UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

HELİN AVŞAR'IN YAPTIĞI HANGİ YORUM, KENAN İMİRZALIOĞLU VE SİNEM KOBAL ÇİFTİNİ ÇOK KIZDIRACAK?..

HELİN AVŞAR'IN YAPTIĞI HANGİ YORUM, KENAN İMİRZALIOĞLU VE SİNEM KOBAL ÇİFTİNİ ÇOK KIZDIRACAK?..

HELİN AVŞAR'IN YAPTIĞI HANGİ YORUM, KENAN İMİRZALIOĞLU VE SİNEM KOBAL ÇİFTİNİ ÇOK KIZDIRACAK?..

Pek çok ünlü gibi evlilik için tercihi 2016 yılında yapan Helin Avşar, verdiği röportajda evlilik sonrası planları hakkında konuştu.

Helin Avşar Hülya Avşar'ın kız kardeşi olsa da o kendi adımlarıyla ilerlemeyi seçtiği yolda adını kısa sürede duyurmayı başarabildi. Moda sektörüne el atan Helin Avşar, kendi yarattığı markası ile dikkatleri üzerine çekiyor. Pek çok ünlünün evlilik için tercih ettiği 2016 yılında nikah masasına oturan Helin Avşar, verdiği röportajda yeni yaşamına dair merak edilenleri anlattı. Cunda adasında düğün yapma fikrinin kendisine ait olduğunu ifade eden Avşar, fikrinin çalındığı öne sürdü. Avşar bu açıklamasıyla Sinem Kobal ve eşi Kenan İmirzalıoğlu'na da bir gönderme yapmış oluyor. 

İşte röportajdan dikkat çeken kısımlar:
“Annem Cundalı diye düğünü bu yaz Cunda'da yapmayı düşünüyorduk. Ömrüm boyunca orada kır düğünü yapmak hayalimdi. Ama ben Cunda'da düğün yapmak istediğimi söyledikten sonra orada 4-5 tane düğün oldu. Hiçbirinin orayla alakası yok. Rol çaldılar sinir oldum. Bu yüzden kışın yapacağım. Ama sinirim geçerse belki yine Cunda'yı düşünebilirim.”

Eşinizle tatil planlarınız var mı?
Ocak ayında love boat seyahatimiz var. Ama hamile kalırsam erteleme durumumuz var. Hamile kalıp kalmamak aslında belirleyecek tatili.

Yumurtalarınızı dondurmuştunuz onları mı kullanacaksınız?
Çok enteresan bir şey oldu evlendikten sonra yumurtalarım çoğaldı. Dondurulmuş olanlar duruyor ama şimdi normal bir şekilde hamile kalmaya çalışıyorum. Fakat herkese bütün yeni evlilere ve genç kızlara yumurtalarını dondurmalarını tavsiye ederim çok önemli.

Melis Güvenç / Vatan

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERhelin avşar  röportaj