UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

MİLLİ TAKIM’DA DEV OPERASYON!.. FATİH TERİM, ARDA’NIN VELİAHTINI BULDU!..

MİLLİ TAKIM’DA DEV OPERASYON!.. FATİH TERİM, ARDA’NIN VELİAHTINI BULDU!..

MİLLİ TAKIM’DA DEV OPERASYON!.. FATİH TERİM, ARDA’NIN VELİAHTINI BULDU!..

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, radikal bir karar alarak Arda, Burak, Selçuk, Hakan Balta, Caner ve Gökhan Gönül'ü almadığı yeni bir aday kadro hazırladı.

Rusya ve Hırvatistan maçı öncesinde A Milli Takım aday kadrosunda adeta devrim yapan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim flaş kadrosuyla ilginç bir istatistiğe imza attı.

Göreve geldiğinde alt yaş milli takımları yarışmacı kimliğinden çıkartarak A Milli Takım'a oyuncu yetiştiren bir sistem haline getireceğini söyleyen Terim, son bir yıl içinde Ümit Milli Takımı'ndan tam 10 futbolcusunu A Milli Takım'a taşıyarak bunu gerçeğe dönüştürdü.

Terim açıkladığı son aday kadroda Arda, Burak, Selçuk, Hakan Balta, Caner ve Gökhan Gönül'ü almadığı aday kadroya yeni isimler dahil ederek yepyeni bir Milli Takım oluşturdu. İşte kadroya alınmayan isimlerin yerine geçecek futbolcular:

Salih Uçan, İrfan Can Kahveci, Cengiz Ünder, Enes Ünal, Çağlar Söyüncü, Kaan Ayhan...

Terim, Hakan Çalhanoğlu, Ahmet Çalık, Okay Yokuşlu ve Ümit Milli Takım için takip edilen Emre Mor ile ile birlikte Abdullah Ercan'ın takımından son bir yılda A Milli Takım'a taşıdığı oyuncu sayısı 10 oldu.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13