UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

18 AĞUSTOS'TA GERÇEKLEŞECEK AY TUTULMASININ BURÇLARA ETKİSİ NASIL OLACAK?.. ASTROLOJİNİN MESSI'Sİ DR. ŞENAY YANGEL SİZLER İÇİN YORUMLADI!..

18 AĞUSTOS'TA GERÇEKLEŞECEK AY TUTULMASININ BURÇLARA ETKİSİ NASIL OLACAK?.. ASTROLOJİNİN MESSI'Sİ DR. ŞENAY YANGEL SİZLER İÇİN YORUMLADI!..

18 AĞUSTOS'TA GERÇEKLEŞECEK AY TUTULMASININ BURÇLARA ETKİSİ NASIL OLACAK?.. ASTROLOJİNİN MESSI'Sİ DR. ŞENAY YANGEL SİZLER İÇİN YORUMLADI!..

18 Ağustos Perşembe günü Türkiye saati ile 12:27’de Kova burcunda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek. Peki bu tutulma burçları nasıl etkileyecek? Astrolojinin Messi’si Dr. Şenay Yangel, Ay tutulmasının burçlara etkisini tek tek yorumladı.

ANURADHA NAKSHASTRA DA PURVAPHALGUNİ RAHU MARS SATÜRN ANTARES KOMBİNASYONU VE 18 AĞUSTOS KOVA BURCUNDA AY TUTULMASI

Satürn geri hareketi sırasında ülkemiz büyük bir tehlikeyi atlattı. Temmuz ayı gökyüzü enerjileri makalemde gökyüzünün rehberliğinde belirttiğim tarihlerde!

Şu anki gökyüzü konumuna baktığımızda sınırlarımızı ilgilendiren ve Güneydoğu bölgemizde yaşanacak gerginlikler terörist ataklar ile karşılaşacağımız olaylar dikkat çekmekte. Öğretmen Satürn, Mars’ın yıkıcı etkilerini kontrol edecek; Satürn, Mars ve Jüpiter’in kombinasyonları vatanseverliği tüm gücü ile ortaya koymamızı sağladı. 17 ve 19 Ağustos tarihleri arasında finansal piyasalarda siber saldırılar toplumun yoğun olduğu Pazar alışveriş merkezleri gibi yerlerde saldırılar tespit edilebilir.

18 Ağustos’ta Türkiye saati ile 12:47 de Kova burcunda gerçekleşecek Ay tutulması ile birlikte kamu da skandallar ile karşılaşabilir, daha fazla kişi tutuklamalar gerçekleşebilir. Liderlerin sağlık sorunları ile kısa süreli endişeler deneyimleyebiliriz. 20-29 Ağustos suiskast girişimleri olabileceği yönünde uyarıcı ve keskin açılar mevcut. Gezegensel enerjiler hava yolu problemlerine dikkatsizlik sonucu olacak kazalara deniz ve hava yollarında sorunlara beklenmedik fırtınalar ve sudan gelecek zararlara neden olabilir.

Mars, Satürn kombinasyonun 2012 yılındaki etkilerine baktığımızda Suriye’de sorunların olduğunu görüyoruz. Şu andaki gezegensel enerjiler bu anlamda sınır bölgelerimizde patlamalar saldırılar ve sorunların yaşanacağı noktasında uyarıcı etkileri barındırmakta. Kuzey Kore ve Japonya arasında yaşanacak kritik gelişmeler endişelere neden olabilir. Doğu Anadolu’da şiddet çatışma ve askeri müdahaleler Suriye ile ilgili olarak ortaya çıkabilir. Yine Doğu bölgemizde doğal afetler ve depremler söz konusu olabilir.

Bireysel olarak öfke bizleri hemen her şey ile çatışan bir ruh haline büründürebilir. Unutmamalıyız ki öfke ateştir onu yüreğinde taşıyıp ta zarar görmeyen yoktur. Buddha’nın öfkeye tutunmak, zehri kendin içip ötekinin ölmesini beklemek gibidir. Sözü ile kendimizi dengelemeli öfke kontrolünü yapmak için çaba göstermeliyiz. Kelimelerimizin önem kazandığı kalbimizden geçmeyen hiçbir şeyi sözlerimize yansıtmamaya özenli olmamız gereken zamanlardayız.

PEKİ, AY TUTULMASININ BURÇLARA ETKİSİ NASIL OLACAK?

KOÇ:
18 Ağustos 2016 Türkiye saati ile 12:27’de Kova burcunda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek.

Koç burcunun ilk 10 gününde doğanlar için tutulma enerjisi, olumlu değişim ve heyecan verici gelişmeleri beraberinde getirecek. Yeni keşifler ilişkiler parlak bir gelecek için planlarınızı başarı ile ortaya koyabileceğiniz enerjiler 14 gün boyunca sizlerle birlikte olacak.

Koç burcunun 2’nci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile kişiliğinizin test edileceği durumlardan geçebilir daha kararlı ve otoriter yaklaşımlarda bulunarak sınavı başarı ile verebilirsiniz. Tutulma enerjisi ile kendinizi yeniden keşfedecek artan özgüveninizi zeka ve çalışkanlığınızı birleştirerek kazançlı gelişmeler ile karşılaşacaksınız. Bu süreçte sosyal çevrenizi genişletmek için çabalamanız da akıllıca olacaktır.

Koç burcunun 3’ncü 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile özel hayatınız daha duygulu ve ahenkli hale geliyor. İş ve özel yaşamınızda planlı olmalısınız böylelikle hedeflerinize daha kolay ulaşabileceksiniz. Hiç kimse size engel olmayacak mutlu ve başarılı olma yolunda emeklerinizin karşılığını alabileceksiniz.

BOĞA
18 Ağustos 2016 Türkiye saati ile 12:27’de Kova burcunda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek.

Siz Boğa burcunun ilk burcunun 10 gününde doğduysanız tutulma enerjisi ile daha sosyal olmayı başaracak iş hayatınızda ön planda olup finansal zorlukları aşıp popülaritenizi artırmayı başaracaksınız. Özellikle iş hayatınızda karşılaştığınız baskılar tam anlamı ile ardınızda kalıyor.

Boğa burcunun 2nci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile güçlü ve otorite konumunda ki insanlarla yollarınız kesişebilir maddi ve manevi olumlu iş birlikleri ile var olan şartlarınızı yenileyerek daha aktif ve yaratıcı olmanın avantajlarını yakalayabilirsiniz emek vermeniz sabırlı olmanız şart. Ailevi konularda da sorunlarınız çözüme kavuşturabileceksiniz. Bu enerji satın almalar ile ilgili konuları da gündeminize getirebilir ev ve araba ya da işiniz ile ilgili büyüme gibi fırsatları yakalayabilirsiniz. Tutulma günü ve takip eden 3 gün boyunca göreceğiniz rüyalar da ki mesajları da dikkate almanız yararınıza olacaktır.

Boğa burcunun 3ncü 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile iş ve aşk hayatınızda belirli bir hedefe ulaşmak ya da uzun bir süredir zorluklarla karşılaştığınız bir konunun üstesinden gelmek için beklediğiniz desteği bulamadıysanız tek başınıza mücadele vermeli kimseden medet ummadan yetenek ve aklınıza güvenerek ilerlemelisiniz ancak ve ancak bunu yaptığınız da her şey sizin için aşılabilir olacak. Sakin planlı ve ne istediğini bilerek hareket etmeniz size yeni ve doğru olan şeyleri getirecektir.

İKİZLER
18 Ağustos 2016 Türkiye saati ile 12:27’de Kova burcunda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek.

Siz İkizler burcunun ilk 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile kendinizi geliştirmek hedeflerinize ulaşmak konusunda hitabetinizle dikkat çekecek iş ilişkilerinizde uzun vadeli hedeflerinizde önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.

İkizler burcunun 2nci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile hayatınızda her şeyi herkesi en kötü hali ile değerlendirmeye başlayabilir ön yargılarınızın kurbanı olabilirsiniz. Kötü içgüdülerinizden ve ön yargılı davranışlarınızdan uzaklaşmalısınız. İşinizle ilgili anlaşma alım satım ve sözleşme imzalamak için profesyonel yardım almanız yanlış kararların önüne geçecektir.

İkizler burcunun 3ncü 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile sezgileriniz daha önce olmadığı kadar güçlü hale gelecek ve özgüveninizi yükseltecek. İş ve özel yaşamınızda başkalarından kaynaklanan hayal kırıklıklarını bir yana bırakıp hatalarınızı telafi edecek doğru kararlar ile ilişkilerinizi yapılandırarak aşkı da kazancı da yeniden elde edebileceksiniz.

YENGEÇ
18 Ağustos 2016 Türkiye saati ile 12:27’de Kova burcunda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek.

Siz Yengeç burcunun ilk 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi sizlere olumlu haberler ve pozitif gelişmeleri beraberinde getiriyor. Özellikle iş ilişkisi içinde olduğunuz kişilerle iletişiminiz çok daha iyi hale gelecek ve enerjinizi yükseltecek. Yaratıcı düşüncelerini ve zihinsel aktivitenizde artacak. Zihinsel olarak bilinçaltınızda yatan korkularınızı tam anlamı ile zihninizden temizleyebileceksiniz. Bir gün dahi olsa tüm olumsuz düşüncelerinizi bir kenara yazın ve kendiniz ile yüzleşin. Tutulma enerjisi ile eski dostlarınızla ilişkilerinizi güçlendirebilir yeni bir iş başvurusu yapabilirsiniz.

Siz Yengeç burcunun 2nci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla aranızı düzeltmek ilişkinizi kurtarmak için harekete geçebilir, duygularınızı pişmanlıklarınızı açıkça ifade ederek ilişkinizi yeniden aşkın gücü ile diriltebilirsiniz.

Tutulma enerjisi mali konularda da istikrarı yakalamanızı alacaklarınızı tahsil ederek finansal olarak güçlenebilmenizi sağlayacak.

Yengeç burcunun 3ncü 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile kendinizi geliştirmek ve hedeflerinize ulaşabilmek için kişisel ifade gücünüz yükselecek. İşinizle ilgili konularda kendinize güvenmeli doğru olanı sonuna kadar savunup bundan taviz vermeden hareket etmemelisiniz. Tutulma enerjisi ile yabancı dil öğrenebilir mesleki anlamda size fayda sağlayacak eğitimlerle kendinizi geliştirme imkanını elde edebilirsiniz. Dostluklarınızın güçleneceği özellikle geçmiş yıllarda aranızın bozulduğu kişilerle küslüklerin sona ereceği yeni insanlar tanımanın getireceği faydalarla enerjisi güçlü bir enerji ile karşı karşıyasınız. Özel yaşamınızda evli Yengeçler ani kararlar büyük pişmanlıklara neden olabilir.

ASLAN
18 Ağustos 2016 Türkiye saati ile 12:27’de karşıt burcunuz olan Kova burcunda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek.

Siz Aslan burcunun ilk 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile odaklanmanız gereken en önemli konu iş hayatınız ve finansal konular olmalı. Tutulma enerjisi ile birlikte önümüzde ki bir yıl için hedeflerinizi belirlemelisiniz. Ne istediğinizi bilerek hareket etmeniz fazlası ile önem taşımakta. Hırsla değil akıl ve mantık çerçevesi içinde dostlarınızın uyarılarını dikkate alarak hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda da mutlu olmak için fedakarlık yapmalısınız.

Aslan burcunun 2nci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile hayatının her alanında ekstra sabır, kararlılık ve görevlerinizi yerine getirme disiplini içinde olmalısınız. İş ve eğitim hayatınızda odaklanarak istekleriniz için mücadele edeceğiniz bir aydasınız. Oturduğunuz yerde sadece şikayet ederek hiç bir şey elde edemezsiniz. Özel yaşamınızda ise çeşitli maceralara atılsanız da uzun süreli birliktelikleri bitirmek ya da yenilerine adım atmak için iyi bir ayda değilsiniz.

Aslan burcunun 3ncü 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile aşk hayatınız da romantizm yükselecek yeni bir şey denemek farklı heyecanlar yaşamak için dürtüleriniz sizi rahat bırakmayacaktır. Bu dürtü ve arzular sizi kalıcı bir aşk ilişkisinin içine de sürükleyebilir. Evli Aslan’lar özellikle sizler dikkatli olmalısınız bir anlık arayış büyük kriz ve skandallarla karşılaşmanıza neden olabilir.

BAŞAK
18 Ağustos 2016 Türkiye saati ile 12:27’de Kova burcunda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek.

Siz Başak burcunun ilk 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile zihinsel olarak hızlı düşünme ve yoğun iletişimi getiriyor sizlere. Özellik ile iş hayatınızda sorunları beklentilerinizi açıkça konuşmak ve kolayca kabul görmenizi sağlayacak enerjiler söz konusu. Özellikle, Tutulma haftası randevular ve iş görüşmeleri önemli kararları için uygun bir zamandır. Çalışmalar ve Sınavlar iyi gitmeli ve bu çünkü kendine güvenen kendini ifade çalışmaları için uygulamak için uygun bir zamandır.

Başak burcunun 2nci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile ruhsal ve fiziksel olarak kendinizi çok huzurlu ve güzel hissedecek aura’nızda ki müthiş enerji ile güzel insanlar ile iş ve özel yaşamınızda iş birlikleri yeni ve doğru gelişmeler kaybettiğiniz ümitlerinizi yeniden kazanmanızı hayattan keyif almanızı sağlayacak. İyi niyet emek verme ve alma sevgi şefkat hayat rotanızı yeniden belirleyecek. Ailenizle sevdiklerinizle vakit geçirecek arkadaşlarınızla sosyalleşecek ve kalıcı ilişkiler kurabileceksiniz.

 

Başak burcunun 3ncü 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile 18 Ağustos Ay tutulması büyük bir değişim ve heyecan verici gelişmeleri beraberinde getirecek sizlere. Aşkta yüzünüz gülmeye başlıyor sorunlu ilişkileriniz sonlanıyor ve siz ne istediğiniz bilen tavrınız yükselen enerjinizle doğru insanla hayatınızı birleştirebileceğiniz şanslar elde ediyorsunuz. Artık geçmişin olumsuz izlerini yüreğinizden zihninizden silip atmanın zamanı geldi. Yeni başlangıçlar mutlu ve uyumlu bir ilişki sizleri beklemekte. Devlet le iş yapan Başaklar da çıkarılacak kanunlarla meslek hayatınızda rahatlamalar yaşayabilir zorlandığınız konularda kolaylıkla ilerleyebilirsiniz. Bu ay başarılı olmak için güvenliğinize çok önem vermeli sadece güvene dayalı profesyonellikten uzak yaklaşımlarla iş hayatınızı yönlendirmemelisiniz.

TERAZİ
18 Ağustos 2016 Türkiye saati ile 12:27’de Kova burcunda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek.

Siz Terazi burcunun ilk 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile hayatınızın her alanını etkileyecek hızlı veya beklenmedik değişimlerin sonuçlarını buna bağlı olumlu ve olumsuz olaylar ile karşılaşabilirsiniz. Yaşanacak değişikliklerin öngörülemeyen doğası duygularının oldukça yoğun olmasına ve değişen koşullara hızlı tepkiler vermenize neden olacaktır. Değişikliğe uyum sağlamak öğrenme ve adapte olma bu süreci doğru değerlendirmeniz açısından her bakımdan fazlası ile önemli olacaktır.

Terazi burcunun ikinci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile kariyer ve iş fırsatları doğacak sizlere. Aşk hayatınızda tek tük ilişki fırsatlarıyla karşılaşmış olsanız da, bu ay daha sağlam kalıcı ilişkilere adım atabilecekler. Tutulma enerjisi ile arkadaşlık ilişkileriniz önem kazanıyor iyi gün dostu ve samimi olmayan fırsatçı arkadaşlara dikkat etmelisiniz. Uzun vadede maddiyat konusunda önemli gelişmeler söz konusu olacak sizler için.

Terazi burcunun 2nci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile kişisel gelişiminizle ilgili pek çok değişim sizleri karşılayacak. Özel yaşamınızda çalkantılı ilişkilerden yorulan ruhunuz daha sakin ve kararlı olmanın getirdiği doğru kararları beraberinde getirecek sizlere. Sağlığınızla ilgili konularda ay sonuna kadar düzenli bir yaşam tarzı benimsemeye çalışmalı sağlığınızla ilgili kontrolleri ihmal etmeden gerçekleştirmelisiniz. Komplikasyon durumlarında başka bir doktorun daha görüşüne başvurmanız doğru teşhis konulmasında yardımcınız olacaktır.

Terazi burcunun 3ncü 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile aşk hayatınıza evliliğinize yeni bir düzen uyum ve denge getirecek. Her şekilde ilişkinizi geliştirecek enerjiler söz konusu. İş hayatınızda biriken işlerinizi tamamlayabilir önemli ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Büyük projeleri uygulamaya geçmek için beklemede kalmalısınız. Sizin dışınızda yaşanacak gelişmelerden dolayı engellere neden olacaktır. Uzun zamandır elinizden çıkarmak için çabaladığınız gayrimenkul satışını ay sonuna doğru gerçekleştirebilirsiniz.

AKREP
18 Ağustos 2016 Türkiye saati ile 12:27’de Kova burcunda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek.

Siz Akrep burcunun ilk 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile özel hayatınızı bir hayli fazla etkileyebilir ve zaten sorunlu ilişkinizi içinden çıkılmaz bir hale getirebilir. Bu süreçte sakinliğinizi korumaya çalışmalı kararı karşı tarafın belirlemesini sabırla beklemelisiniz. İş hayatınızda ise Ortaklıkları olan Akrepler karşı tarafın hatalarından kaynaklanan zararlar la karşılaşabilirler. Son derece dikkatli ve kontrollü olunması gereken tepkilerinizi beklemeden ortaya koymanız gereken bir zaman dilimi.

Akrep burcunun 2nci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile aşırı gergin öfkeli ve endişeli bir ruh haline büründürebilir. Özel yaşamında ilişkisi devam eden ve evli Akrepler eş ya da sevgilinizin sözlü saldırılarından ve davranışlarından rahatsızlık duyarak ilişkinizi sonlandırma düşüncesine kapılabilirsiniz. Daha doğrusu eş ya da sevgilinizle önemli bir yüzleşme yaşayabilirsiniz. Yeni bir ilişkinin içinde olan Akrepler ise sevgilinizden iyi niyetli olmayan itiraflar duyabilir ve ilişkinizi daha fazla ilerlemeden sonlandırabilirsiniz.

Akrep burcunun 3ncü 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile iş hayatınızda finansa bağlı tartışmalar söz konusu olabilir. Özellikle ortak iş yapan Akrepler tutulma enerjisi ile öfkenizi kontrol altında tutmalı fevri davranışlar içinde olmamaya her zamankinden daha fazla önem göstermelisiniz. İstek ve arzularınıza ulaşmak için her zamankinden daha fazla çaba göstermeniz gerekecek. Tutulma enerjisi masalsı büyüleyici aşk hikayelerinin peşinde koşmanıza neden olabilir ve buna bağlı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Ay sonuna kadar ilişkilerinizde dikkatli olmalı gelip geçici ilişkilere kapılmadan hareket etmelisiniz.

YAY
18 Ağustos 2016 Türkiye saati ile 12:27’de Kova burcunda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek.

Siz Yay burcunun ilk 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile parasal konular resmi işlerde ufak tefek problemlerle karşılaşabilirsiniz endişeye kapılmamalı sakin kalıp çözüm üretmek için çaba göstermelisiniz. Yeni bir işe başladıysanız çalışma arkadaşlarınızı tam anlamı ile tanımadan fazla samimiyetten kaçınmalısınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle daha fazla ilgilenmeli romantik ortamlar hazırlayarak ilişkinizi renklendirmelisiniz. İlk adımın daima ondan gelmesini beklemeden siz ilişkinize emek vermelisiniz.

Yay burcunun 2nci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile iş ve özel yaşamınızda önemli kararlar vermeden önce gerçekten ne istediğinizi iyi belirlemeli ve kararlarınızı bu doğrultuda vermelisiniz. Geçmişte yaşadığınız zorlu ilişkiler zarar veren arkadaşlıklar borç ve alacaklar bu dönemde yeniden karşınıza çıkabilir ve kendinizi tam anlamı ile baskı altında hissederek yanlış kararlar alabilirsiniz. Tutulma enerjisi ile agresif bir tutum içine bürünebilir ve öfke ile yanlış kararlar alabilirsiniz. Dikkatli olun bu dönemde kendinizi duygularınızı net bir şekilde ifade edemeyebilir sizi gerçekten seven ve değer veren insanları inciterek ilişkilerinizin sonlanmasına neden olabilirsiniz.

Yay burcunun 3ncü 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile zihninizi ruhunuzu iyileştirecek gücü kendinizde bulacak kuruntu kaygı ve şüphelerinizden kurtulmayı başaracaksınız. Sizin gibi içsel değişimi kolay kolay kabul etmeyen biri işi yaşanacak kişisel büyük bir devrimdir bu. Tutulma enerjisi ile geçmişle hesaplaşmanızı bitirmenin huzuru yaşamınızı çok daha sağlıklı ve huzurlu bir hale getirecek. Bu dönemde finansal konularda temkinli olmalı alacak verecek dengesini sağlamaya her zamankinden daha fazla dikkat etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise olumlu enerjilerin yansıması karanlıkları aydınlatacak belki de bitmek üzere olan evliliğinizin yeniden yapılanmasına vesile olacaktır.

OĞLAK
18 Ağustos 2016 Türkiye saati ile 12:27’de Kova burcunda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek.

Siz Oğlak burcunun ilk 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile iş hayatınızda başarıyı yakalayacak iş ilişkilerinizde bazı iniş çıkışlarla karşılaşıp, ufak tefek meselelerin sorun haline geldiği durumlarla karşılaşsanız da başarıyı yakalayabileceksiniz. Bu ay işinizle ilgili riskleri ayrıntıları doğru değerlendirecek gelirlerinizi ve başarı şansınızı yükselteceksiniz.

Oğlak burcunun 2nci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile akraba ve yakınlarınızın haksız ve zorlayıcı baskısı ile karşılaşabilirsiniz. Beklenmedik olaylarla karşı karşıya kalabilir arkanızdan dönen kirli ve kalbinizi yaralayan gerçekleri de bu sayede öğrenebilirsiniz. Tutulma enerjisi ile İş hayatınızda oldukça önemli bir değişiklik söz konusu olabilir. İşinizle ilgili her şeyde mücadele sizleri bekliyor. Özel yaşamınızda ise kararlarınızı sevgiden emekten doğrudan yana olacak şekilde vermelisiniz.

Oğlak burcunun 3ncü 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile her konuda iş aşk sağlık kendinizi geliştirip başarıyı yakalayabileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu ay boyunca dikkat etmeniz gereken en önemli konu suçlulukları ortaya çıkan sözde uyanıkların yalanlarına aldanarak merhametinizin size hata yaptırıp hayatınızda derin yaralar açmış kişilere 2nci şansı tanımamanız olmalı. Devam eden Neptün enerjisi ikna yeteneği olan sahtekar yüzlü kişilerin etkisinde kalmanıza neden olabilir unutmayın! Dikkat etmeniz gereken bir diğer konuda tutulma haftası kazalara karşı dikkatli davranmanız. Aracınızın durumunu kontrol ettirmeli direksiyon başında seyahat ederken oldukça dikkatli olmalısınız.

KOVA
18 Ağustos 2016 Türkiye saati ile 12:27’de burcunuzda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek.

Siz Kova burcunun ilk 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile maddi manevi olumlu gelişmeler yaşayacak ev yada iş yeri almak gibi bir arzunuz varsa gerçekleştirebilirsiniz. Maddi olarak emeklerinizin karşılığını almaya başlayacaksınız. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken konu yakın çevrenizde birikecek akrabalara ve sahte dostlara da dikkat etmek olmalı. Özel yaşamınızda ise ilişkinize sahip çıkmanız gereken enerjiler söz konusu. Hiç bir şey aşkınızdan daha öncelikli olmamalı. Aksi takdirde ortaya çıkacak tablo sizleri derinden sarsabilir ve son pişmanlık hiç bir şeyi düzeltmeye yetmeyebilir. Tutulma enerjisi sağlığınızla ilgili konularda da hassasiyetleri yükselteceğinden özellikle geçmişte yaşadığınız rahatsızlıkların nüksetmesi ile zorlanabilirsiniz.

Kova burcunun 2nci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile iş hayatınızda özellikle finansal konularda fikir ayrılıkları önünüzde engellerin büyümesine ve önemli işlerinizin askıda kalmasına neden olabilir. Hukuki konularda da son derece dikkatli davranmalı olayları hukuka taşımadan kendi içinizde çözümlemeye çaba göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise evli ve uzun süredir devam eden bir beraberlik içinde olan Kova’lar tutulma enerjisi duygularınızı netleştirecek ilişkinizi sahiplenebilir hatalarınızı anlamış olmanın olgunluğu ile çaba gösterip sevginizi ortaya koyabilirsiniz.

Kova burcunun 3ncü 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile aşırı kaygılı ve hırçın bir ruh haline bürünerek her şeyi olumsuz tarafından değerlendirerek hem kendinizi hem sizi sevenleri bunaltabilirsiniz. Sizlere önerim sakinleşmeniz ve gerçekçi davranarak tüm ilişkilerinizi bir dengeye oturtacak ve öncelik sıralamanızı belirleyerek hareket etmeniz. Tutulma enerjisi ile sağlığınıza dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda var olan problemleri büyütmediğiniz takdirde kariyerinizi yükseltecek kazançlarınızı arttıracak gelişmeler yaşayabilirsiniz.

BALIK
18 Ağustos 2016 Türkiye saati ile 12:27’de Kova burcunda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek.

Siz Balık burcunun ilk 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile aşk ve sevgiye ait konularda sorunlar çok hızlı bir şekilde karşınıza çıkabilir ve büyük hayal kırıklıları yaşayabilirsiniz. Evli Balıklar eşinizin ailesine karşı sizi savunmaması ve var olan sorunları yok sayarak sizi haksız görmesi ilişkinizi derinden sarsabilir. Tutulma enerjisi finansal konularda da risklerden uzak durmanız için uyarıyor sizleri arkadaşlarınızdan finansal konularda zarar görebilir ödeme zorlukları ile karşılaşabilirsiniz.

Balık burcunun ikinci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile iş ve ev hayatınızda önemli değişiklik ve yeni fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Kişisel gücünüz zihinsel ve bedensel olarak artacak yaşamınızda reform niteliğinde gelişmeleri başarı ile yönlendirebileceksiniz. İş hayatınızda şirketler devlet kurumları patronlar ve önemli insanlardan gelecek destek ve iş birlikleri ile finansal zorlukları aşabileceksiniz biraz sabır ve gayret size çok şey katacaktır. Ailevi konularda ise adil ve dürüst olmanız gereken enerjiler söz konusu. Yanılmak ve yanıltmanın olumsuzluklarını yaşamak istemiyorsanız şayet…

Balık burcunun 3ncü 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile son 3 senedir yaşadıklarınızın içsel hesaplaşması sonucu derin bir depresyon sürecinin içine girebilir. Zamanında vermediğiniz tepkiler yüzünden yaşadıklarınız karşısında kendinizi çaresiz hissederek daha da yanlış kararlar alabilirsiniz dikkatli davranın. Aksi takdirde psikolojik korku ya da paranoya sizi psikolojik olarak derinden sarsabilir. Sizlere önerim hayatın büyük resmini görmeyi denemeniz ve gerekirse profesyonel destek olup ruhunuzu iyileştirmeniz. Ayrıca tutulma enerjisi finansal konularda harcamalarınızı kontrol altında tutmalı lüks arzunuzun anlık heveslerine kapılarak kendi kendinizi zor duruma sokmamalısınız.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...
Dr.Astrolog Şenay Devi YANGEL

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERŞENAY YANGEL  ASTROLOJİ  AY TUTULMASI  BURÇ