UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ÜNLÜ OYUNCUNUN YARDIM ÇIĞLIKLARI HERKESİ KORKUTTU!.. "BENİ ÖLDÜRMEYE ÇALIŞIYOR!.."

ÜNLÜ OYUNCUNUN YARDIM ÇIĞLIKLARI HERKESİ KORKUTTU!.. "BENİ ÖLDÜRMEYE ÇALIŞIYOR!.."

ÜNLÜ OYUNCUNUN YARDIM ÇIĞLIKLARI HERKESİ KORKUTTU!.. "BENİ ÖLDÜRMEYE ÇALIŞIYOR!.."

Skandallarıyla ünlü 30 yaşındaki oyuncu Lindsay Lohan yine çalkantılı günler geçiriyor. 

Ünlü oyuncu geçtiğimiz gün, Londra'da bulunan apartman dairesinin balkonuna çıktı. 23 yaşındaki milyoner iş adamı sevgilisi Egor Tarabasov tarafından saldırıya uğradığını iddia etti ve komşulardan çığlık çığlığa yardım istedi. 30 yaşındaki ünlü oyuncu Lindsay Lohan, İngiltere Knightsbridge'de bulunan apartmanının balkonunda sinir krizleri geçirdi. Bir süredir birlikte olduğu milyoner sevgilisi Egor Tarabasov'un kendisini öldürmeye çalıştığını söyleyen Lohan'ın çığlıkları üzerine polis apartmanı bastı.

 

Komşularının verdiği bilgiye göre Lohan, cumartesi gecesi sabaha karşı 5'te balkona çıktı ve ağlayarak şu sözleri haykırdı:

'Lütfen bana yardım edin. Bana saldırdı, az kalsın beni öldürüyordu. Herkes duysun. Evimden defol! Haydi bir daha yap! Sen bir manyaksın. Sen hastasın! Yardıma ihtiyacın var. Burası benim evim, evimden defol. Bittim artık! Seni artık sevmiyorum! Beni öldürmeye çalıştın, seni kahrolası sapık! Artık bitti! Bir kadını sürekli gırtlaklayıp dövemezsin, herkes beni dövdüğünü gördü, kameraya alındı. Defol, defol!'

The Sun'ın haberine göre Lohan'ın çığlıkları üzerine polisi arayan komşular olay anlarını videoya çekti. Polis geldi ve Lohan’ın evinin kapısını kırdı ancak evde kimse yoktu. Polisin açıklaması da bu yönde oldu, 'Evde kimse yoktu ve kimse tutuklanmadı.'

Lindsay Lohan, bu olaydan bir gün önce de sosyal medya üzerinden Tarabasov'un kendisini bir hayat kadınıyla aldattığını iddia eden bir dizi paylaşımda bulunmuş ve bunları daha sonra silmişti.

Egor ve kendisinin bir fotoğrafını paylaşan Lohan, bu paylaşımın altına 'Sanırım ben de 23 yaşımdayken böyleydim. Aynı b*k. 25-26 yaşında geldiğinde değişir. Egor, bu gece eve gelmediğin için teşekkürler. Şöhret insanları değiştiriyor' yazdı.

Paylaşımlarına devam eden Lohan, Egor'un barda çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak, 'Vov, nişanlıma ve Rus fahişeye teşekkürler' yazdı.

Evdesin? Hayatımda ilk kez bir Rus fahişeyle aldatıldım' yazarak paylaşımlarına devam etti.

Lohan'ın 'fahişe' olarak adlandırdığı kadın, kendisinin de yakın bir arkadaşı olan tasarımcı Dasha Pashevkina'ydı.

Lohan daha sonra, 'Eğer Moskova'dan bir Rus'u değil, kendini satıyorsan bu yasal sayılır, değil mi bebeğim?' yazdı ve bahsi geçen kadının e-mail adresini, cep telefonunu ve ev adresini 5 milyon takipçisiyle paylaştı!

Daha sonra da hamile olduğunu iddia etti. Ertesi sabah tüm paylaşımlarını silen Lohan ve Tarabasov'dan henüz bir açıklama gelmedi.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13