UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

HARBİYE AŞKA GELDİ! 'AŞKA DAİR ŞARKILAR’ KONSEPTİ İLE ARABESK MÜZİĞİN DEV İSİMLERİ CENGİZ KURTOĞLU VE HAKAN ALTUN’DAN MÜZİK ZİYAFETİ!..

HARBİYE AŞKA GELDİ! 'AŞKA DAİR ŞARKILAR’ KONSEPTİ İLE ARABESK MÜZİĞİN DEV İSİMLERİ CENGİZ KURTOĞLU VE HAKAN ALTUN’DAN MÜZİK ZİYAFETİ!..

HARBİYE AŞKA GELDİ! 'AŞKA DAİR ŞARKILAR’ KONSEPTİ İLE ARABESK MÜZİĞİN DEV İSİMLERİ CENGİZ KURTOĞLU VE HAKAN ALTUN’DAN MÜZİK ZİYAFETİ!..

Yazın en çok ses getiren etkinliği Turkcell Yıldızlı Geceler, 14 Ağustos’ta sahnesinde arabesk müziğin dev isimleri Cengiz Kurtoğlu, Hakan Altun ve Burhan Bayar, Erdinç Şenyaylar ve Ahmet Koç gibi ünlü müzik üstadlarını buluşturan “İstanbul Ses Kayıt” ı ağırladı. 'Aşka Dair Şarkılar' konsepti ile sahne alan dev isimler, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesinde müzik ziyafeti yaşattı.

Konser öncesi Cengiz Kurtoğlu "Bugün Aşka Dair Şarkılar" dedi ve geçtiğimiz aylarda rny gastrik bypass ameliyatı  geçiren ve 30 kilo veren ünlü sanatçı "Bendeniz yarımı getirdim, size söz vermiştim beni 5 ay içinde bambaşka göreceksiniz diye ve 30 kilo verdim. Sağlığım, sıhhatim yerinde. Önemli olan sesimin gitmemesi, 80 yaşına kadar şarkı söylemeye yemin etmiştim çünkü" diyerek kahkaha fırtınası estirdi ve sözlerine şu şekilde devam etti. "Hakan Altun ve ben güzel bir akşam yaşayacağız bizleri izleyenlerle birlikte. Eski şarkılarımızı okuyacağız. Hakan'ımla beraber 3 senemiz olacak bu sene, inşallah devamı gelir"

Hakan Altun ise, "Benim için çok özel. Cengiz Kurtoğlu, Burhan Bayar, Ahmet Koç, Erdil Şenyaylar gibi Türkiye'nin en değerli müzisyenleriyle aynı sahneye çıkmanın onurunu yaşıyorum. Çok mutluyuz" şeklinde konuştu.

Muhteşem konser, arabesk müziğin temel taşlarından Burhan Bayar, binlerce albüme gitarıyla imzasını atmış olan Erdinç Şenyaylar ve bağlama virtüözü Ahmet Koç’tan oluşan 'İstanbul Ses Kayıt'ın enstrümantal performansı ile başladı. İstanbul Ses Kayıt’ın ardından sahneyi arabesk müziğinin yaşayan efsanesi Cengiz Kurtoğlu aldı.

Klasikleşmiş şarkılarını seslendiren Kurtoğlu, performansı sırasında sahneye oğlu Aydın Kurtoğlu’nu çağırdı ve baba oğul muhteşem bir düete imza attılar.

Cengiz Kurtoğlu’nun ardından arabesk müziğin dev ismi Hakan Altun, müzikseverlerle buluştu. En sevilen şarkılarını seslendiren Altun’a sahnede önce sürpriz doğumgünü kutlaması yapıldı.

HAKAN ALTUN SAHNEDE ŞAKALANDI!

Başta Hakan Altun olmak üzere, tüm izleyicilerin şaşkınlıkla izlediği anlar yaşandı. Demet Akbağ’ın sunduğu 'Çok Aramızda' adlı program tarafından günler öncesinde, Altun için hazırlanan evlilik teklifi şakası Harbiye’de kahkaha fırtınası yaşattı.

Demet Akbağ’ın sahneye geldiği ana kadar bir hayli zor zamanlar yaşayan Altun, olayın şaka olduğunu anlayınca kahkahalara boğuldu.

Muhteşem konser Cengiz Kurtoğlu, Hakan Altun, Emel Müftüoğlu ve Şahin Özer’in hep birlikte söyledi 'Memleketim' şarkısı ve alkış yağmuru ile son buldu.


CENGİZ KURTOĞLU VE HAKAN ALTUN'UN RÖPORTAJINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!..


CENGİZ KURTOĞLU'NUN KONSERİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!.. 

 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERHAKAN ALTUN  CENGİZ KURTOĞLU  HARBİYE