UÇANKUŞ İHBAR HATTI: Whatsapp Telefon: 0 532 472 88 88 E-Posta: haber@ucankus.net Haber Merkezi: 0212 283 54 54

ÜNLÜ ŞARKICI HANDE YENER'İN YALIKAVAK'TA AÇTIĞI BEACH KULÜP POLİS BASKININA UĞRADI!..

ÜNLÜ ŞARKICI HANDE YENER'İN YALIKAVAK'TA AÇTIĞI BEACH KULÜP POLİS BASKININA UĞRADI!..

ÜNLÜ ŞARKICI HANDE YENER'İN YALIKAVAK'TA AÇTIĞI BEACH KULÜP POLİS BASKININA UĞRADI!..

Ünlü şarkıcı Hande Yener'in Yalıkavak'ta açtığı beach kulüp Sebastian'ın açılış kokteylinde çok sayıda zabıta ve polis kılığındaki oyuncu işletmeye baskın yaptı. Neye uğradığını şaşıran Yener, baskının şaka olduğunu öğrenince rahat bir nefes aldı.

Ünlü sanatçı Demet Akbağ'ın yeni televizyon programı "Çok Aramızda" ekibinin yaptığı kamera şakası, beach kulübün açılış gecesine damgasını vurdu. Saat 19.00'da başlayan açılış gecesinde konuklar yavaş yavaş Sebastian'a giriş yapmaya başladığı sırada kapıda yaklaşık 20 kişilik bir zabıta grubu ile emniyet görevlileri belirdi.

"ÇOK SAYIDA ŞİKAYET VAR"

Mekanın işletmecisi Serdar Kulaçoğlu'nu kapıya çağıran zabıta amiri, "Mülkünüzü mühürlemek durumundayız. Çok sayıda şikayet var" diyerek elindeki tebligatı gösterdi. İşletmeci "Bana daha önce bilgi verilmedi" demesine rağmen zabıta mekanın mühürlenmesi konusunda ısrarcı oldu. Bu arada Hande Yener ise kapıya çıkmayarak gelişmeleri içeriden takip etti.

Konuklar neye uğradığını şaşırırken, kulübün arka kapısından içeri giren Demet Akbağ olaya bir anda açıklık getirdi. Olayın şokunu bir süre üzerinden atamayan Hande Yener, "Neyse ki beni kapıya kadar çıkarıp zabıtaya yalvarırken görüntüleyemediniz" diyerek ekibi bu başarılı kamera şakasından dolayı kutladı.

Kamera şakası ile ilgili soruları yanıtlayan Yener, "Ben buranın marka yüzüyüm. Dolayısıyla teknik konularla ilgilenmiyorum. Ama ortaklarıma da sonsuz güveniyorum. Biliyordum bir kusurları olmadığını. Onlar kapıda çözeceklerini söylediler. Sen rahat ol dediler. Emindim bir şey çıkmayacağından. Ufak bir aksilik olduğunu düşündüm. Ama beni şakaladılar gerçekten. Neyse ki kapıda onlara yalvarır bir görüntü elde edemediler" dedi.

Son Güncelleme: 3.05.2020 15:14:13
ETİKETLERHANDE YENER  KULÜP