UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

KADİR DOĞULU'DAN ABİSİ KEMAL DOĞULU'YLA İLGİLİ DUYGUSAL PAYLAŞIM!.. KEMAL'İN KAZADAN BİR GECE ÖNCEKİ SÖZLERİ İSE KAFALARI KARIŞTIRDI!..

KADİR DOĞULU'DAN ABİSİ KEMAL DOĞULU'YLA İLGİLİ DUYGUSAL PAYLAŞIM!.. KEMAL'İN KAZADAN BİR GECE ÖNCEKİ SÖZLERİ İSE KAFALARI KARIŞTIRDI!..

KADİR DOĞULU'DAN ABİSİ KEMAL DOĞULU'YLA İLGİLİ DUYGUSAL PAYLAŞIM!.. KEMAL'İN KAZADAN BİR GECE ÖNCEKİ SÖZLERİ İSE KAFALARI KARIŞTIRDI!..

Dün akşam Kemal Doğulu'dan gelen haber hayranlarını üzdü.. " İşte Benim Stilim " adlı yarışma programındaki jüri üyeliğiyle üne kavuşan Kemal Doğulu merdivenlerden düşerek ağır yaralandı. Kemal Doğulu'nun sağlık durumuyla ilgili Instagram sayfasında açıklama yapan Kadir Doğulu 'Abimin durumu ciddiyetini koruyor, dua edin' dedi. Doğulu'nun kazadan bir gece önce konuk olduğu Mesut Yar'ın programındaki sözleri kafaları karıştırdı.

Beyoğlu’nda Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi Vişne Sokak’taki evinden dün akşam çıkarken merdivenlerden düşen Doğulu, ev sahibi tarafından kanlar içinde yerde bulundu. Doğulu, Taksim Acıbadem Hastanesi’ne kaldırıldı.   

Haberi alan Doğulu’nun yakın dostları Çağla Şikel, Hande Yener, Hakan Akkaya ve Öykü Serter hastaneye koştu. Doğulu’nun sağlık durumu hakkında hastane yetkilileri bilgi vermezken, Çağla Şikel şunları söyledi: “Korkulacak bir durum yok. Yoğun bakımda müşahede altında tutuluyor. Evde yalnız olduğu için 1.5 saat sonra bulunmuş.”

KADİR DOĞULU: ABİM İÇİN DUA EDİN

Oyuncu Kadir Doğulu, yoğun bakımda tutulan abisi için dua istedi.  Doğulu instagram sayfasına "Abimin sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Drlar elinden geleni yaptı yapıyorda. Tüm aile yanındayız. Kritik günleri atlatması için dua ediyoruz. Şu mübarek günlerde sizde Abim için dua edin... Önce abim iyi olsun sonra neler olduğu anlatılır. Ailemiz dışında yapılan açıklamaları ciddiye almayın lütfen... " notunu düştü.

ÇAĞLA ŞIKEL: HAYATİ TEHLİKESİ YOK

Kemal Doğulu'nun sağlık durumuyla ilgili Instagram hesabından açıklama yapan Çağla Şıkel, Doğulu'nun hayati tehlikesinin olmadığını söyledi.

Şıkel şu mesajı paylaştı:

"Kemailimiz gayet iyi hayati tehlikesi yok sadece müşahede altında. Rabbim şifa versin yanındayız kuzum"

KAFALARI KARIŞTIRAN SÖZLER

Kemal Doğulu, kazadan bir gece önce Mesut Yar'ın programına konuk olmuş ve şunları söylemişti:

- Bir kuaför geçmişim vardı. İstanbul'a geldim. Ünlü bir kuaförün yanına girdim. 20 günde kendimi sevdirdim. Üniversiteyi bitirmedim. Biri bana bir dergiden saç kopartıp 'Böyle istiyorum Kemal' diyemez. Bilir de bunu diyemeyeceğini. Çünkü o dergidekiyle aynı cilde sahip değilsin, aynı kemik yapın yok ve hiçbir şekilde aynısı olamaz. İstediğin kadar yırtınsan da olmayacak bu yani. Ben müşterilerimi ikna ettim o şekilde. Kimse bana model göstermez. Bana gelir yaparım, keserim, boyarım ve gider.

DELİRYUM AŞAMASINA GELMİŞTİM

 -İki yıl boyunca yarışmadaydım ve çok yorgun hissettim. Mental olarak biraz balatalarım yandı benim. Doktora gittim. Doktor bana birkaç tane antidepresan verdi. Eski halimden 20 kilo fazlayım şimdi. 60 kiloydum 80 kilo oldum. Deliryum aşamasına gelmişim. 15 tane kadın var karşında ve çok güzel ifade ediyorlar onlar kendilerini. Bir erkek olarak kadınla muhatap olmanın çok tehlikeli sınırları var. İnce çizgiler var ve bunlara uymak zoruındayım. Sıkıldım artık. Kontrolden çıkmıştım.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERKEMAL DOĞULU  KADİR DOĞULU