UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ASTROLOJİNİN MESSI'SI DR. ŞENAY YANGEL, DARBE PSİKOLOJİSİNİ ATLATMAYA ÇALIŞAN TÜRKİYE İÇİN YOL GÖSTEREN ÇOK ÖZEL BİR YAZI KALEME ALDI!.

ASTROLOJİNİN MESSI'SI DR. ŞENAY YANGEL, DARBE PSİKOLOJİSİNİ ATLATMAYA ÇALIŞAN TÜRKİYE İÇİN YOL GÖSTEREN ÇOK ÖZEL BİR YAZI KALEME ALDI!.

ASTROLOJİNİN MESSI'SI DR. ŞENAY YANGEL, DARBE PSİKOLOJİSİNİ ATLATMAYA ÇALIŞAN TÜRKİYE İÇİN YOL GÖSTEREN ÇOK ÖZEL BİR YAZI KALEME ALDI!.

Temmuz 2016, Bireysel olarak kesinlikle yılbaşından bu yana çok daha rahat etkilere sahip enerjileri getirmekte. Birçoğumuz kişisel olarak ta ülke olarak ta geçtiğimiz ay maddi manevi yaralandık sarsıldık kayıplar yaşadık.

Zorlayıcı enerjilerden aldığımız dersleri ustalıkla yaşamımıza yansıtmamız gereken bir aydayız. İlerlemek şöyle dursun geriye doğru gittiğimiz engellendiğimiz hedeflerimizden şaşan konular iş ve özel hayatımızda dengelenmeye başlıyor. Daha fazla mücadele etmeli daha fazla emek vermeliyiz ancak bunu yapabildiğimizde doğru yolu doğru olanı bulabileceğiz. Merkür ve  Venüs ün oluşturacağı enerjiler ay boyunca sosyalleşme iletişim ve bilgilenme için fırsatlar ve verimli seyahatler vaat ediyor. Fakat Neptün’ün Balık burcunda geri hareketi diğer gezegenlerle yaptığı açılar hala arka planda son derece etkin enerjilerle yaşamlarımızda etkili olmaya devam etmekte.

Ay boyunca dolandırıcılık, aldatma, ve yalanlar iş ve aşk hayatımızda etkisini sürdürmeye devam edecek. Bireysel olarak bilinmeyene olan ilginin artışı bu yönde suiistimal edilip maddi manevi kayıplar yaşamımıza neden olabilir. Korkularımızla cesaretle yüzleşeceğimiz, sosyal ve ekonomik konularda yaşayacağımız köklü değişimlerle sınanacağımız bir sürecin içindeyiz. Bu sürecin sonunda köklü değişimler yaşayarak zorluklardan sonra değişime ayak uydurmak zorunluluğu doğacaktır daha doğrusu özümüzü keşfedeceğimiz bir uyanış süreci halktan yönetimlere etkili olacak bir diriliş periyodu.

Temmuz 2016’da, Türkiye’de milliyetçi duygular kabaracak ve bu hisler herkesi önüne katıp götürürken çatışma ve sıcak gelişmeleri beraberinde getirecek bizlere. Yasa dışı güçlerin yapacağı sansasyonel olaylar gündemimizde önemli bir yer tutabilir. Yine gizli ve yasa dışı yapılanmalar, bunların faaliyetleri bir takım zorlayıcı olaylara ve ciddi yaptırımların uygulanmasına yeni karar ve uygulamaların oluşumuna sebep olabilir. Jüpiter-Satürn-Neptün arasında oluşan T-kare ve sonrasında  Pluto Uranüs ile oluşturulan, bir başka T-kare,  Merkür-Venüs enerjisinden faydalanmamız olumsuzluklara karşı güçlü ve akılcı çözümler üretmemizi de beraberinden getirebilir.

Temmuz ayı boyunca ifade sezgi, hayal gücü, yaratıcılık, tutku ve güç doğru kullanıldığında yakıcı enerjileri alt edebilecek güçtedir. Özellikle Akrep Balık ve Yengeç burçları için alacakları kararları başarı ile uygulayabilecekleri enerjiler söz konusu. Temmuz 2016 İnsanı insan yapan unuttuğumuz, uzaklaştığımız yabancılaştığımız alışkanlıklarımızı yeniden hatırlayacağımız, teknolojinin büyülü ve aldatıcı dünyasında kaybettiğimiz ruhumuzu yenileyip dirilteceğimiz, bu anlamda beslenmek için çaba göstereceğimiz özel bir ay olacak her birimiz için. Son olarak bireysel olarak hayatla yarışmak yerine öfkenin keskin ateşinden uzaklaşıp sakinleşip ruhlarımızı medite edebilmek olası kaza kavga ve hırsın sebep olacağı olumsuzlukları minimalize edecektir.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...

Dr.Astrolog Şenay Devi YANGEL

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERşenay yagel  astroloji