UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

İKİNCİ KEZ ŞAŞIRTTI!.. MEGASTAR TARKAN'IN YENİ ALBÜMÜ NE ZAMAN ÇIKIYOR? İŞTE MERAK EDİLENLER!..

İKİNCİ KEZ ŞAŞIRTTI!.. MEGASTAR TARKAN'IN YENİ ALBÜMÜ NE ZAMAN ÇIKIYOR? İŞTE MERAK EDİLENLER!..

İKİNCİ KEZ ŞAŞIRTTI!.. MEGASTAR TARKAN'IN YENİ ALBÜMÜ NE ZAMAN ÇIKIYOR? İŞTE MERAK EDİLENLER!..

2016'ya Ahde Vefa albümü ile giren ve Mayıs ayında beklenmedik bir şekilde Pınar Dilek ile evlenen Tarkan'dan bir sürpriz daha geliyor. Megastar Eylül ayında başlayacak açık hava konserleri öncesi yeni albümünü çıkarmaya karar verdi.

Ahde Vefa adını verdiği Türk Sanat Müziği albümünü yıllar sonra, epey bir gecikmeyle 2016’nın ilk aylarında yayınlayan Tarkan; Mayıs ayında Pınar Dilek ile evlenerek hayranlarını ikinci kez şaşırttı. Ancak Megastar'ın bu yılki sürprizleri bununla da sınırlı kalmayacak. Tarkan, aslında bu yılın ilk aylarında çıkarması beklenen eski tarzından izler taşıyan 10'uncu albümünü müzikseverle buluşturmaya karar verdi.

AĞUSTOS EN GEÇ EYLÜL

Sanatçıya yakın isimler albüm tarihi olarak Ağustos ayının planlandığını söylese de Tarkan'ın en geç Eylül başında Harbiye Açıkhava’da vereceği konserler öncesi albümü yetiştireceği biliniyor.

AYSEL GÜREL ŞARKISI OLACAK

Albümle ilgili netleşen başka bir bilgi ise, yeni bir Aysel Gürel şarkısı geliyor.

Bir önceki albümde yer alan ve büyük yankı uyandıran ‘Sevdanın Son Vuruşu’ döneminde Müjde ve Mehtap Ar, Tarkan’a annelerinin gün yüzüne çıkmamış sözlerinin bulunduğu sandığı açtı.

Gürel’in bestelenmeyi bekleyen çok etkileyici yüzlerce sözünün bulunduğu sandıktan Tarkan beğendiği sözleri aldı ve bu sözlerden birini besteledi. Albümde söz ve müziği Tarkan’a ait de birçok şarkı yer alıyor.

İLK KEZ BİR YILDA İKİ ALBÜM

Tarkan, şimdiden çok merak edilen bu yeni çalışmasıyla birlikte, ilk kez aynı yıl içinde ikinci bir albüm çıkarmış olacak. Yeni albüm aynı zamanda Megastar'ın evlendikten sonraki ilk albümü olma özelliğini de taşıyor.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERtarkan  pınar dilek  evlilik  megastar  aysel gürel