Yandex Metrika
Uçankuş
UÇANKUŞ'A KONUŞAN DAVUT GÜLOĞLU'NDAN ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER!.. "O ÜNLÜLER ETEĞİN ARKASINA SAKLANMIŞ ADAMLARDIR!.."

UÇANKUŞ'A KONUŞAN DAVUT GÜLOĞLU'NDAN ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER!.. "O ÜNLÜLER ETEĞİN ARKASINA SAKLANMIŞ ADAMLARDIR!.."

19/07/2016 20:20

Darbe karşıtı mesaj yayınlamayan ve ilk günlerde sessiz kalıp geç paylaşım yapan ünlülere sert tepki gösteren Davut Güloğlu'ndan yeni bomba açıklamalar geldi.Uçankuş TV Haber Koordinatörü Sinan Güzel'e konuşan Davut Güloğlu şu sözleri sarfetti:

"Halkın seçmiş olduğu, halkın istediği, halkın sokaklara dökülerek istediği demokrasiyi; kalkıp da tanklarla, vatan hainleriyle beraber hangisi kazanacak diye bekleyen, oturup köşesinde buna sessiz kalınca kim kazanacak? Sonra da kim acaba başarılı olacak diye bekleyip, sonra 'Evet biz de vatanseveriz' diyen insanlara benim lafım. Yani iki yüzlü insanlara benim lafım. Ve bunu yapanların hepsi de bu ülkede ekmek yiyen yalakalar... Biz de geride kalan insanlarız. Geride niye kalıyoruz biz? Biz dik duran insanlarız. Biz onun bunun kapısına gidip el öpen yalakalık yapan insan değiliz. Vatan demek namus demek. Eğer huzurlu uyumak istiyorsak bu ülkede birlik olacağız, bir olacağız.

Ben o günün akşamı, evde otururken, televizyon açıkken, inanamadığımız bir olayı yaşarken şakadır herhalde bu dedim, biz bittik. Geleceğimden şüphe ettim, çocuklarımdan şüphe ettim. Ülkemiz ne kadar gerileyecek! Ülkemize yapılan bu hainliği, şerefsizliği nasıl bu kadar rahatça yapılırken bu hainlere nasıl dur diyeceğiz diye düşünürken... Ben nerede olduğumu belirttim. Hangi yakada olduğumuzu... Vatan için sokağa düştük hepimiz. 11 kardeşle beraber ve çocuklarımızla beraber. Ayrım yapmadım. Ben de orada ölebilirdim, oğlum da ölebilirdi. Vatana canımız feda olsun.

Hainlik yapanların hepsine hain diyorum. Kimseden de korkmuyorum. Vatanıma yan gözle bakanın gözünü çıkarırım. Her gece ağlayarak sokağa çıktım. Biz bir parti için sokağa çıkmadık, biz vatanımız için sokağa çıktık. Biz böyle olmasaydık Türkiye şu an çok farklı durumlardaydı. 

"ONLAR ETEK GİYMİŞ ERKEK"
Hain olup zaten beni mahkemeye veren insanın hain olduğu ortaya çıkacak. Kim beni mahkemeye veriyorsa haindir zaten. O biliyor kendini. O kendini fişlemez. Instagram'da bayraklarını yorumsuz atan o arkadaşlar nasıl kendilerini fişlemediği gibi beni mahkemeye verip fişlemezler. Bunlar delikanlı değiller. Onlar etek giymiş etek! Onlar eteğin altına saklanan adamlardır, onlar televizyon karşısında ekmeğini yağını balını yeyip orada vatanseverliği, Atatürkçülüğü oynuyorlar. Atatürkçülük böyle olmaz. Nerededir bunlar; Atatürk'ü savunan insanlar!.."

Sinan Güzel – Uçankuş TV Haber Koordinatörü

sinanguzel@hotmail.com 


DAVUT GÜLOĞLU'NUN OLAY AÇIKLAMALARINI DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Uçankuş TV canlı yayın için tıkla

UÇANKUŞ İHBAR HATTI
BiP - Whatsapp

Telefon:
0 532 472 88 88
BiP'teki UçanKuş Kanalı

e-mail:
Haber Merkezi
0212 283 54 54
ÜNLÜ MODELDEN CESUR PAYLAŞIM!

POP TOP 10
 • ZEHRA - CENNETTEN ÇİÇEK
  1- ZEHRA - CENNETTEN ÇİÇEK
 • OĞUZHAN KOÇ- KENDİME SARDIM
  2-OĞUZHAN KOÇ- KENDİME SARDIM
 • MUSTAFA CECELİ & SİNAN AKÇIL- DÜNYA SENİN
  3-MUSTAFA CECELİ & SİNAN AKÇIL- DÜNYA SENİN
 • MERVE ÖZBEY - KÜL
  4-MERVE ÖZBEY - KÜL
 • İLYAS YALÇINTAŞ - DÜNYA SENİN
  5-İLYAS YALÇINTAŞ - DÜNYA SENİN
 • PİNHANİ - AŞK BİR MEVSİM
  6-PİNHANİ - AŞK BİR MEVSİM
 • ZELİŞ & TİMUÇİN UFUK - ZOR BU İŞLER
  7-ZELİŞ & TİMUÇİN UFUK - ZOR BU İŞLER
 • PINAR SÜER - BENDE KALSIN
  8-PINAR SÜER - BENDE KALSIN
 • HANDE YENER- PENCERE
  9-HANDE YENER- PENCERE
 • ZİYNET SALİ&BİLAL SONSES- YARA
  10-ZİYNET SALİ&BİLAL SONSES- YARA
ALAY KONUSU OLDU

ANKET
SİZCE CORONAVİRÜS NE ZAMAN BİTER?

A: Nisan sonu
B: Mayıs
C: Haziran
D: Temmuz


Anket Sonuçları    Anket Arşivi  Copyright © 2003 - 2020 Uçan Kuş
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter