UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 (BiP'teki Uçankuş Kanalı) E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

DÜNYACA ÜNLÜ O İKİ İSİM MÜZİĞE ARA VERDİĞİNİ AÇIKLADI! "ÖZÜR DİLEMİYORUM..."

DÜNYACA ÜNLÜ O İKİ İSİM MÜZİĞE ARA VERDİĞİNİ AÇIKLADI! "ÖZÜR DİLEMİYORUM..."

DÜNYACA ÜNLÜ O İKİ İSİM MÜZİĞE ARA VERDİĞİNİ AÇIKLADI! "ÖZÜR DİLEMİYORUM..."

24 yaşındaki ABD’li şarkıcı Demi Lovato 2017’ye kadar müzikten ve sahne ışıklarından uzak kalmaya karar verdiğini açıkladı.

Yakın bir zamanda Türkiye'de konser de veren 24 yaşındaki genç şarkıcı Demi Lovato, Taylor Swift fanları yüzünden müziğe ve sahneye ara verdiğini, 'geçici olarak emekli olduğunu' duyurdu.

Demi Lovato’nun bu kararının arkasında ise yine Taylor Swift ve arkasındaki dev ordu çıktı. Entertainment Tonight, Lovato’ya ‘Taylor’ın kız tayfası’ hakkındaki düşüncelerini sordu. (Swift’in kız tayfası içinde Karlie Kloss, Gigi Hadid ve Cara Delevingne gibi dünyaca ünlü top modeller var.) Lovato’nun yanıtı ise "Bu kızlardan hiçbiri normal bir vücuda sahip değil" olunca kıyamet koptu.

Lovato, "Bu ekipte normal bir vücuda sahip herhangi birini göremiyorum. Bence bu insanların nasıl görünmesi gerektiğine dair yanlış bir imaj çiziyor. Sanki her kadın böyle görünmeli gibi düşündürüyor. Bu gerçek değil… Gerçekçi de değil" demişti.

Bu yorumunun ardından Taylor Swift hayranları tarafından online linçe maruz kaldığını açıklayan Demi Lovato, resmi Twitter hesabından şunları yazdı: "Bana sordular, ben de yanıtladım. Dava edin beni. Ayrıca röportajlarda verilen yanıtların da anlamından çıkarıldığını unutmayın. Herkesin söylemek istediği şeyleri söylediğim için özür dilemiyorum. Ama şunu anlamıyorum, neden insanlar benim röportajlarda söylediklerimi bu kadar ciddiye alıyor? Başka konunuz mu yok? Hepiniz haberleri seyrediyor musunuz?"

Lovato daha sonrasında "2017 için çok heyecanlıyım. Müzikten ve sahne ışıklarından uzakta olmak istiyorum. Bu medya ve bu iş için uygun değilim" yazdı.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERdemi lovato  taylor swift  fan