UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

UÇANKUŞ TV'NİN "İKİ KADIN ARASINDA" PROGRAMINDA OLAY ÜSTÜNE OLAY! PEKİ BUGÜN PROGRAMDA HANGİ KONULAR ELE ALINACAK?..

UÇANKUŞ TV'NİN "İKİ KADIN ARASINDA" PROGRAMINDA OLAY ÜSTÜNE OLAY! PEKİ BUGÜN PROGRAMDA HANGİ KONULAR ELE ALINACAK?..

UÇANKUŞ TV'NİN "İKİ KADIN ARASINDA" PROGRAMINDA OLAY ÜSTÜNE OLAY! PEKİ BUGÜN PROGRAMDA HANGİ KONULAR ELE ALINACAK?..

Uçankuş TV'de usta gazeteci Birsen Altuntaş ile radyo programcısı Elife Yılmaz'ın sunduğu "İki Kadın Arasında" programı, bu akşam 21.20'de yine gündemi kanatlarının altına alıyor. Sosyal yaşama ve magazine dair öne çıkan konuları özel görüntü ve telefon bağlantılarıyla ele alan, özel haberleriyle ses getiren programda neler yok ki! İşte o konu başlıklarından sadece birkaçı:

·        MAGAZİN DÜNYASINDA BOMBA ETKİSİ YARATAN CEM YILMAZ İLE EBRU ŞALLI’NIN ÇEŞME’DE BAŞLAYAN SÜRPRİZ İLİŞKİSİ BODRUM’DA SÜRÜYOR. İKİLİ SON OLARAK NEREDE EĞLENDİ? CEM YILMAZ’I ÖPÜCÜK YAĞMURUNA TUTAN EBRU ŞALLI GECENİN SONUNDA SNAPCHAT’TEN HANGİ PAYLAŞIMI YAPTI?  

·           UZUN SÜREDİR BİRLİKTE OLAN VE KISA BİR ZAMAN ÖNCE AMERİKA’DA BERABER YAŞAMAYA BAŞLAYAN İŞADAMI BUĞRA TOPLUSOY İLE OYUNCU SEVGİLİSİ CEYDA ATEŞ, NE ZAMAN EVLENİYOR? 

·        DİZİ DÜNYASINDA BİR SÜRPRİZ AŞK DAHA BAŞLADI. SEVDA KUŞUN KANADI İSİMLİ DÖNEM DİZİSİNDEN AYRILIP "RÜZGARIN KALBİ" PROJESİNE TRANSFER OLAN GÜZEL OYUNCU DENİZ BAYSAL, KALBİNİ HANGİ MESLEKTAŞINA KAPTIRDI? 

·         TÜRKİYE’NİN ÖNDE GELEN BİR GİYİM MARKASININ REKLAM YÜZÜ OLAN ÜNLÜ  OYUNCU FAHRİYE EVCEN, KAMPANYADAN NE KADAR ÜCRET ALACAK? 

·           SİNEM KOBAL HAMİLE Mİ? BU SORUYA HANGİ YANITI VERDİ? 

·        OĞUZHAN KOÇ, SEVGİLİSİ YAĞMUR TANRISEVSİN’İN 26. YAŞ GÜNÜNÜ NASIL KUTLADI?

·        BURSA'DA YAŞANAN OLAY HERKESİ ŞOKE ETTİ. EŞİNİ KISKANAN BİR KADIN EVDEN ALDIĞI TÜFEKLE KOCASININ İŞYERİNE GİDEREK NASIL DEHŞET SAÇTI? 

·          MURAT BOZ’UN 8 YIL BOYUNCA BERABERLİK YAŞADIĞI ESKİ AŞKI ELİZ SAKUÇOĞLU İLE YENİ AŞKI ASLI ENVER’İN TARZLARI NASIL AYNI ÇIKTI?

·        KONSERİNDE TANIŞTIĞI HAYRANI BURCU KARTAL’LA GEÇEN MAYIS AYINDA EVLENEN SİNAN ÖZEN, BODRUM TATİLİNDE NASIL GÖRÜNTÜLENDİ? 

·          TÜRK SİNEMASININ BİR DÖNEMİNE DAMGA VURAN 66 YAŞINDAKİ EFSANE AKTÖRTARIK AKAN CEPHESİNDEN ÜZÜCÜ BİR HABER GELDİ. USTA OYUNCU HANGİ AMANSIZ HASTALIĞA KARŞI SAVAŞ VERİYOR? 

·         TRAFİKTE SEYİR HALİNDEYKEN TARTIŞAN İKİ GRUP KADIN, YOL ORTASINDA ARAÇLARINDAN İNİP KAVGA ETTİ. TRAFİĞİ BİRBİRİNE KATAN OLAYIN SEBEBİ NE ÇIKTI?

HEPSİ VE DAHA FAZLASI SAAT 21.20'DE UÇANKUŞ TV’DE  ‘İKİ KADIN ARASINDA' PROGRAMINDA… SAKIN KAÇIRMAYIN

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13