UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

KAYA ÇİLİNGİROĞLU "ZEHRA İÇİN 4 HİZMETÇİ TUTTULAR" HABERLERİNE SON NOKTAYI KOYDU!.. "KAPISINDA ÖZEL UÇAK DA BEKLİYOR..."

KAYA ÇİLİNGİROĞLU "ZEHRA İÇİN 4 HİZMETÇİ TUTTULAR" HABERLERİNE SON NOKTAYI KOYDU!.. "KAPISINDA ÖZEL UÇAK DA BEKLİYOR..."

KAYA ÇİLİNGİROĞLU "ZEHRA İÇİN 4 HİZMETÇİ TUTTULAR" HABERLERİNE SON NOKTAYI KOYDU!.. "KAPISINDA ÖZEL UÇAK DA BEKLİYOR..."

Kanal D ekranlarında yayınlanan; Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu "Renkli Sayfalar" programına konuk olan Kaya Çilingiroğlu kızının Londra'daki konaklama şekliyle ve çıkan haberlere dair ilginç benzetmeler yaptı.

Kızı Zehra'yı geçtiğimiz hafta okul için Londra'ya gönderen Çilingiroğlu basında çıkan 'Zehra için 4 hizmetçi tuttular' haberlerine de canlı yayında açıklık getirdi. Kaya Çilingiroğlu "En son telefonla konuştuğumuzda 'baba çamaşır yıkadım, yemek yaptım' dedi. Her konuşmamızda biraz daha şaşırtıyor beni. Sabah 09.00'dan akşam 16.00'a kadar bunlarla uğraşmış. Altı üstü bir göz odası var. 3 uşak, 5 şoför verdik yanına. Bu haberler nereden çıkıyor anlamıyorum. 2 limuzin, 3 pilot da var. Kapısında özel uçak da bekliyor. Zehra yurtta kalıyor. 25-30 m2 bir oda. Başka ne olacak ki zaten?" dedi.

İşte Kaya Çilingiroğlu'nun canlı yayındaki o açıklamaları:

"BU EV BENİ BASTI, AYVALIK'A GİDİYORUM"

'Zehra'yı uğurladık. Benim için ayrılık zor oldu. Zehra isterse 100 yaşına gelsin. Benim için onu ilk kucağıma aldığım halinde. Annesi çok rahattı. 'Onu bırakıp dönerken görürsün' dedim. Ertesi gün 'Ben Ayvalık'a gidiyorum. Bu ev beni bastı' dedi. Hülya Zehra'yı çok özler. Londra'ya gider gelir en sonunda da taşınır.'

"ZEHRA HALK ÇOCUĞUDUR"

'Zehra bana çok benzer. Bir de aşırı halk çocuğudur. Çok rahattır, girişkendir. Kaya ile Zehra'yı Trabzon'a götürdüm. Orada bir ailenin evinde kaldık. Bayıldılar Zehra'ya. İnsanlar Kaya Çilingiroğlu - Hülya Avşar dediğin zaman ulaşılmaz insanlar gibi bakıyor. Biz de sıradan insanlarız.'

"BABA ÇAMAŞIR YIKADIM YEMEK YAPTIM"

"En son telefonla konuştuğumuzda 'baba çamaşır yıkadım, yemek yaptım' dedi. Her konuşmamızda biraz daha şaşırtıyor beni. Sabah 09.00'dan akşam 16.00'a kadar bunlarla uğraşmış. Altı üstü bir göz odası var. 3 uşak, 5 şoför verdik yanına. Bu haberler nereden çıkıyor anlamıyorum. 2 limuzin, 3 pilot da var. Kapısında özel uçak da bekliyor. Zehra yurtta kalıyor. 25-30 m2 bir oda. Başka ne olacak ki zaten?'

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13