UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

UÇANKUŞ TV'NİN "İKİ KADIN ARASINDA" PROGRAMINDA OLAY ÜSTÜNE OLAY! PEKİ BUGÜN PROGRAMDA HANGİ KONULAR ELE ALINACAK?..

UÇANKUŞ TV'NİN "İKİ KADIN ARASINDA" PROGRAMINDA OLAY ÜSTÜNE OLAY! PEKİ BUGÜN PROGRAMDA HANGİ KONULAR ELE ALINACAK?..

UÇANKUŞ TV'NİN "İKİ KADIN ARASINDA" PROGRAMINDA OLAY ÜSTÜNE OLAY! PEKİ BUGÜN PROGRAMDA HANGİ KONULAR ELE ALINACAK?..

Uçankuş TV'de usta gazeteci Birsen Altuntaş ile radyo programcısı Elife Yılmaz'ın sunduğu "İki Kadın Arasında" programı, bu akşam 21.15'te yine gündemi kanatlarının altına alıyor. Sosyal yaşama ve magazine dair öne çıkan konuları özel görüntü ve telefon bağlantılarıyla ele alan, özel haberleriyle ses getiren programda neler yok ki! İşte o konu başlıklarından sadece birkaçı:

·        CENGİZ KURTOĞLU, GEÇİRDİĞİ GASTRİT BYPASS AMELİYATI SONRASI İLK KEZ SAHNEYE ÇIKTI. USTA ŞARKICI, VERDİĞİ KİLOLARI VE SAĞLIK DURUMUYLA İLGİLİ HANGİ AÇIKLAMALARI YAPTI?  

·          SOSYAL MEDYA DEVİ TWİTTER’IN HAZIRLADIĞI EMOJİ HARİTASINA GÖRE TÜRKLER DUYGULARINI İFADE ETMEK İÇİN EN ÇOK HANGİ İŞARETLERİ KULLANIYOR? 

·        İŞ ADAMI ERDAL ACAR, KENDİNDEN 25 YAŞ KÜÇÜK OLAN İZMİRLİ EŞİ KARDELEN ERGİN’E NEDEN ÖNCE NİKAH SONRA KINA GECESİ YAPTI?  

·         ROMANYA'DA BİR ADAM EVLENME TEKLİFİ YAPMAK İÇİN SAHTE POLİSLE KIZ ARKADAŞINI TUTUKLATTI. PEKİ KORKUDAN TİR TİR TİTREYEN KADIN, BU TEKLİFE NE YANIT VERDİ? 

·        "DARBEYE KARŞIYIM AMA YENİKAPI’DAKİ ŞOVA KATILMAYACAĞIM" SÖZLERİ NEDENİYLE HEDEF HALİNE GELEN SILA'YLA İLGİLİ HÜLYA AVŞAR, CEPHESİNDEN NASIL BİR YORUM GELDİ?  

·           BÖYLE VİCDANSIZLIK GÖRÜLMEDİ!.. KAYSERİ'NİN TOMARZA İLÇESİNDE İDDİAYA GÖRE KOCASINDAN 3 YIL ÖNCE BOŞANAN RUKİYE TÜLAY, KISKANÇLIK VE İNTİKAM İÇİN, ESKİ ELTİSİNİN 2 ÇOCUĞUNU ÖNCE DÖVÜP, SONRA AYRI AYRI ÇUVALLARA KOYUP 7 METRE DERİNLİĞİNDEKİ KUYUYA ATTI  

·           KIVANÇ TATLITUĞ'UN BAŞROLÜNÜ TUBA BÜYÜKÜSTÜN'LE PAYLAŞACAĞI “SİYAH BEYAZ” DİZİSİNİN ÇEKİMLERİ ÖNCESİ NEDEN SENARYO KRİZİ ÇIKTI?  

·          SON DÖNEMİN GÖZDE KOMEDYENLERİ ARASINDA YER ALAN MURAT CEMCİR, KIZ ARKADAŞIYLA SİNEMA ÇIKIŞI BASIN MENSUPLARINI KARŞISINDA GÖRÜNCE NEDEN KAÇTI?  

·        SEVGİLİSİ SERENAY SARIKAYA’YLA BU SEZON 2. KEZ OYNADIĞI JEAN MARKASININ REKLAM FİLMİNDE KADRODIŞI BIRAKILAN KEREM BÜRSİN, HANGİ YENİ ŞOKLA SARSILDI?  

·           LONDRA’DA ÖZEL BİR ÜNİVERSİTEDE İÇ MİMARLIK BÖLÜMÜNDE OKUMAYA HAK KAZANAN HÜLYA AVŞAR İLE KAYA ÇİLİNGİROĞLU’NUN KIZLARI ZEHRA, BODRUM SOKAKLARINDA NASIL GÖRÜNTÜLENDİ? 

·        EKRANA ARA VEREN “KURTLAR VADİSİ” EKİBİNDEN DARBE FİLMİ GELİYOR. NECATİ ŞAŞMAZ, YENİ BOMBA PROJEYİ NASIL DUYURDU?

HEPSİ VE DAHA FAZLASI SAAT 21.15'TE UÇANKUŞ TV’DE  ‘İKİ KADIN ARASINDA' PROGRAMINDA… SAKIN KAÇIRMAYIN

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13