığını ifade etti. 

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!..

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERhakan altun  cem yılmaz  demet akalın