UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

20 HAZİRAN'DA YILDIZLARIN ÖĞRETMENİ SATÜRN İLETİŞİMİN EFENDİSİ MERKÜR İLE KAVUŞUMDA OLACAK!.. ŞENAY YANGEL SİZLER İÇİN YAZDI!..

20 HAZİRAN'DA YILDIZLARIN ÖĞRETMENİ SATÜRN İLETİŞİMİN EFENDİSİ MERKÜR İLE KAVUŞUMDA OLACAK!.. ŞENAY YANGEL SİZLER İÇİN YAZDI!..

20 HAZİRAN'DA YILDIZLARIN ÖĞRETMENİ SATÜRN İLETİŞİMİN EFENDİSİ MERKÜR İLE KAVUŞUMDA OLACAK!.. ŞENAY YANGEL SİZLER İÇİN YAZDI!..

Doğum haritalarınızda Merkür'ün karşısında Satürn yerleşimine sahipseniz, Hayal kırıklıkları ve üzüntülerle baş etmekte zorlanabilir aynı tekrarları farklı insanlar ile yaşamanın bıkkınlığını ruhunuzda taşıyabilirsiniz. Bu yerleşime sahip bir kişi ikili ilişkilerinde güven ve bağlanma sorunu yaşayabilir. İletişimde yaşanan sorunlar kendini ifade edememe konuşma güçlüğü gibi. Genel olarak gökyüzünde gerçekleşecek bu kombinasyonun etkisine baktığımızda istihbaratla ilgili konular gizliliğin deşifre edilmesi internet üzerinden kişisel bilgilerin başkalarının eline geçmesi gerçekten uzak söylemler aldanmalar aldatmalar depresyon ve intiharların artmasına neden olacak etkiler daha yoğun ve etkili olabilir. Merkür ve Satürn arasında ki kombinasyon Aile büyükleri ve çocuklar arasında özellikle Baba ile ilgili problemlere ebeveynler tarafından baskı altına alınmaya ve iletişim kurulmasının güç hale gelmesine neden olabilir. 

Transit Merkür Satürn kavuşumlarında olumsuzluklar üzüntü verici olaylar daha yoğun bir hele gelebilir. Bu etkiyi daha iyi hale getirebilmek için zihinsel aktivitelere yönelerek olumsuz düşüncelerin esiri olmamaya gayret etmek önemlidir. 

Merkür Satürn Kavuşumunun Olacağı Tarihler

20 Haziran 2016

18 Haziran 2017

2018 Haziran 15

2019 16 Haziran

3 Ağustos 2020

1 Ağustos 2021

2022 Temmuz 31

2023 1 Ağustos

18 Eylül 2024

18 Eylül 2025

18 Eylül 2026

2027 23 Eylül

Yay burcunda dolunay

20 Haziran 2016 saat:14:04 te Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. Dolunay sırasında Yıldızların öğretmeni Satürn ve Mistik gezegen Neptün arasında ki kare dolunay ve devamında ki 3 günü fazlası ile önemli kılıyor. Korkular endişeler çok daha yoğun bir hale gelebilir.  Duygusal konularda kurgulara aldanarak hayalci yaklaşımlar şüphe ilişkiler açısından son derece kritik olayları beraberinde getirebilir.  Kelimelerin kalabalığını bir yana bırakmalı ve sağ duyu ile hareket edip özümüzde ki niyete bakarak kararlar almalıyız. Satürn ve Neptün arasında oluşacak kare ile enerjiler daha yoğun bir hale gelebilir. 13 Haziran da 12 ° derece ile Balık burcunda ‘R’ geri hareketine başlayan Neptün, Son derece mistik bir gezegen olmakla birlikte yalan, hile, aldatma, şüpheli veya suç çevreleri, belirsizlik, kaos, kargaşa, yabancılaşma, sürgün ve aldatmalarla ile ilişkilidir. Geri hareketteki Mars Satürn onlara eşlik eden Neptün ve  sabit yıldız Acumen  ‘’Bu sabit yıldız Mars ve Ay'ın niteliklerini taşımaktadır. Batlamyus tarafından Kör yıldız olarak adlandırılır. Görme kaybı körlük ruhsal olarak gerçeklerden kaçmak kabul etmemek ile ilişkilidir. Bedende sol kasık ı temsil eder. Yine Sabit yıldız Sininstra ile gerçekleşecek ‘’Sinistra sabit yıldızı yılancı takım yıldızının kuyruğunu tutan sol el ile betimlenir. Zeka şifa Satürn ve Venüs ile ilişkilidir.  Sinistra insan vücudunda sağ uyluk ortasına yönetir’’ Yay Dolunayı ile birlikte İklimsel değişiklikler, hava ve deniz taşıtlarında gerçekleşecek kazalar, tüm dünyada etkili olacak gibi görünmekte. Doğa olayları ile zorlayıcı mücadele gerektiren bir sürecin içerisindeyiz. Haziran 2016 da ülke bazında da kişisel olarak ta reformlar, dönüşümler, yapıcı gelişmeler için adımlar atılabilir ve doğru yolda ilerlenerek hak edilenler zor da olsa kazanılmaya başlanabilir. 26 Haziran da Jüpiter ve Pluto arasında ki kombinasyonlar yaşanılan ve yaşatılan her şeyin adil şekilde değerlendirilerek tüm yönleri ile yeniden gözden geçirilerek kötüye giden konu ve durumların açığa kavuşturulması ve mücadele gerektiren konularda istikrarcı çözümleri beraberinde getirebilir. Savaş ve cesaretin temsilcisi Mars’ın yönetici olduğu Akrep burcunda ki geri hareketini 30 Haziran kadar sürdürecek olması tahammülsüzlükleri saldırıları ve karşıt fikirlerde olan kişilerin kurumların güç savaşı içinde olmasına neden olacak enerjileri uyandıracak ve birbirlerine verdikleri üstün gelme çabası içinde yaşanacaklar her birimiz için şahit olunarak deneyimleyeceğimiz dersler olacak. Dünya siyasetindeki hareketlilik daha sert ve etkili bir şekilde haziran ayında da devam edecek. Devlet adamları Liderler Hükümet ve yönetimler ile ilgili beklenmedik gelişmeler, yeni yapılanmalar için verilecek mücadeleler de sürecin yansımaları olarak karşılaşacağımız enerjiler arasında.

Koç: 20 Haziran’da saat:14:04 te Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile işinizle ilgili konularda dikkatli davranmalı eleştirileri ile yaptığınız işi yeren konuşmalara itimat etmeden dostu düşmanı ayırt ederek kendi kararlarınızın peşinden gitmelisiniz. Yerleşimle ilgili değişiklikler ya da taşınmayı düşünüyorsanız önümüzdeki ayı beklemeniz yararınıza olacaktır. Dolunay doğum haritanızda 9ncu evinizde etkili olacak ve yolculuklarla ilgili konular size farklı bakış açıları kazandırarak iş ve özel yaşamınızda yenilikler getirebilir.  Bu Dolunay enerjisi ile rüyalarınızı dikkate almalısınız.

Boğa: 20 Haziran’da saat:14:04 te Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi 8nci evinizde etkili olacak devlet daireleri ile ilgili süregelen işleriniz istediğiniz gibi ilerleyecek ve bu enerji ile iş hayatınızda özel yaşamınızda maskeler düşecek ve gerçeklerin ortaya çıkması ile haklılığınız da dürüstlüğünüz de ortaya çıkarken sabrınızın mükafatını ilahi bir şekilde alabileceksiniz. Dikkat etmeniz gereken tek konu merhamet duygunuzu size merhamet göstermeden haksızlık eden kişilere kullanmamanız olmalı.

İkizler: 20  Haziran’da saat:14:04 te karşıt burcunuz Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi doğum haritanızda

7nci evinizde etkili olacak evli İkizler özellikle sizler için fazlası ile önemli enerjilerle karşı karşıyasınız.  Sağlığınızla ilgili  konularda da dikkatli olmalısınız. Yorgunluk ve stresin etkisi ile merkezi sinir sistemine bağlı sağlık sorunları ile mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu zor ama güçlü enerjiyi kendine değer verip olumsuz her şeyi yeniden yapılandırmak için kullanabilir evlilik yada birlikteliğinizle ilgili radikal kararlar alabilir sürüncemede devam eden bir ilişkiyi bitirerek özgürleşebilirsiniz.

Yengeç: 20 Haziran’da saat:14:04 te Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi doğum haritanızda 6ncı evinizde gerçekleşecek. İşinize ait eski kalıplardan uzaklaşacağınız yep yeni enerjilerle karşı karşıya kalacağınız bu enerjiyi doğru değerlendirmek için cesaretli adımlar atmalısınız. Dolunay enerjisi ile ek bir iş aracılığı ile gelirlerinizde artış yaşanabilir. Uzun vadeli finansal yatırımlar hayatınızın en büyük ve şanslı güvencesi olabilir. Evinizi yenilemek ya da bir araç satın almak için uygun enerjiler sizlerle birlikte. Evli Yengeçler eşinizle uzun vadeli finansal yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz. Aşk hayatınızda gerçek huzuru bulacak devam eden sevgi dolu bir beraberlik içindeyseniz eşinizle çok daha yakın olacak ve birbirinize şans getireceksiniz.

Aslan: 20 Haziran’da saat:14:04 te Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi doğum haritanızda 5nci evinizde gerçekleşecek. Bilgelik doğru olanı fark edip yaşama aksettirebilmektir ilkesi ile hareket ettiğiniz takdirde hayatınızda şansızlık zinciri kırabileceksiniz. İş hayatınızda finansal gelirlerinizde yaşanacak rahatlamalarla borçlarınızı kapatarak yeni yatırımlar yapmanıza ve sürekli gelir kaynağı elde edebileceğiniz işler yada işbirlikleri yapmanızı sağlayabilir. Özel yaşamınızda ise  sakinliğiniz sizlere çok şey kazandıracaktır.

Başak: 20 Haziran’da saat:14:04 te Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi doğum haritanızda 4nci evinizde etkili olacak.  Zihinsel olarak düşüncelerinizi netleştirmekte zorlanabilir soyut fikirlerle hayalci yaklaşımlarınızı dengelemekte zorlanabilirsiniz. İş hayatınızda ise finansal gelirlerde artış iş hayatınızda ki istikrarlı gelişmeler kendinizi çok daha huzurlu hissederek verimli enerjilerle karşılaşacaksınız. Evli Başak’lar bu dönemde eşten gelecek destekle ilişkinizi güçlendireceksiniz. Ailenizle köklerinizle ilgili sorunlarınızı da tam anlamı ile çözüme kavuşturabileceğiniz enerjilerle karşı karşıyasınız.

Terazi: 20 Haziran’da saat:14:04 te Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi doğum haritanızda 3ncü evinizde etkili olacak. Geleceğinizle ilgili planlarınızı yeniden belirleyebilir yapmaya cesaret edemediğiniz konuları gündeminize alarak bakış açınızı genişletip çok daha iyi imkanlara kavuşabilirsiniz. Kronik sağlık sorunları olan Terazi’ler bu dönem sağlığınız hassasiyet kazanmakta. Evli ve ilişkisi devam eden Terazi’ler ilişkinizde yaşanan sorunları görmezden gelmeyin eşinizle iletişime önem verin ve kızgınlığınızla kırgınlığınızla aldığınız kararlarınızı gözden geçirerek kalbinizin sesine kulak verin ve ilişkinizde unuttuğunuz heyecanları yeniden uyandırın. Bekar Terazi’ler sizlerde ‘’AŞK’’ ın sadece kelimelerde kalan bir duygu olmadığını deneyimleyebilirsiniz. 

Akrep: 20 Haziran’da saat:14:04 te Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi doğum haritanızda 2nci evinizde etkili olacak. Başarısızlıkları başarıya çevireceğiniz özel enerjilerle karşı karşıyasınız özellikle iş hayatınızda finansal konularda kaybettiklerinizi kazanabilir işinizi engellemelere rağmen yükselterek maddi olanaklarınızı çok daha iyi hale getirebilirsiniz yeter ki isteyin ve odaklanın. Bu güçlü enerji ile üzerinizde ki kara bulutları tamamen söküp atacak zihninizden hastalıklarınızdan ve ilişkilerinizden HÜR iradenizi ortaya koyun ve seçimlerinizi gökyüzünün uyarı ve mesajlarını dikkate alarak gerçekleştirin…

Yay: 20 Haziran’da saat:14:04 te Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi doğum haritanızda 1nci evinizi aydınlatacak. Radikal kararlar alarak hayatınızı daha önce yapamadığınız şekilde düzene koyabilirsiniz. Bu enerji ile  özellikle iş hayatınız ve birlikte çalıştığınız mesai arkadaşlarınız ortaklarınız ile ilgili yeni kararlar alabilir ilişkilerinizi gözden geçirerek daha sağlıklı ve doğru kararlar alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise duygusal bir ilişkiye adım atabileceğiniz gibi bir ilişki içindeyseniz ilişkinizi resmiyete taşıma kararı alabilirsiniz.

Oğlak: 20 Haziran’da saat:14:04 te Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi doğum haritanızda 12 nci evinizde etkili olacak. Sorunlarınız ve sorun çıkaranların ortaya çıkacağı siyahın beyazdan ayrılacağı özel günlerdesiniz. Derin bir uykudan uyanacak silkelenecek size işinize ve sevdiklerinize zarar veren insanların gerçek düşüncelerini niyetlerini öğrenerek harekete geçecek daha önce kabullenmek istemediğiniz her şeyin gün yüzüne çıkması ile hem kendinizi hem işinizi hem de sevdiklerinizi koruyarak yeni kararlar alıp doğruyu bulacaksınız. Aşk ve evlilik hayatınızda da pozitif yaklaşımlarınız kendinizle yaptığınız yüzleşme sonunda çözüm odaklı davranmanız eşinizle ilişkinizi çok daha keyifli bir hale getirecek ve birlikte geçirilen her an farklı bir anlam ve güzellik barındıracak sizler için.

Kova: 20 Haziran’da saat:14:04 te Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi doğum haritanızda 11nci evinizde etkili olacak. İş ilişkisinde olduğunuz kişilerle ve finansal konularda bilginiz dışında yaşanan her şeyi düzenleyerek toparlanacaksınız. Özellikle son 3 aydır iyi niyetle yaptığınız karşılık göremediğiniz yanlışlara Dolunay enerjisi ile son vererek rahat bir nefes alacaksınız. Bu enerji ile aşk hayatınız  da önem kazanacak. Bekar ve ilişkisi devam eden Kova’lar sizlerde beklenmedik bir şekilde karşınıza çıkacak yaşam enerjisi yüksek sizi heyecanlandıracak bir insanla ömür boyu sürecek keyifli bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

Balık: 20 Haziran’da saat:14:04 te Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi doğum haritanızda 10ncu evinizde etkili olacak. İş ve finansal konularda başkalarından kaynaklanan gecikmeler engeller ile uğraşmakta zorunda kalsanız da adım adım başarıya ilerlediğiniz fark edilip takdir edileceğiniz enerjilerle karşı karşıyasınız iyi değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise evli Balıklar eşinizin ilgisizliği ve daha önce yapmadığı davranışlar içine girmesi sorunları ve tartışmaları beraberinde getirebilir sizlere tepkilerinizi anında ortaya koymalı ve beklemenin ilerleyen günlerde pişmanlıklara neden olabileceği gerçeğini aklınızdan çıkarmamalısınız.

Gökler Rehberimiz Yolumuz Işık Olsun.

Dr. Astrolog Şenay YANGEL

 

 

 

 

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERastroloji  şenay yangel  BURÇ  dolunay