UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

UÇANKUŞ TV'NİN "İKİ KADIN ARASINDA" PROGRAMINDA OLAY ÜSTÜNE OLAY! PEKİ BUGÜN PROGRAMDA HANGİ KONULAR ELE ALINACAK?..

UÇANKUŞ TV'NİN "İKİ KADIN ARASINDA" PROGRAMINDA OLAY ÜSTÜNE OLAY! PEKİ BUGÜN PROGRAMDA HANGİ KONULAR ELE ALINACAK?..

UÇANKUŞ TV'NİN "İKİ KADIN ARASINDA" PROGRAMINDA OLAY ÜSTÜNE OLAY! PEKİ BUGÜN PROGRAMDA HANGİ KONULAR ELE ALINACAK?..

Uçankuş TV'de usta gazeteci Birsen Altuntaş ile radyo programcısı Elife Yılmaz'ın sunduğu "İki Kadın Arasında" programı, bu akşam 21.30'da yine gündemi kanatlarının altına alıyor. Sosyal yaşama ve magazine dair öne çıkan konuları özel görüntü ve telefon bağlantılarıyla ele alan, özel haberleriyle ses getiren programda neler yok ki! İşte o konu başlıklarından sadece birkaçı:

·        EŞİ KENAN İMİRZALIOĞLU’YLA MARMARİS TATİLİNDEN DÖNEN SİNEM KOBAL, KURUÇEŞME’DE BASIN MENSUPLARINI KARŞISINDA GÖRÜNCE NEDEN PANİK YAPTI? 

·         ACUN ILICALI’NIN KIZININ DÜĞÜNÜNE TEK BAŞINA KATILAN VE GECEDE HADİSE’YLE SAMİMİ GÖRÜNTÜLER VEREN MURAT BOZ, ASLI ENVER’DEN AYRILDI MI? 

·           İKİ KOYUNLA BİSİKLET SÜREN ADAMIN GÖRÜNTÜSÜ SOSYAL MEDYAYI NASIL SALLADI? 

·         “CESUR VE GÜZEL” DİZİSİYLE EKRANLARA GERİ DÖNMEYE HAZIRLANAN KIVANÇ TATLITUĞ, YAKIN ARKADAŞI ÇAĞATAY ULUSOY’UN “İÇERDE” DİZİSİ HAKKINDA NELER SÖYLEDİ?

·        DÜNYANIN EN ÇOK DİKKAT ÇEKEN ÜNLÜLERİNDEN BİRİ OLAN CAMBRIDGE DÜŞESİ KATE MIDDLETON’IN HANGİ GÖRÜNTÜSÜ HAYAL KIRIKLIĞI YARATTI? 

·         2012 YILINDAN BERİ HAKSIZ OYLAMA YAPILDIĞI GEREKÇESİYLE EUROVİSİON ŞARKI YARIŞMASI’NA KATILMAYAN TRT, BU SENE HANGİ KARARI ALDI?

·        YENİ DİZİ PROJESİNE HAZIRLANAN ENGİN AKYÜREK, HANGİ DAVRANIŞIYLA ŞAŞIRTTI? 

·          GEÇEN YIL DİYARBAKIRLI İŞADAMI NECAT GÜLSEVEN’LE EVLENEN ÜNLÜ SANATÇI EBRU YAŞAR, KAÇ AYLIK HAMİLE? 

·         “NO 309” DİZİSİNİN LALE’Sİ DEMET ÖZDEMİR, GEÇEN HAFTALARDA AYRILDIĞI YUSUF ÇİM’E DOĞUM GÜNÜNDE NASIL BİR GÖNDERME YAPTI?

·        ABİSİ CAN YILMAZ’LA 3 TEKERLEKLİ MOTOSİKLETİYLE YUNANİSTAN’A TATİLE ÇIKAN CEM YILMAZ, KISA BİR YAZ AŞKI YAŞADIĞI EBRU ŞALLI İLE İLGİLİ SORULARA NASIL TEPKİ VERDİ? 

·           BU SEZON BEŞİKTAŞ'A SÜRPRİZ TRANSFERİ VE OYUNCU ŞÜKRAN OVALI'YLA YAŞADIĞI AŞKLA ADINDAN SÖZ ETTİREN CANER ERKİN, NEDEN “BEN MAGAZİN FİGÜRÜ DEĞİLİM” DEDİ?

·        TÜRKİYE’NİN EN GÜZEL 3 KADINI NEREDE BULUŞTU?   ***   PINAR ALTUĞ, NEDEN YÜRÜYEN KUYUMCU DÜKKANI GİBİ DOLAŞIYOR?

·        HEMŞİRE AYŞEGÜL TERZİ’YE ŞORT GİYDİĞİ İÇİN OTOBÜSTE TEKME ATAN ABDULLAH ÇAKIROĞLU İÇİN NE KADAR HAPİS CEZASI İSTENDİ?  

HEPSİ VE DAHA FAZLASI SAAT 21.30'DA UÇANKUŞ TV’DE  ‘İKİ KADIN ARASINDA' PROGRAMINDA… SAKIN KAÇIRMAYIN

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13