UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

AĞUSTOS AYINDA BURÇLARI NELER BEKLİYOR? DR. ASTROLOG ŞENAY YANGEL HER BURCU AYRI AYRI SİZLER İÇİN YORUMLADI!..

AĞUSTOS AYINDA BURÇLARI NELER BEKLİYOR? DR. ASTROLOG ŞENAY YANGEL HER BURCU AYRI AYRI SİZLER İÇİN YORUMLADI!..

AĞUSTOS AYINDA BURÇLARI NELER BEKLİYOR? DR. ASTROLOG ŞENAY YANGEL HER BURCU AYRI AYRI SİZLER İÇİN YORUMLADI!..

Koç Ağustos 2016 Genel
Jüpiter altıncı evinizde bu geçiş sizler için geçim, yabancılarla ilişkiler geziler ve tasarruf için iyidir. Ailesel mutluluk ve refahınız ay boyunca artacaktır. Aile sorumluluklarınızı yerine getirmek için fırsatlar la karşılaşabilirsiniz. Olumlu olaylar, mutluluk ve refah ay boyunca sizlerle birlikte. 2 Ağustosta Aslan burcunda Yeni ay gerçekleşecek Yeni ay, kişisel ve profesyonel hedeflerinize odaklanarak mücadele etmeniz ve başarıya odaklanmanız için sizleri desteklemekte.

18 Ağustos 2016 Türkiye saati ile 12:27’de Kova burcunda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek.

Koç burcunun ilk 10 gününde doğanlar için tutulma enerjisi, Olumlu değişim ve heyecan verici gelişmeleri beraberinde getirecek. Yeni keşifler ilişkiler parlak bir gelecek için planlarınızı başarı ile ortaya koyabileceğiniz enerjiler 14 gün boyunca sizlerle birlikte olacak.

Koç burcunun 2nci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile kişiliğinizin test edileceği durumlardan geçebilir daha kararlı ve otoriter yaklaşımlarda bulunarak sınavı başarı ile verebilirsiniz. Tutulma enerjisi ile kendinizi yeniden keşfedecek artan özgüveninizi zeka ve çalışkanlığınızı birleştirerek kazançlı gelişmeler ile karşılaşacaksınız.  Bu süreçte sosyal çevrenizi genişletmek için çabalamanız da akıllıca olacaktır.

Koç burcunun 3ncü 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile özel hayatınız daha duygulu ve  ahenkli hale geliyor. İş ve özel yaşamınızda planlı olmalısınız böylelikle hedeflerinize daha kolay ulaşabileceksiniz. Hiç kimse size engel olmayacak mutlu ve başarılı olma yolunda emeklerinizin karşılığını alabileceksiniz.  

Aşk ve ilişkiler
Bekar Koçlar kendi mesleğinizden yada işiniz gereği tanışacağınız biri ile duygusal bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

Dikkatli olmanız gereken konular ve günler: 19 23 24 28 30 Ağustos

Bu tarihlerde uzun mesafeli seyahatler de hırsızlıklar ve bir takım riskler ile karşılaşabilirsiniz dikkatli davranın.

Koç Sağlık
Sevgili Koçlar Ağustos sonuna kadar  mide, hazımsızlık, cinsel sorunlar, eklemlerle ilgili ağrılar  pankreas ve cinsel organlarla ilişkili komplikasyonlara karşı dikkatli olmalısınız. 

 

Ağustos BOĞA 2016
Bu ay sizler için büyük şanslar söz konusu. Madden manen kazançlarınız artıyor ve siz büyük işlerle başarı ile adınızdan fazlası ile bahsettirmeye başlıyorsunuz. Bu enerji kalıcı işleri beraberinde getirecek sizlere. Finansal engeller tamamen ardınızda kalıyor Cesaret, coşku ve iş ile ilgili karlar ayın getirileri arasında. Bu ay bekar Boğa’lar kalıcı beraberliklere adım atabilirler.  

2 Ağustosta Aslan burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile kendinize olan güveninizi ve öz saygınızı yeniden kazanacak sapla samanı birbirinden ayırt edebilmiş olmanın olgunluğunu bilgelik ile yaşamınızın geneline yansıtacaksınız.

18 Ağustos 2016 Türkiye saati ile 12:27’de Kova burcunda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek.

Siz Boğa burcunun ilk burcunun 10 gününde doğduysanız tutulma enerjisi ile daha sosyal olmayı başaracak iş hayatınızda ön planda olup finansal zorlukları aşıp popülaritenizi artırmayı başaracaksınız. Özellikle iş hayatınızda karşılaştığınız baskılar tam anlamı ile ardınızda kalıyor.

Boğa burcunun 2nci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile, Güçlü ve otorite konumunda ki insanlarla yollarınız kesişebilir maddi ve manevi olumlu iş birlikleri ile var olan şartlarınızı yenileyerek daha aktif ve yaratıcı olmanın avantajlarını yakalayabilirsiniz emek vermeniz sabırlı olmanız şart. Ailevi konularda da sorunlarınız çözüme kavuşturabileceksiniz. Bu enerji  satın almalar ile ilgili konuları da gündeminize getirebilir ev ve araba ya da  işiniz ile ilgili büyüme gibi fırsatları yakalayabilirsiniz. Tutulma günü ve takip eden 3 gün boyunca göreceğiniz rüyalar da ki mesajları da dikkate almanız yararınıza olacaktır.

Boğa burcunun 3ncü 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,  İş ve aşk hayatınızda belirli bir hedefe ulaşmak ya da uzun bir süredir zorluklarla karşılaştığınız bir konunun üstesinden gelmek için beklediğiniz desteği bulamadıysanız tek başınıza mücadele vermeli kimseden medet ummadan yetenek ve aklınıza güvenerek ilerlemelisiniz ancak ve ancak bunu yaptığınız da her şey sizin için aşılabilir olacak.  Sakin planlı ve ne istediğini bilerek hareket etmeniz size yeni ve doğru olan şeyleri getirecektir.

Aşk ve İlişkiler
5 Ağustostan itibaren aşk hayatınızda heyecanlı tutkulu gelişmeler sizi kendinize getirecek evli Boğalar eşinizle aranızda ki buz dağının aşkın ateşi ile eriyeceği romantizm ve duygu dolu paylaşımların yoğunlaşacağı enerjiler söz konusu. Bekar Boğa’lar sizler de tesadüflerin en güzelini hayatınızın aşkını bularak yaşayabilirsiniz.

Sağlık
Ağustos ayı boyunca enerjinizi güçlü tutmak için mutlaka bedeninizi rahatlatacak bir spor dalı ile ilgilenin ve yorgunluktan olabildiğince uzak tutun kendinizi Bu sene mide, bağırsaklar ve eklemlerde sorunlarla karşılaşmanızda  muhtemeldir. Bunun yanı sıra, göz sağlığınıza bağlı baş ağrıları yaşayabilirsiniz.

Dikkatli olmanız gereken konular ve günler: 11 17 23 28 29 Ağustos
Öfke ile yapacağınız her davranıştan haklı olsanız dahi zarar görüp eleştirilebileceğiniz durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Planlı diplomatik ve sakinlik içinde kararlar almaya çalışmalı zayıf karnınızı öğrenmek isteyerek sizi zor duruma sokma çabası içinde olan kişilere karşı dikkatli davranmalısınız.

Ağustos İKİZLER 2016
Ağustos ayı gayretlerinizle şekillenecek sevgili İkizler. bekleyen tüm gayreti gerçekleştirerek ilgilidir. Yurt dışına gitme hayaliniz varsa bu ay işinizle ilgili bu hayalinizi gerçekleştirebilir kazançlı çıkabilir önemli ortaklıklar ve iş birlikleri gerçekleştirebilirsiniz. Kar ve kazançlar iş birlikleri sayesinde gerçekleşecektir.

18 Ağustos 2016 Türkiye saati ile 12:27’de Kova burcunda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek.

Siz İkizler burcunun ilk 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile, kendinizi geliştirmek hedeflerinize ulaşmak konusunda hitabetinizle dikkat çekecek iş ilişkilerinizde uzun vadeli hedeflerinizde önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.

İkizler burcunun 2nci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile, hayatınızda her şeyi herkesi en kötü hali ile değerlendirmeye başlayabilir ön yargılarınızın kurbanı olabilirsiniz. Kötü içgüdülerinizden ve ön yargılı davranışlarınızdan uzaklaşmalısınız. İşinizle ilgili anlaşma alım satım ve sözleşme imzalamak için profesyonel yardım almanız yanlış kararların önüne geçecektir.

İkizler burcunun 3ncü 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile, 

Sezgileriniz daha önce olmadığı kadar güçlü hale gelecek ve özgüveninizi yükseltecek. İş ve özel yaşamınızda başkalarından kaynaklanan hayal kırıklıklarını bir yana bırakıp hatalarınızı telafi edecek doğru kararlar ile ilişkilerinizi yapılandırarak aşkı da kazancı da yeniden elde edebileceksiniz. 

Aşk ve ilişkiler
Evli İkizler işinizin anlayıştan yoksun davranışları karşısında sıkıntılar yaşayabilir ilişkinizi bitirme yönünde düşüncelere kapılabilirsiniz.  İlişkisi yolunda giden İkizler ise eşlerinin sağlık sorunları ile ilgilenebilirler. Bekar İkizler birden fazla ilişki yaşayarak  hayal kırıklığı ve pişmanlıklar yaşayabilirler  Eylül ayına kadar kalıcı ilişkiler kurabilmeniz zor gibi görünmekte.

Sağlık
Ağustos ayı boyunca,  Omuzlar, genital organlar boğaz ve karaciğer ile ilgili konularda bazı sorunlar yaşamanıza sebep olabilir. Sırt ağrılarınızı da önemsemeli bedeninizi esnek tutacak bir spor dalı ile ilgilenmeye başlamalısınız.

Dikkatli olmanız gereken konular ve günler:
22 23 25 Ağustos tarihlerinde iş hayatınızda da ailevi konularda da  stratejik davranmalı ayrıntılara önem vererek hareket etmelisiniz.

Ağustos YENGEÇ 2016
Gizli düşmanlıklarla karşılaşabileceğiniz bir aydasınız özellikle işinizle ilgili konularda dikkatli olmanız yararınıza olacaktır. 2 Ağustos ta Aslan burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile gizliliğe önem verin siz bir işverenseniz yanınızda çalışan birinin ihaneti ile rakiplerinizle güç mücadeleleri yapmak zorunda kalabilirsiniz. Sağlığınızın da hassasiyet kazandığı bir aydasınız. Kilonuzda artış sağlık sorunlarına neden olabilir. Arkadaşlarınızdan gelecek faydalar iş ve özel yaşamınızda etkili olacaktır.

18 Ağustos 2016 Türkiye saati ile 12:27’de Kova burcunda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek.

Siz Yengeç burcunun ilk 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi sizlere olumlu haberler ve pozitif gelişmeleri beraberinde getiriyor. Özellikle iş ilişkisi içinde olduğunuz kişilerle iletişiminiz çok daha iyi hale gelecek ve enerjinizi yükseltecek. Yaratıcı düşüncelerini ve zihinsel aktivitenizde artacak. Zihinsel olarak bilinçaltınızda yatan korkularınızı tam anlamı ile zihninizden temizleyebileceksiniz.  Bir gün dahi olsa tüm olumsuz düşüncelerinizi bir kenara yazın ve kendiniz ile yüzleşin. Tutulma enerjisi ile eski dostlarınızla ilişkilerinizi güçlendirebilir yeni bir iş başvurusu yapabilirsiniz.

Siz Yengeç burcunun 2nci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,

Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla aranızı düzeltmek ilişkinizi kurtarmak için harekete geçebilir duygularınızı pişmanlıklarınızı açıkça ifade ederek ilişkinizi yeniden aşkın gücü ile diriltebilirsiniz. Tutulma enerjisi mali konularda da istikrarı yakalamanızı alacaklarınızı tahsil ederek finansal olarak güçlenebilmenizi sağlayacak.

Yengeç burcunun 3ncü 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,  Kendinizi geliştirmek ve hedeflerinize ulaşabilmek için kişisel ifade gücünüz yükselecek.  İşinizle ilgili konularda kendinize güvenmeli doğru olanı sonuna kadar savunup bundan taviz vermeden hareket etmemelisiniz. Tutulma enerjisi ile, yabancı dil öğrenebilir mesleki anlamda size fayda sağlayacak eğitimlerle kendinizi geliştirme imkanını elde edebilirsiniz. Dostluklarınızın güçleneceği özellikle geçmiş yıllarda aranızın bozulduğu kişilerle küslüklerin sona ereceği yeni insanlar tanımanın getireceği faydalarla enerjisi güçlü bir enerji ile karşı karşıyasınız. Özel yaşamınızda evli Yengeçler ani kararlar büyük pişmanlıklara neden olabilir.

Aşk ve ilişkiler
Ağustos ayı gökyüzü enerjileri gerçek arzularınızın ortaya çıkmasını sağlayacak tek taraflı sevgilerden uzaklaşacak temiz olana gerçek olana yönlenmeye başlayacaksınız. İlişkinizin enerjini yükseltmek için çabalamanız gerekmekte.

Sağlık
Ay boyunca küçük sağlık sorunlarını dikkate almalı periyodik sağlık kontrollerinizi yaptırarak daha büyük sorunların olmasının önüne geçmek için duyarlı davranmalısınız.

Dikkatli olmanız gereken konular ve günler:
6  17  21 ve 23  Ağustos  tarihleri arasında da arkadaşlarınızla ve otoriter konumda kişilerle ilişkileriniz iyi tutmalı tartışmalardan uzak kalmalısınız.

Ağustos ASLAN 2016
Bu ay işinizle ilgili konularda engeller le karşı karşıya kalabilir oldu gözü ile baktığınız işlerinizin iptal olması ile büyük bir şaşkınlık ve finansal olarak zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Üzülmeyin 2 Ağustosta burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ve azimle çalışmaya devam edin çabalarınızın karşılığında yeni kapılar açılacak ve siz kaybettiklerinizin fazlasını kazanabileceksiniz. İş ve özel yaşamınızda için öfke ve stres kontrolünü yapmalısınız aksi takdirde ani bitişler yaşanabilir.

18 Ağustos 2016 Türkiye saati ile 12:27’de  karşıt burcunuz olan Kova burcunda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek.

Siz Aslan burcunun ilk 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,

Odaklanmanız gereken en önemli konu iş hayatınız ve finansal konular olmalı.  Tutulma enerjisi ile birlikte önümüzde ki bir yıl için hedeflerinizi belirlemelisiniz. Ne istediğinizi bilerek hareket etmeniz fazlası ile önem taşımakta. Hırsla değil akıl ve mantık çerçevesi içinde dostlarınızın uyarılarını dikkate alarak hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda da mutlu olmak için fedakarlık yapmalısınız.

Aslan burcunun 2nci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile, Hayatının her alanında ekstra sabır, kararlılık ve görevlerinizi yerine getirme disiplini içinde olmalısınız. İş ve eğitim hayatınızda odaklanarak istekleriniz için mücadele edeceğiniz bir aydasınız. Oturduğunuz yerde sadece şikayet ederek hiç bir şey elde edemezsiniz. Özel yaşamınızda ise çeşitli maceralara atılsanız da uzun süreli birliktelikleri bitirmek ya da yenilerine adım atmak için iyi bir ayda değilsiniz.

Aslan burcunun 3ncü 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,  Aşk hayatınız da romantizm yükselecek yeni bir şey denemek farklı heyecanlar yaşamak için dürtüleriniz sizi rahat bırakmayacaktır.  Bu dürtü ve arzular sizi kalıcı bir aşk ilişkisinin içine de sürükleyebilir.  Evli Aslan’lar özellikle sizler dikkatli olmalısınız bir anlık arayış büyük kriz ve skandallarla karşılaşmanıza neden olabilir.

Aşk ve ilişkiler
Ağustos ayında aşka bakış açınız ve romantizm sizler için çok daha farklı bir anlam kazanacak. Romantizm tutku özellikle evli Aslanların hayatında daha önce olmadığı kadar önem kazanacak. İlişkisi olmayan Aslanlar ise daha sağlam temeller üzerine kurulu saygının karşılıklı anlayışın olduğu ilişkilere yoğunlaşacaklar cinselliğin temeli oluşturmadığı kalıcı ilişkiler. Bekar Aslanlar iş ya da eğitim hayatınızla ilgili yapacağınız yolculuklar o özel insanla yollarınızı kesiştirebilir.

Sağlık
Sağlığınızla ilgili stres kaynaklı sorunlar dışında çok ciddi bir problemle karşılaşmayacağınız bir aydasınız. Özellikle 18 25 Ağustos tarihleri arasında sinir sıkışması boyun ve omurilik bölgenizde sorunlar yaratabilir. Bunun olmaması için zihninizi olumsuz düşüncelerden uzak tutmanız yararınıza olacaktır.

Dikkatli olmanız gereken konular ve günler:
17 18 19 20 22 24 Ağustos tarihleri arasında online alışverişlerden kaçının. Hisse senedi ile ilgili yatırımlardan uzak durmanız yararınıza olacaktır.

Ağustos BAŞAK 2016
Bu ay beklentilerinizi gerçekleştirmek için daha fazla mücadele etmeli işinizle ilgili konularda kararlarınızı netleştirip tereddütlerden uzak kalarak hareket etmelisiniz. Sağlığınızla ilgili konularda ayın ilk yarısı sorunlar yaşanabilir yanlış teşhis sonucu kısa süreli bir panik yaşayabilirsiniz. Endişelenmeyin bu geçici bir durum olacaktır. Özel yaşamınızda ise geçmişle ilgili konular gündeminize gelebilir gerçekleşecek yüzleşmelerle tam anlamı ile rahatlayıp var olan ilişkinizi daha sağlam temeller üzerine oturtabilirsiniz.

18 Ağustos 2016 Türkiye saati ile 12:27’de Kova burcunda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek.

Siz Başak burcunun ilk 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,

Zihinsel olarak hızlı düşünme ve yoğun iletişimi getiriyor sizlere. Özellik ile iş hayatınızda sorunları beklentilerinizi açıkça konuşmak ve kolayca kabul görmenizi sağlayacak enerjiler söz konusu. Özellikle,  Tutulma haftası randevular ve iş görüşmeleri önemli kararları için uygun bir zamandır. Çalışmalar ve Sınavlar iyi gitmeli ve bu çünkü kendine güvenen kendini ifade çalışmaları için uygulamak için uygun bir zamandır.

Başak burcunun 2nci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,

Ruhsal ve fiziksel olarak kendinizi çok huzurlu ve güzel hissedecek auranızda ki  müthiş enerji ile güzel insanlar ile iş ve özel yaşamınızda iş birlikleri yeni ve doğru gelişmeler kaybettiğiniz ümitlerinizi yeniden kazanmanızı hayattan keyif almanızı sağlayacak. İyi niyet emek verme ve alma sevgi şefkat hayat rotanızı yeniden belirleyecek. Ailenizle sevdiklerinizle vakit geçirecek  arkadaşlarınızla sosyalleşecek ve kalıcı ilişkiler kurabileceksiniz.

Başak burcunun 3ncü 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,

18 Ağustos Ay tutulması büyük bir değişim ve heyecan verici gelişmeleri beraberinde getirecek sizlere.  aşkta yüzünüz gülmeye başlıyor sorunlu ilişkileriniz sonlanıyor ve siz ne istediğiniz bilen tavrınız yükselen enerjinizle doğru insanla hayatınızı birleştirebileceğiniz şanslar elde ediyorsunuz. Artık geçmişin olumsuz izlerini yüreğinizden zihninizden silip atmanın zamanı geldi. Yeni başlangıçlar mutlu ve uyumlu bir ilişki sizleri beklemekte. Devlet le iş yapan Başaklar da çıkarılacak kanunlarla meslek hayatınızda rahatlamalar yaşayabilir zorlandığınız konularda kolaylıkla ilerleyebilirsiniz. Bu ay başarılı olmak için güvenliğinize çok önem vermeli sadece güvene dayalı profesyonellikten uzak yaklaşımlarla iş hayatınızı yönlendirmemelisiniz.

Aşk ve İlişkiler
Aşk hayatınızda keyifli gelişmelerin gerçekleşebileceği güzel dönem. Evli Başaklar içinde   en romantik gelişmelerin olacağı bir ay ağustos sizler için.

Sağlık
11 Ağustosa kadar zihinsel rahatsızlıklar boğaz sindirim problemleri gastrit gibi sağlık sorunlarına karşı dikkatli olmalısınız.

Dikkatli olmanız gereken konular ve günler:
11 14 16 18 19 Ağustos tarihlerinde  sakin davranmalı ve mümkünse uzun seyahat ve yolculukları yapmamalısınız.

Ağustos TERAZİ 2016
Bu ay iş hayatınızda rakiplerinizi arkanızda bırakacak başarıyı yakalayacaksınız. İyi şeyler sabırla hareket etmenin mükafatı olacak sizlere.  2 Ağustosta Aslan burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile, Özel yaşamınızda eş yada sevgilinizle konuşmak için acele etmeyin doğru zamanı bekleyin. Zihinsel stres de bu ayda sizleri rahatsız edebilir.  Bu ayın ortasında yeni bir araç satın alabilir ve mülkiyet yatırım için elverişli şartlarla karşılaşabilirsiniz. 30 Ağustosta Merkür geri hareketinin başlaması iletişim ve teknolojik aletlerinizde sorunlara , sinir anksiyete, seyahatlerde gecikmeler ve kayıplara neden olabilir.

18 Ağustos 2016 Türkiye saati ile 12:27’de Kova burcunda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek.

Siz Terazi burcunun ilk 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,

Hayatınızın  her alanını etkileyecek hızlı veya beklenmedik değişimlerin sonuçlarını buna bağlı olumlu ve olumsuz olaylar ile karşılaşabilirsiniz. Yaşanacak değişikliklerin öngörülemeyen doğası duygularının oldukça yoğun olmasına ve değişen koşullara hızlı tepkiler vermenize neden olacaktır. Değişikliğe uyum sağlamak öğrenme ve adapte olma bu süreci doğru değerlendirmeniz açısından her bakımdan fazlası ile önemli olacaktır.

Terazi burcunun ikinci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,

Kariyer ve iş fırsatları doğacak sizlere. Aşk hayatınızda tek tük ilişki fırsatlarıyla karşılaşmış olsanız da, bu ay daha sağlam kalıcı ilişkilere adım atabilecekler. Tutulma enerjisi ile arkadaşlık ilişkileriniz önem kazanıyor  iyi gün dostu ve samimi olmayan fırsatçı arkadaşlara dikkat etmelisiniz. Uzun vadede maddiyat konusunda önemli gelişmeler söz konusu olacak sizler için. 

Terazi burcunun 2nci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,

Kişisel gelişiminizle ilgili pek çok değişim sizleri karşılayacak. Özel yaşamınızda çalkantılı ilişkilerden yorulan ruhunuz daha sakin ve kararlı olmanın getirdiği doğru kararları beraberinde getirecek sizlere. Sağlığınızla ilgili konularda ay sonuna kadar düzenli bir yaşam tarzı benimsemeye çalışmalı  sağlığınızla ilgili  kontrolleri ihmal etmeden gerçekleştirmelisiniz. Komplikasyon durumlarında başka bir doktorun daha görüşüne başvurmanız doğru teşhis konulmasında yardımcınız olacaktır.

Terazi burcunun 3ncü 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,

Aşk hayatınıza evliliğinize yeni  bir düzen uyum ve denge getirecek. Her şekilde ilişkinizi geliştirecek enerjiler söz konusu. İş hayatınızda biriken işlerinizi tamamlayabilir önemli ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Büyük projeleri uygulamaya geçmek için beklemede kalmalısınız. Sizin dışınızda yaşanacak gelişmelerden dolayı engellere neden olacaktır. Uzun zamandır elinizden çıkarmak için çabaladığınız gayrimenkul satışını ay sonuna doğru gerçekleştirebilirsiniz.

Aşk ve İlişkiler
Devam eden ilişkinizde ve evliliğinizde dikkatli olmalısınız! 3ncü şahısların ilişkinize müdahale etmelerine izin vermemeli ilişkinizi koruyan bir tavır içinde olmalısınız. Bekar Teraziler son derece romantik ve tutkulu beraberliklere adım atabilirler.

Sağlık
Gözlerinize baş ağrılarına ve eklemlerde ağrılara karşı dikkatli olmalısınız. Stres ve yoğun çalışma programınız bu bölgelerde sağlık sorunları yaşamanıza neden olabilir.

Dikkatli olmanız gereken konular ve günler:
13 15 17 ve 30 Ağustos tarihleri arasında iş ve özel  yaşamınızla ilgili herhangi bir risk almamalısınız.

Ağustos AKREP 2016
İş ve eğitimle ilgili konularda şans sizden yana. Arkadaşlarınızdan gelecek fikir ve önerilere açık olmalı zamanı kazanca çevirebileceğiniz imkanları kaçırmamalısınız.  Uzun süredir sağlık sorunları ile uğraşan Akrepler bu ay yaşayacağınız gelişmelerle tamamen sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise romantizm tutku ve heyecan ruhunuzu aşk ateşi ile sarabilir.

18 Ağustos 2016 Türkiye saati ile 12:27’de Kova burcunda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek.

Siz Akrep burcunun ilk 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,

Özel hayatınızı bir hayli fazla etkileyebilir ve zaten sorunlu ilişkinizi içinden çıkılmaz bir hale getirebilir. Bu süreçte sakinliğinizi korumaya çalışmalı kararı karşı tarafın belirlemesini sabırla beklemelisiniz. İş hayatınızda ise  Ortaklıkları olan Akrepler  karşı tarafın hatalarından kaynaklanan zararlar la karşılaşabilirler. Son derece dikkatli ve kontrollü olunması gereken tepkilerinizi beklemeden ortaya koymanız gereken bir zaman dilimi.

Akrep burcunun 2nci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,

Aşırı gergin öfkeli ve endişeli bir ruh haline büründürebilir. Özel yaşamında ilişkisi devam eden ve evli Akrepler eş ya da sevgilinizin sözlü saldırılarından ve davranışlarından rahatsızlık duyarak ilişkinizi sonlandırma düşüncesine kapılabilirsiniz. Daha doğrusu eş ya da sevgilinizle önemli bir yüzleşme yaşayabilirsiniz. Yeni bir ilişkinin içinde olan Akrepler ise sevgilinizden iyi niyetli olmayan itiraflar duyabilir ve ilişkinizi daha fazla ilerlemeden sonlandırabilirsiniz.

Akrep burcunun 3ncü 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,

İş hayatınızda finansa bağlı tartışmalar söz konusu olabilir. Özellikle ortak iş yapan Akrepler tutulma enerjisi ile öfkenizi kontrol altında tutmalı fevri davranışlar içinde olmamaya her zamankinden daha fazla önem göstermelisiniz. İstek ve arzularınıza ulaşmak için her zamankinden daha fazla çaba göstermeniz gerekecek.  Tutulma enerjisi masalsı büyüleyici aşk hikayelerinin peşinde koşmanıza neden olabilir ve buna bağlı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Ay sonuna kadar ilişkilerinizde dikkatli olmalı gelip geçici ilişkilere kapılmadan hareket etmelisiniz.

Aşk ve İlişkiler
Gerçek sevgiye dayalı ilişkilerin ayakta kalacağı aşkın zaferinin yaşanacağı bir ay ağustos. İlişkilerinde belirsizlikler olanlar tek taraflı fedakarlık üzerine kurulu beraberlikler ise son bulacak.

Sağlık
Bu ay fiziksel rahatsızlıklarınız minimal ize olacak. Yorgunluğu dengeleyebildiğiniz öfke kontrolü yaptığınız takdirde. Gerginlikler ve öfke patlamaları tansiyon mide ve kalple ilgili sağlık sorunlarına neden olabilir.

Dikkatli olmanız gereken konular ve günler:
Önemli kararlar Yeni şeyler, yeni fırsatlar satın almalar anlaşmaları da 5 9 20 25 Ağustos  tarihleri arasında yapmamalısınız.

Ağustos YAY 2016
Sağlığınız başta olmak üzere pek çok konuda yaşanacak olumlu gelişmelerle mutlu olacağınız bir ay karşılıyor sizleri. Eğitiminizle ilgili yabancı ülke ya da kişilerden gelecek şanslar elde edebilir sürpriz yolculuklar gerçekleştirerek kendinizi geliştireceğiniz imkanlar elde edebilirsiniz. Ay’ın son günlerinde yediklerinize dikkat etmelisiniz mide ve bağırsak sisteminizde küçük sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Bu ay finansal konularda beklediğiniz iyi bir haberleri alabilir arzu ettiğiniz önemli bir yatırımı gerçekleştirebilirsiniz.  Aile hayatınızda da güzel etkiler sizlerle aile üyelerinizle keyifli ve güzel vakit geçirebilirsiniz.

18 Ağustos 2016 Türkiye saati ile 12:27’de Kova burcunda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek.

Siz Yay burcunun ilk 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,

Parasal konular resmi işlerde ufak tefek problemlerle karşılaşabilirsiniz endişeye kapılmamalı sakin kalıp çözüm üretmek için çaba göstermelisiniz. Yeni bir işe başladıysanız çalışma arkadaşlarınızı tam anlamı ile tanımadan fazla samimiyetten kaçınmalısınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle daha fazla ilgilenmeli romantik ortamlar hazırlayarak ilişkinizi renklendirmelisiniz. İlk adımın daima ondan gelmesini beklemeden siz ilişkinize emek vermelisiniz.

Yay burcunun 2nci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,

İş ve özel yaşamınızda önemli kararlar vermeden önce gerçekten ne istediğinizi iyi belirlemeli ve kararlarınızı bu doğrultuda vermelisiniz. Geçmişte yaşadığınız zorlu ilişkiler zarar veren arkadaşlıklar borç ve alacaklar bu dönemde yeniden karşınıza çıkabilir ve kendinizi tam anlamı ile baskı altında hissederek yanlış kararlar alabilirsiniz. Tutulma enerjisi ile agresif bir tutum içine bürünebilir ve öfke ile yanlış kararlar alabilirsiniz. Dikkatli olun bu dönemde kendinizi duygularınızı net bir şekilde ifade edemeyebilir sizi gerçekten seven ve değer veren insanları inciterek ilişkilerinizin sonlanmasına neden olabilirsiniz.

Yay burcunun 3ncü 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,

Zihninizi ruhunuzu iyileştirecek gücü kendinizde bulacak kuruntu kaygı ve şüphelerinizden kurtulmayı başaracaksınız. Sizin gibi içsel değişimi kolay kolay kabul etmeyen biri işi yaşanacak kişisel büyük bir devrimdir bu. Tutulma enerjisi ile geçmişle hesaplaşmanızı bitirmenin huzuru yaşamınızı çok daha sağlıklı ve huzurlu bir hale getirecek. Bu dönemde finansal konularda temkinli olmalı alacak verecek dengesini sağlamaya her zamankinden daha fazla dikkat etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise olumlu enerjilerin yansıması karanlıkları aydınlatacak belki de bitmek üzere olan evliliğinizin yeniden yapılanmasına vesile olacaktır.

Aşk ve ilişkiler
Evli ve ilişkileri devam eden Yay’lar aşka sevgiye daha  fazla emek vermek durumundasınız.

Sevginin emek istediğini bunun tek taraflı yapılmayacağını kabullenerek hareket etmelisiniz.

Bencillik ilişkisi devam eden Yay’ lara çok şey kaybettirebilir. Kendinize yapılmasını istemediğiniz hiç bir şeyi eş ya da sevgilinize yapmamalısınız.

Sağlık
Eklemler ve kan değerlerinizle ilgili sorunlar ve gıda zehirlenmelerine dikkat etmelisiniz.

Dikkatli olmanız gereken konular ve günler:
15 17 18 19 20 Ağustos tarihlerinde ise yeni işler ve yatırımlardan uzak durun. Bu tarihlerde alım satımlar da zarar edebilirsiniz.

Ağustos OĞLAK 2016
Maddi manevi pek çok sıkıntınız bu ay tam anlamı ile sona erecek. Başarı hayatın her alanında sizi takip edecek ve karşınıza değerlendirebileceğiniz pek çok fırsat çıkacak sizi seven dostlarınız ve eşinizin desteği ile çok önemli işler gerçekleştirebileceksiniz.  Bekar Oğlaklar bu ay ruh eşinizle karşılaşabilir kalıcı bir beraberliğe adım atabilir var olan ilişkinizi nikahla taçlandırabilirsiniz. Yeni bir araç satın alma veya yeni mülk gibi gelişmeler ay sonuna doğru sürpriz yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz. 

18 Ağustos 2016 Türkiye saati ile 12:27’de Kova burcunda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek.

Siz Oğlak burcunun ilk 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,

İş hayatınızda başarıyı yakalayacak iş ilişkilerinizde bazı iniş çıkışlarla karşılaşıp, ufak tefek meselelerin sorun haline geldiği durumlarla karşılaşsanız da başarıyı yakalayabileceksiniz. Bu ay  işinizle ilgili riskleri ayrıntıları doğru değerlendirecek gelirlerinizi ve  başarı şansınızı yükselteceksiniz.

Oğlak burcunun 2nci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,

Akraba ve yakınlarınızın haksız ve zorlayıcı baskısı ile karşılaşabilirsiniz. Beklenmedik olaylarla karşı karşıya kalabilir arkanızdan dönen kirli ve kalbinizi yaralayan gerçekleri de bu sayede öğrenebilirsiniz. Tutulma enerjisi ile İş hayatınızda oldukça önemli bir değişiklik söz konusu olabilir. İşinizle ilgili her şeyde  mücadele sizleri bekliyor. Özel yaşamınızda ise kararlarınızı sevgiden emekten doğrudan yana olacak şekilde vermelisiniz.

Oğlak burcunun 3ncü 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,

Her konuda iş aşk sağlık kendinizi geliştirip başarıyı yakalayabileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu ay boyunca dikkat etmeniz gereken en önemli konu suçlulukları ortaya çıkan sözde uyanıkların yalanlarına aldanarak merhametinizin size hata yaptırıp hayatınızda derin yaralar açmış kişilere 2nci şansı tanımamanız olmalı. Devam eden Neptün enerjisi ikna yeteneği olan sahtekar yüzlü kişilerin etkisinde kalmanıza neden olabilir unutmayın! Dikkat etmeniz gereken bir diğer konuda tutulma haftası kazalara karşı dikkatli davranmanız. Aracınızın durumunu kontrol ettirmeli direksiyon başında  seyahat ederken  oldukça dikkatli olmalısınız.

Aşk ve ilişkiler
Aşk hayatınızda evli ve ilişkisi devam eden Oğlaklar ilişkinizi koruyup  güçlendirmek için koruyucu tutkulu sevginizi gösteren bir tutum içinde olmanız gereken bir aydasınız. Emek verin vazgeçmeyin ve mutluluğun tadını çıkarmaya bakın.

Sağlık
Böbrekler safrakesesi ve karaciğer bozuklukları  ile karşılaşabilirsiniz. Olabildiğince stresi azaltmaya çalışmalı ve sporu günlük yaşamınızın bir parçası haline getirmelisiniz.

Dikkatli olmanız gereken konular ve günler:
14 16 17 18 20 Ağustos tarihlerinde önemli kararlar almaktan kaçınmalı ve uzun seyahatlerden uzak durmalısınız.

Ağustos KOVA 2016
Gökyüzü öğrenci Kova’ ların yaşayacağı sürprizlere işaret etmekte. Parlak zekanız ve disiplinli çalışmanın karşılığını almaya başlıyorsunuz. 2 Ağustosta karşıt burcunuz Aslanda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ön planda olma isteğinizin iş ve özel hayatınızda gerginliklere sebep olacağı yönünde uyarıcı etkilere sahip. İş hayatınızda ortaklıklar gerçekleştirebilir yurt dışı ile bağlantılı önemli işler gerçekleştirebilirsiniz. Süregelen işi olan Kovalar maaş zammı alabilir beklenmedik bir terfi olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla daha doğrusu dostlarınızla tatil planlarınızı keyifli bir şekilde uygulayabilirsiniz. Sağlık sorunları olan Kovalar bu ay rahatlamalar yaşayacaklar. Evli Kovalar sizlerde eşinizle çocuklarınızla keyifli zamanlar geçirebileceğiniz bir aydasınız.

18 Ağustos 2016 Türkiye saati ile 12:27’de  burcunuzda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek.

Siz Kova burcunun ilk 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,

Maddi manevi olumlu gelişmeler yaşayacak ev yada iş yeri almak gibi bir arzunuz varsa gerçekleştirebilirsiniz. Maddi olarak emeklerinizin karşılığını almaya başlayacaksınız. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken konu yakın çevrenizde birikecek akrabalara ve sahte dostlara da dikkat etmek olmalı. Özel yaşamınızda ise ilişkinize sahip çıkmanız gereken enerjiler söz konusu. Hiç bir şey aşkınızdan daha öncelikli olmamalı. Aksi takdirde ortaya çıkacak tablo sizleri derinden sarsabilir ve son pişmanlık hiç bir şeyi düzeltmeye yetmeyebilir. Tutulma enerjisi sağlığınızla ilgili konularda da hassasiyetleri yükselteceğinden özellikle geçmişte yaşadığınız rahatsızlıkların nüksetmesi ile zorlanabilirsiniz.

Kova burcunun 2nci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,

İş hayatınızda özellikle finansal konularda fikir ayrılıkları önünüzde engellerin büyümesine ve önemli işlerinizin askıda kalmasına neden olabilir. Hukuki konularda da son derece dikkatli davranmalı olayları hukuka taşımadan kendi içinizde çözümlemeye çaba göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise evli ve uzun süredir devam eden bir beraberlik içinde olan Kova’lar tutulma enerjisi duygularınızı netleştirecek ilişkinizi sahiplenebilir hatalarınızı anlamış olmanın olgunluğu ile çaba gösterip sevginizi ortaya koyabilirsiniz.

Kova burcunun 3ncü 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,

Aşırı kaygılı ve hırçın bir ruh haline bürünerek her şeyi olumsuz tarafından değerlendirerek hem kendinizi hem sizi sevenleri bunaltabilirsiniz. Sizlere önerim sakinleşmeniz ve gerçekçi davranarak tüm ilişkilerinizi bir dengeye oturtacak ve öncelik sıralamanızı belirleyerek hareket etmeniz. Tutulma enerjisi ile sağlığınıza dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda var olan problemleri büyütmediğiniz takdirde kariyerinizi yükseltecek kazançlarınızı arttıracak gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Aşk ve ilişkiler
Aşk hayatınızda olağan üstü mucizevi durumlar yaşanmasa da geçtiğimiz aylara göre daha iyi etkiler hakim olacak gibi görünmekte. Kendinizi geliştirip mutlu olmaya yönelip egodan kibirden alınganlıklardan uzaklaşmayı tercih ettiğiniz anda var olan ilişkinizde ki krizleri aşabileceksiniz. Bekar ve ilişkisi devam eden Kovalar sürpriz evlilik kararı alabilirler.

Dikkatli olmanız gereken konular ve günler:
10 12 17 ve 30 Ağustos 2016 tarihleri arasında. Yatırımlardan iş değişikliği gibi konulardan uzak kalmalı bilmediğiniz şüpheniz olan iş ve konulara yönelmemelisiniz.

Ağustos BALIK 2016
Profesyonel iş hayatınız  bu ay zorlu olabilir sizler için. Bir takım engeller rakipleriniz ve yakınınızda bulunan kişilerden kaynaklanabilir. Bu süre içinde çevrenizde ki insanları gözlemleyin ve onları söylediklerinizi 3ncü şahıslara aktarıp aktarmadıkları yönünde testlerden geçirin bunu yaptığınız anda olası ihanetlerin önüne geçebilir kime güvenip kime güvenmemeniz gerektiğini net bir şekilde öğrenebilirsiniz.  Özel yaşamınızda ise anlık sinirle sarf edeceğiniz sözler ilişkinizde kırılmalara ve uzaklaşmalara neden olsun istemiyorsanız sözlerinize dikkat edin ve birlikte olduğunuz insana karşı anlayışlı olmayı deneyin.

18 Ağustos 2016 Türkiye saati ile 12:27’de Kova burcunda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek.

Siz Balık burcunun ilk 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,

Aşk ve sevgiye ait konularda sorunlar çok hızlı bir şekilde karşınıza çıkabilir ve büyük hayal kırıklıları yaşayabilirsiniz. Evli Balıklar eşinizin ailesine karşı sizi savunmaması ve var olan sorunları yok sayarak sizi haksız görmesi ilişkinizi derinden sarsabilir. Tutulma enerjisi finansal konularda da risklerden uzak durmanız için uyarıyor sizleri arkadaşlarınızdan finansal konularda zarar görebilir ödeme zorlukları ile karşılaşabilirsiniz. 

Balık burcunun ikinci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,

İş ve ev hayatınızda önemli değişiklik ve yeni fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Kişisel gücünüz zihinsel ve bedensel olarak artacak yaşamınızda reform niteliğinde gelişmeleri başarı ile yönlendirebileceksiniz. İş hayatınızda şirketler devlet kurumları patronlar ve önemli insanlardan gelecek destek ve iş birlikleri ile finansal zorlukları aşabileceksiniz biraz sabır ve gayret size çok şey katacaktır.  Ailevi konularda ise adil ve dürüst olmanız gereken enerjiler söz konusu. Yanılmak ve yanıltmanın olumsuzluklarını yaşamak istemiyorsanız şayet.

Balık burcunun 3ncü 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,

Son 3 senedir yaşadıklarınızın içsel hesaplaşması sonucu derin bir depresyon sürecinin içine girebilir. Zamanında vermediğiniz tepkiler yüzünden yaşadıklarınız karşısında kendinizi çaresiz hissederek daha da yanlış kararlar alabilirsiniz dikkatli davranın. Aksi takdirde psikolojik korku ya da paranoya sizi psikolojik olarak derinden sarsabilir. Sizlere önerim hayatın büyük resmini görmeyi denemeniz ve gerekirse profesyonel destek olup ruhunuzu iyileştirmeniz. Ayrıca tutulma enerjisi finansal konularda harcamalarınızı kontrol altında tutmalı lüks arzunuzun anlık heveslerine kapılarak kendi kendinizi zor duruma sokmamalısınız.

Aşk ve ilişkiler
Aşk hayatınızda büyük bir değişiklik söz konusu olma sa da olumlu anlamda gelişmelerin yaşanacağı enerjiler söz konusu. Devam eden bir ilişkiniz varsa birbirinize güvenmeyi ve saygı duymayı öğrenecek Eylül ayı itibari ile ilişkinizi resmileştirme yönünde kararlar alabileceksiniz. Evli ve ilişkisinin temeli Aşk olan Balık burcu mensupları  içinde mutluluk şans ve birbirini tamamlayacakları bir ay ağustos.

Sağlık
Ağustos ayı boyunca sağlığınıza her zamankinden daha fazla özen göstermelisiniz.  İdrar yolları ayak sağlığı ve kan değerlerinizle ilgili sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz.

Dikkatli olmanız gereken konular ve günler:
7 9 23 24 26 27 Ağustos tarihleri arasında her konuda sakin olmak kendi hayatınız dışında başkalarının hayatlarına müdahale etmemek sizleri olası zararlardan koruyacaktır.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.
Dr. Astrolog Şenay YANGEL

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERşenay yangel  astroloji  burç yorumu