UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ÜNLÜ OYUNCU MURAT YILDIRIM: "ÇOK MUTLU VE ONURLUYUM ÇÜNKÜ..."

ÜNLÜ OYUNCU MURAT YILDIRIM: "ÇOK MUTLU VE ONURLUYUM ÇÜNKÜ..."

ÜNLÜ OYUNCU MURAT YILDIRIM: "ÇOK MUTLU VE ONURLUYUM ÇÜNKÜ..."

Ünlü oyuncu Murat Yıldırım kız çocukları için düzenlenen bir etkinliğe katıldı.

Murat Yıldırım etkinlik için, söylediği sözlerle adeta takdir topladı. Yıldırım, "Kız çocuklarının hem eğitim hem de şiddete maruz kalmalarıyla ilgili bir konu bu. Şiddet deyince aklımıza vurdu kırdı gibi şeyler geliyor ama ne yazık ki psikolojik şiddeti, cinsel içerikli şiddeti hiç kimse dile getirmiyor, getiremiyor. Gelişmemiş toplumlarda bunların hepsi oluyor. Bugün burada bu problemler dile getirilecek. Kız çocuklarıyla alakalı ne gibi çözümler olabilir bunlar konuşulacak. Ben de böyle bir panelde olduğum için çok mutlu ve onurluyum. Ne yapabilirsek elimden gelenin her zaman en iyisini yapmaya hazırım. Bugün burada hazır bir şekilde bekleyeceğim ve sonrasında UNISEF için ve kız çocukları için böyle çalışmalara katılmaya çalışacağım" dedi.

"ÇOCUK BENİM İÇİN TAMAMEN POZİTİF ENERJİ"

Magazin basınının, "çocuklarla aranız nasıl?" sorusuna yakışıklı oyuncu, "çocuk insanın negatif enerjisini alan ve başka bir boyuta geçiren bir varlık. Baba hep şunu söyler mesela, çok yorgun oluyorum, eve gittiğimde çocuğumu alıyorum. Üstüme yatıyor ve bitiyor herşey... Yani çocuk nötr ve negatif gelmiyor. Tamamen dopdolu pozitif bir enerjiyle geliyor." şeklinde konuştu.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!..

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERMURAT YILDIRIM  ETKİNLİK